reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Juhu,

zawalka - zdrówka dla Was!
Mleko matki nie chroni tak jakbyśmy tego chciały niestety. Przecież Bolo miał zapalenie ucha jak miał ok 4 mies. TEraz też miał zapalenie krtani...
Śmieszny ten Twój chrześniak :) się uśmiałam... ;P
A z miodem też słyszałam, że może uczulać malucha - w końcu to pyłki.

Beti - nocne karmienia były u nas bardzo długo a zwalczyłam je metodą 3-5-7 jak Bolo miał ok 5mies. Trwało to kilka dni i od tamtej pory Bolo zasypia zawsze sam i śpi całą noc do 6-7:30 (jak 6 to jeszcze kima później a jak po 7 to już wstaje). Także polecam!
Oczywiście zapraszamy do nas :)
Każdego kto ma chęć zresztą zapraszamy. Zaraz nam Bolo zdziczeje i się od dzieci odzwyczai :/

Cosa - GRATULACJE!!!

Salcia - GRATULACJE!!! Napisz coś więcej jak było, wymiary itd

No tak tak... wszystkie się rozpakowały. A ja czekam na jakąś grudniową mamę (z sentymentu ;)) ja się rejestrowałam dopiero jakoś we wrześniu więc jeszcze nic straconego :)

e_v - też mam wrażenie, że z każdym dniem coś nowego umie mój Bolinek :) normalnie rozwija się jak piorun. Dzisiaj ponoć (niestety nie widziałam bo byłam w pracy :/) stanął sobie nad pudłem z zabawkami i obiema rączkami wyjmował zabawkę, zachwiał się i wylądował na dupsku. Tzn chodzi mi o to, że tak się złożył jak scyzoryk a nie poleciał na plery - już wie jak się mniej uszkodzić ;P no i wie, że się wyciąga dwiema rączkami przedmioty :)
A foto kojarzy mi się z tą fotką Einsteina :)
Na imię to nie pamiętam kiedy reagował... ale to jak zaczyna być taki bardziej kumaty coś koło 6mies. chyba... czy nie?

Izuniek - cieszę się, że wizyta udana. A Lence jak się podoba wyjazd? Daj znać jutro jak z tym ciśnieniem.
Ośrodek bardzo fajny!
Półroczny buziak dla Leniwej :*

i dla Zuzy kordkowej też oczywiście :*

Już "tylko" 4 dni :/ Jest tak jak się spodziewałam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
wlasnie ogladalam galileo i mowili o tej smierdzacej gumie chinskiej - plastyfikator. kupili ilka smierdzacych produktow i zrobili badania. np. mlotek z gumowa raczka mial bardzo duzo tej substancji i 3h jego uzywania to tak jakby spalic 3 000 papierosow!!! tyle sie toksyn do organizmu dostaje...

Lenka buzaczki dla ciebie polroczniaku slodziuchny:)

katoryba tylko, ze moj maly to zasypia sam juz od dawna. nauczylam go w inny sposob. takze to nie jest tego kwestia. zobaczymy co bedzie dzis bo wczoraj bylo lepiej w nocy:)

e_v moj tez reaguje na imie juz od jakiegos czasu.
 
hej laski,

buziaki dla zuzy i lenki

izuniek - osrodek faktycznie fajnie wyglada i ten widok na morze przekonuje ;)

kordek - mam nadzieje ze ten czas obrazy na spacerowanie nie trwal dlugo ;)

katoryba - kurcze fajnie jak tak codziennie zauwaza sie u malucha cos nowego, tylko przez to jak czytam wpisy mam starszakow to bym chciala zeby moja juz tez wszystko umiala :p

a jak laski uczylyscie samodzielnego zasypiania i w jakim wieku? bo majka co prawda super spi bo albo budzi sie raz albo przesypia cala nocke do 6.30 no ale zeby zasnac to zazwyczaj jest z godzinka usypiania z kolysaniem, spiewaniem, glaskaniem itp :)

katar chyba sie troche zmniejsza i dzis idziemy w odwiedziny do pracy

milego dnia laseczki
 
Witam sie juz wrocilam;)

Chora ja zarazilam mala katarem i kaszelkiem dzis do lekarza biegniemy a pogoda nie ciekawa;/

Buziaki dla wszystkich solenizantow weekendowych

No i witam nowe dzieciaczki i gratuluje mamciom;)
 
Bolo wszystkiego naj z okazji 9 miesiecy:) WOW!!!

u nas nocka calkiem spoko bo tylko jedna pobudka okolo 3 i pozniej kamrienie okolo 6 i mlody spal dalej do... 8:00 :szok: w dalszym ciagu budzi sie okolo 23 z przerazliwym krzykiem i mysle, ze cos zlego mu sie sni albo odreagowuje stresy z dnia bo zdarza mu sie to codziennie i jak sie go uspokoi to zaraz zasypia bez picia zadnego:)
a mialam juz dawno was pytac o jakies pomysly na desery dla dzieci:) cos bym chciala zaszalec:)
 
Bocio i od nas buziaczki:):):):):)
dla Lenki i pozostałych dzieciaczków również - buziolki!!!!

- ja mam dziś doła;/;/;/jakoś tak...dopadła mnie chyba jesień;/
 
dla Bolcia i Lenki całusy!

Beti poruszyłas ważny temat! napisałas o młoteczku, a wiele toksyn jest w zabawkach z tej gumy, czy w ...puzzlach a;la maty-ja po córce wypierdzieliłam na smietnik te puzzle ale jak widze na salach zabawch te badziejstwo to mam ochote wiac, nie zdrowe toksyczne chemiczne- im dalej od dziecka tym lepiej

martinni przegon dołka ;) ty fajna babka jestes :)

a wiecie, że nie wiem od kiedy córa reagowała na imie...jakos samo przyszło- ale szybko zaczeła gadac swoje imie razem z nazwiskiem :)

w lesie ful grzybków dzis weszłam na spacer wózkowy i wyszłam z reklamówa grzybów :D wiec na obiad sosik grzybowy ;)
 
zgdzam sie z vii teraz juz chyba wszystko pelne chemi;/

Buziaki dl Bolcia;*

A my po lekarzu mala zdrowa tylko ten katarek:) No i w 3 tygodnie przybrala tylko 100g za miesiac kontrola jak cos wysle ns na badania
 
reklama
karolqu zdrowka malej! na pewno wszystko jest w porzadku:)

a z tymi zabawkami szczesliwa to fakt bo ja jakis czas temu zamowilam kilka na allegro i otworzylam pudelko z gryzakami i walilo chemia na kilometr! bylam zszokowana a teraz po tym programie to juz w ogole oczy mi sie otworzyly.
 
Do góry