reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Witajcie:)

Dzięki za buziaki dla Jaśka. Nadal ma ten kaszel, ale taki mokry. Zarejestrowałam go do lekarza, ale dopiero na jutro na 15, bo dziś już miejsc nie ma. O 15 mam zadzwonić do pani doktor i zapytać czy mogę mu już jakiś syrop kupić i podawać, czy czekać do jutra. Gorączki nie ma. Jest radosny. Tylko kaszle co jakiś czas i aż ma łzy w oczkach, a ja razem z nim. Zaczęłam jeść miód na potęgę-może coś przejdzie do mleka mojego.
A chrzciny się udały wyśmienicie. Tylko mieliśmy problem z zaparkowaniem samochodów i dostaniem się do kościoła przez Winobranie, ale jakoś się udało dotrzeć na czas. Oprócz Jaśka były chrzczone dwie dziewczynki: Lena i Zuzia:). Lena przez całą mszę głośno koncertowała, aż ksiądz się śmiał i prosił ludzi w kościele o wyrozumiałość. Jasiek tylko ze zdziwieniem na nią spoglądał (bo siedzieliśmy w jednej ławce). Przed komunią Jaśko zasnął mi na rękach i musiałam z nim iść do komunii. Dużo śmiechu zawdzięczamy mojemu trzyletniemu chrześniakowi, który w trakcie udzielania chrztu dźgał wieszakiem od szatki diakona, a w czasie komunii krzyknął, że on tez chce ciasteczko:) Później już w knajpie założył sobie swój krawat na czoło jak indianin i biegał z laską mojej babci po sali wydając dziwne dźwięki. A chrzciny wyprawiliśmy w Zajeździe Pocztowym. Było nas 10 osób, a do tego zasponsorowali nas w połowie teściowie. Mieliśmy całą salę dla siebie i na osobę razem z ciastem i tortem malinowym z Grona wyszło 80zł. Jeszcze dostaliśmy, to co zostało z jedzenia do domu. Później wrzucę zdjęcia na grupę.

cosa, salcia - gratulacje:) Fajnie, że dzieciaczki już z Wami. Czyli już ciężarówek brak na naszym forum.
Salcia - jak znajdziesz chwilę to napisz coś więcej.

Wszystkim chorującym dużo zdrówka.
 
zawalka ten twoj chrzesniak poprostu boski!!! komunia i ciasteczko sa najlepsze, hihi:) ciesze sie, ze impreza udana a tesciowie sie dorzucili:)

salcia gratuluje i rowniez czekam na jakies szczegoly:)

no i nastala ta chwila, ze juz wszystkie urodzily:( a przeciez dopiero wrzesien, do konca roku jeszcze calkiem sporo czasu... jakby co to zapraszamy przyszle mamy;)
 
zawalka - cieszę się że się wszystko udało :) u nas też padło na zajazd pocztowy :) tylko osób będzie więcej... no zobaczymy jak to wyjdzie wszystko...
a z miodem uważaj bo podobno jest mocno alergizujący (czy jakoś tak) :)

cosa, salcia - GRATULACJE!!!

anulka - tak do Dany chodzimy pływać :) i jest super! ja jestem zajarana ;)) Domi też zachwycona :)

katoryba - superaśne jest to zdjęcie Bolcia z jęzorkiem :) mam wrażenie że on każdego dnia coś nowego potrafi!

zdrówka wszystkim maluszkom !!!

dziewczyny a w którym momencie dziecko zaczyna reagować na swoje imię?

ja dziś jestem nieprzytomna, a Dominika szaleje :/ teraz zasnęła na trochę więc mam chwilkę na kawę i BB ;)) no ale niestety kawa się skończyła, a stos prasowania czeka :( więc idę :(
 
zawalka - i co dostal to ciasteczko od ksiedza? ;)

martini - my robilismy w domu chrzciny i miesko i rybe zamowilismy a sami zrobilismy tylko pieczone ziemniaczki, salatki i rosol. w sumie wyszlo nam pewnie tyle co w lokalu ale przynajmniej siedzielismy do wieczora a jedzenia jeszcze ostalo ;)

beti - no odpowiedz na to pytanie nie jest prosta ;) zazwyczaj wychodzimy ok 11 ale od jakiegos czasu mala nie lubi spacerow i potwornie sie drze wiec nie oddalam sie zbyt daleko i zaliczam np dwa polgodzinne spacer dziennie :/

witam nowe dzieciaczki i czekamy na relacje :)

ja po dentyscie, zeby zdrowe ale jutro musze jechac zrobic zdjecie bo byc moze 8 do usuniecia :/
 
bry :)
Zawalka zdrówka dla Jasia, super, że imprezka się Wam udała :))
Madzioszka moja Zuzka chodzi spać o 19-20, może już mniej snu potrzebuje stąd te wczesne pobudki ;)
Cosa, Salcia gratki dla Was :))
Izuniek daj znać jak po wizycie, super, że jesteście w takim fajnym miejscu, a możesz zdradzić jak się nazywa ten ośrodek?
E_v ano nie piję normalnej kawy, bo moja mała już i tak śpi tyle co nic w dzień to nie chcę jeszcze jej kofeiny z cyca dokładać bo wtedy to może już wogóle by nie spała... ;)
a muszę sobie zakupić to ricore bo jeszcze nie próbowałam
Marzenka u nas też był taki moment, że na syrenie spacerowałam dzień w dzień, potem jakoś samo jej minęło

A my dziś mimo niepogody wyspacerowałyśmy się na maxa, mała spała jak zabita na tym rześkim powietrzu.
Miłego!
 
Ostatnia edycja:
Hej ho,

padamy na ryjki... Wizyta u lekarza udana, choć pan doktor przyszedł godzinę później, więc obsuwa z przyjęciami pasjentów była. My na szczęście weszliśmy szybko, chyba jako 5 :)
Możemy się szczepić :) cieszy mnie to najbardziej! Nadal łykamy tabletkę, porcja bez zmian. Poza tym wszystko OK. Tylko wyniki ciśnienia go zaskoczyły, bo wg niego zakrawa to na nadciśnienie (a lek jest na obniżenie ciśnienia, czyli sprzeczność wychodzi) i dlatego jutro jedziemy jeszcze raz, zmierzymy ciśnienie w poradni kardiologicznej dla dzieci (pielęgniarka z dobroci serca to zaproponowała i załatwi nam).
Kordek - jesteśmy o tu: MaksMar Ch�apowo Dom Wypoczynkowy, Pokoje Go�cinne

Cosa, Salcia - GRATULACJE!!
 
Drogie przyszłe mamusie . mam do sprzedania ubranka Next,F&F,George,Early Days i inne (wiekszosc nowych,bez metek) dla chlopca New Born oraz rozmiar 0-3(szpioszki,body,czapeczki,skarpetki,niedrapki,spodenki,koszulki,bluzeczki,bluzy,sweterki,buciki) zdjecia wysylam na e-mail,cena calego kompletu do uzgodnienia.
Wiecej na PW.
Zapraszam serdecznie. :)
 
reklama
właśnie się dopatrzyłam że Lenka dziś pół roku kończy!!! Buziaki dla niej :*:*:* super że jest już wszystko ok :) to najważniejsze! wypoczywajcie!
 
Do góry