reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hejo:)

Beti w Carfurze jest Bobini. Filo myje też Elmexem. A co do stolików to nie wiem, czasami w marketach widzę, ale to taka tandeta. Zamów coś przez internet. My też jeszcze nie kupiliśmy nic młodemu, odkładam to na poźniej ciągle, bo chciałabym bardziej na dorosło przemeblować pokoik...ale z kasą wiadomo jak jest, więc chyba będzie tylko łóżko i właśnie stolik. Zapisałam młodego na ten angielski:) Wisi lista przy oknie życia:)

Aestima tu znowu co człowiek to opinia. Niby nie powinno się dawać dziecku pasty z fluorem, jak nie potrafi wypluć, ale znowu z drugiej strony ile tej pasty się daje, ociupinkę. Ja nie widzę w tym problemu. A Filo robi dokładnie tak samo wysysa pastę, coś tam poudaje, ze pluje, ale raczej to są same dźwięki i wrzuca szczoteczkę do umywalki-na tym koniec mycia:) Swoją drogą to dzieci w tym wieku chyba nie potrafią jeszcze pluć pastą, co?
 
reklama
Juhu,

Aestima
- też myślę jak emri, że dziecko w tym wieku jeszcze nie potrafi pluć. Bolo też wysysa ze szczoteczki, ale daję i rano i wieczorem pastę zawsze.

emri - Filo będzie na angielski chodził? Napisz coś więcej :)
 
Witajcie;)

Naklejki Ł. zakupił na Ptasiej w biedronce.. 3 zestawy bardzo ładne;)
Więc niebawem naklejki zawitają na ścianie u Roksy;)

Jeszcze dziewczyny mam pytanie.. Czy wasze dzieciaczki mleko piją z butli ze smoczkiem? czy z niekapka? Bo szukam jakiegoś odpowiedniego niekapka na mleko do picia dla Roksy..;)

Miłego dnia;)
 
hej,

bardzo fajne szczoteczki do ząbków dla dzieci są w lidlu, 2 sztuki w zawrotnej cenie ok 4,50 -sama ostatnio zakupilam na probe i są ok wiec oblookajcie sobie:)

ja dzis niestety znowu w domu :( małego odebrałam wczoraj z przedszkola z temp 38st, o 23 było juz 39, rano 38,6 a teraz 39,1. Jak daje leki przeciwgorzaczkowe jest ok, jak przestaja dzialac od razu goraczka. bylam rano u lekarza- gardlo ok, osluchowo ok mam zbijac goraczke i czekac.....tylko na co? ahhhh ciągle coś....juz sie sama gubie w tych jego dolegliwosciach...

lece zrobic pranko i ugotowac mu krupniczek dopoki spi

pozdrowionka :*
 
Juhu,
paulineczka - Bolo pije z bidonu ze słomką. Ma do mleka jeden i do innych napojów drugi. Tak już od ok. roczku.

agi - zdrówka dla Filipka !
Muszę obczaić te szczoteczki bo ostatnio szukałam właśnie nowej a szkoda mi było 10zł na 1 małą szczoteczkę :/ i kupiłam już kolejny raz w kerfurze ichnie - też są przyzwoite za 4 z kawałkiem ale 1szt.
 
katoryba właśnie próbowałam dawać małej z bidonu ze słomką, ale jakoś zaciągnie 2 razy i odstawia... traktuje to jak picie;/ po kilku minutach podeszła i wzięła 2 łyki i znowu odstawia na stół.. bo niekapki wyrzuciłam i właśnie nie mam jak sprawdzić jak z tego będzie piła mleczko;/ a chcę się wyzbyć butelki ze smokiem.. bo picie to już pije albo z bidonu albo z kubka.
agi zdrówka dla Filipka;) oby temperatura nie szła w górę i się unormowała;)
 
emri widzialam te liste ale tam nie bylo napisane, ze zajecia w SR Ksenia? tak mi sie zdawalo:) bylo grupa 1 i 2 u gory. ja tez mam elmex ale jakos mu nie podchodzi. uderzew eic do kerfura po bobini
 
aktywna jesien cos u mnie:-D własnie z ogniska wrócilismy-energetycznie było!
szczoteczki i pasty u nas firmówki, szkoda mi-pisze z własnego doswiadczenia-szczoteczki taniej która sie szybko niszczy te włosie rozchodzi sie na boki, córa i syn uzywaja teraz elektrycznych, wczesniej synek-jak córka uzywali z rosmana taka seria dla maluchów jest od bezzebnej istoty po kilka zebów po komplet sa takie pomysłowe fajne gatunkowo szczoteczki i o dziwo tanie 10 zł za 3 szczoteczki

i tylko tyle nadrobiłam bo szaleje z pzretworami domowymi na zime ;)
zdrowia wszystkimi usmiechu!
no i czekamy na trójki....u nas nocki kiepskie oj kiepskie-kiedy ja sie wyspie?:-D
 
Cześć ;)

Kilka dni nie pisałam i jak produkcja ruszyła ;D przeczytałam ale nie pamiętam co komu odpisać ;)
Z myciem zębów u nas rożnie Noesia nie chce w ogóle współpracować zje pastę i rzuca szczoteczką, a mi też nie bardzo chce dać umyć ząbki, używamy aquafresh dla dzieci. Co do tranu to nie miałam pojęcia, że już się podaje ale jak będę u lekarki to na pewno z nią porozmawiam na ten temat :)

Buziaczki dla Krzsia :***:*:**: jak te dzieci szybko rosą :)

Vii nie wiem czy dobrze spamiętałąm ale chyba gdzieś przyuważyłam, że jednak synuś się szukuje do porodu naturalnego wiec wszystkiego dobrego i trzymam kciuki ;** :)

Na razie tyle i lecę spać :))
 
reklama
ja znów na sekundę:zawstydzona/y:

Emri, dziewczyny,
dzięki za odp w sprawie pasty- zrezygnowałam z mycia co 2 dzień rumiankiem z wodą( naprzemiennie z pastą) i myjemy tylko pastą już. W końcu, tak jak pisze Emri, tej pasty daje się ociupinkę:) zresztą chyba gorsza próchnica niż troszkę zjedzonego fluoru!:)

Beti, jak Mały w żłobku??????
 
Do góry