reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Spoko vii poczekamy na pewno bo my tez zasmarkane na maxa :( zwariować można :/ ani się z chałupy ruszyć, w domu szału można dostać. Dobrze że teraz mamy się gdzie ganiać ;)))
tylko niestety u nas katar nie jest przeźroczysty, choć bardzo chciałam wierzyć że to od zębów... Zaraz też idę do apteki po to euphocośtam.
 
reklama
Hej ho,

u nas bez zmian ;) uzależnienie od smoczka w dzień jest dobijające, ja go chowam, ona znajduje :p Nabyłam cienkie rękawiczki dla L., bo ręcę po spacerze ma jak kostki lodu, ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby jednopalczaste były w użytku, gdyż L. zbiera niemal wszystkie liście z chodnika.. A jak tu złapać ogonek :p

Sallis - przyjemnego ganiania się ;)
Vii - zaszalałaś w aptece! A Bioaron będzię podawała też po odkatarzeniu się?
Paulineczka - oby nic poważnego lekarz nie stwierdził!

Nieustające życzenia ZDRÓWKA!!!
 
w kaphal na dziecięcym widziałam pięciopalczaste ;) nawet kupiłam, ale płacz jest straszny jak dziecku zakładam ;) muszę jakiś chytry plan obmyśleć jak ją przekonać ;)
 
Juhu,
sallis - home sweet home ;) niech się farba dobrze ścian trzyma :)

Ja kupiłam chyba w Dariuszu w zeszłym roku rękawiczki 2 palczaste z tych cieńszych. I to chyba póki co dobre rozwiązanie bo daje się jako tako założyć szybko i auto trzymać i podnosić z ziemi się da :)

No i wywołałam bunty dziecięce z zaciszy domowych :) okazuje się, że większość naszych pociech ma coś na sumieniu w temacie. Nie czuję się już osamotniona w zmaganiach :)

Dziś okazało się, że jestem uczulona na trawy i drzewa liściaste :| czego to się człowiek może dowiedzieć na stare lata...
 
sallis - no ciesze sie baaardzo :) to moze bawcie sie w chowanego i niech dluuugo nie udaje sie znalezc mamy ;)

katoryba - M ostatnio uslyszal ze jest na jablka uczulony :p to co spacery po lesie zawieszone? ;)

vii, paulineczka - zdrowka dla dziewczyn :*

maja nie daje sobie zalozyc tych 5palczastych rekawiczek, zbyt niecierpliwa jest. duzo takich widzialam w 5-10-15. my kupilysmy w c&a 2palczaste i tez nie jest zbytnio zafascynowana noszeniem tego ale jak ostatnio pokazalam ze mama takie ma i ze da sie w tym robic papa i wysylac caluski to sie troche przekonala ;)

a propo mieszkan to my cos pecha do paneli mamy... woda nam z zamrazalki pociekla i panele nasiaknely :/ no ale takich oczywiscie juz nie produkuja wiec jakbym chciala wymieniac to na inne a wtedy to cala jadalnia i przedpokoj. czyli mamy kolejne fale dunaju w domu ;)
 
Helo:)

Nasivin to typowe krople do nosa-lek, który obkurcza śluzówkę, podaje się go do iluś tam dni, nie cały czas. Euforibumcośtam to homeopatyczny lek, dlatego można go stosować praktycznie przez cały sezon jesienno-ziomowy, tak profilaktycznie. Powoduje, że wydzielina "spływa". Działa oczyszczająco i nawilżająco też. Ze żłobkowej apteczki dr Szumlicz radziła, zeby w tym chorobowym okresie pędzlować też nosek 2xdziennie mieszanką z 1 łyżki parafiny i max. 5 kropel propolisu. Skręcić taki bacik z waty, namoczyć, wepchnąć do nosa i połaskotać trochę:)

Sallis wow!!! Przefajowo, przecudownie! Tylko parapetówę poproszę w sobote:) Bo nie wybaczę!

My kupiliśmy komplet w Lidlu, taka cieplejsza czapka, szalik i 5 palczaste rękawiczki.
 
Witamy się;)

U lekarza osłuchowo coś tam słychać na oskrzelach, ale na razie nic groźnego;) Mamy podawać pulneo i jak do niedzieli sie nie poprawi to mam wykupić receptę z lekami, które mi przepisała:) Po podaniu pulneo zaczął jej leć wodnisty katar... jeju jak dziecko chore to nie mam na nic chwili.. maruda straszna.. płacz co chwile jak coś się jej nie podoba..

Miłego dnia;)
 
Witajcie:)

Zdrówka wszystkim chorującym i snu tym niewyspanym:)

Sallis - Domi już śpi "na swoim"? Byłyście już może na szczepieniu tym po 16 miesiącu? Mi to teraz spędza sen z powiek. Boję się, że po pierwszym ukłuciu nie da sobie wbić igły jeszcze dwa razy:(.

Marzenka - faktycznie coś często Was "zalewa". Oby ostatni raz:) Gratki dla Majeczki za chodzenie:*

Katoryba - to dlatego tak smarkałaś w lesie:)Czyli tylko do iglastych lasów trzeba się wybierać - ten przed Przylepem jest idealny.

Emri - pocieszyłaś mnie, że nie tylko ja mam czasem ochotę ociec od Jaśka:) Najbardziej irytuje mnie, jak coś chce, żeby mu podać i tak stęka przy tym, a ja nie wiem o co dokładnie mu chodzi i on się wścieka wtedy i ja tez i razem wściekli siedzimy.Jakie prace Filcio robi w żłobku?

I tak odnosząc się do tematów, które opuściłam:

Ja zrobiłam tylko sok z aronii do słoików i buraczki, chociaż miałam wielkie plany przetworowe.W następnym roku pewnie czasu nie znajdę, bo będę już pracować.

Ten syrop z cebuli jak długo można przechowywać?

U nas też zaczyna się wychowywanie. I tak fajnie zaczął patrzeć mi w oczy, jak robi coś niedozwolonego, a czasami nawet sam siebie skarci - kiwa paluszkiem i mówi "nu nu nu" i wie, że tym mnie rozśmieszy - cwaniak mały.No i zaczął rozrabiać już tak na poważnie, np. wrzucił maskotkę do sedesu, rozerwał moje korale, potłukł salaterkę, przegryzł taty słuchawki, poprawił swoje bohomazy na ścianie w przedpokoju, zjadł papierowy autobus i ciągle podjada papier toaletowy.

Myślicie, że już można zacząć podawać mu miód?

Pozdrawiam, Was wszystkie:)
 
reklama
Do góry