reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

Hej ho,

ponarzekały na ciepłote, to słońce się schowało... Czyżby w zamian znów jakieś durne opady miałyby przyjść? Nie oglądałam pogody, ktoś coś wie? :p

My się spokojnie do 6 wyspałyśmy :D Muszę bardziej za dnia wymęczyć dziecię, to może jeszcze uda mi się do 7 nie otwierać oczu.
Dogodzić kobiecie to sztuka osiągalna? Jedne narzekają, że za duże cycki mają, inne, że za małe... Mi po porodze jeszcze nie zmalały :D ale to chyba dlatego, że kg też nie chcą same spadać...więc strach się odchudzić.

I ja muszę na zakupy wyjść...

Katoryba - ja się uczepiłam wózka gdy Lena była na rękach u tatusia, powóz posłużył mi jako "chodzić" ;) Szalejesz z piwkami! :D
Marttini - byleby tylko po nocach domofon u Was nie dzwonił ;) inaczej niech w swoich 4 ścianach sąsiadki robią co chcą.
Zawalka - pewnie jak w każdej parafii, w jedną niedzielę i/lub sobotę w miesiącu są chrzty. A wy do której parafii należycie? Chcecie najbliższy termin czy np październik dopiero?

W imieniu Lenisławy - DZIĘKUJĘ :-)
 
reklama
Hejka Babole

mała śpi....

Katoryba ślubu nie miałam w kościele w zg tylko w Nowogardzie p.w. Rafała Kalinowskiego.

Zawalka u nas wesoło było caly czas podcas ślubu i wesela. Jedynie do śmiechu nam nie było kiedy poszliśmy do kwiciarni rachunek uregulowć ku naszemu zdziwieniu do zapłaty bylo 2700 w tym 1600 za wystrój kościoła. zgroza normalnie!!!
A w jakim kościele chrzest macie? Ja miałam u franków i zadowolona jestem.

Izuniek całuski dla Lenki

Martini ja też obok mam agencje towarzyską a właściwie mężatkę cichodajkę. Masakra laska jakie peruczki nosi i z pośladami na wierzchu na rynek idzie z mężem i dzieckiem.... to jest dopiero masakra...
Ostatnio karetka stała pod moim blokiem, wystraszyłam się że może do mojej mamy bo akurat tego dnia zle się czuła. Wchodzę do klatki a kierowca z karetki stoi sobie z lalunią w koszulce nocnej w przedsionku przy zejściu do piwnicy.
Co chwile jacyś inni kolesie po nią podjeżdżają..... Vii u niej też interes się kręci w najlepsze
 
STO LAT DLA LENKI, OBY Z TYM "R" FRANCUSKIM CORAZ LEPIEJ JEJ SZŁO :*

zaraz postaram się wrzucić zdjęcie. powiem tak - z punktu widzenia rodzica to gondolka jest wygodniejsza, tutaj trzeba pasy zapinać dłużej trwa wkładanie wyciąganie, no ale jak jej tak jest dobrze to się poświęcę ;))
a co do kręgosłupa to nie sądzę żeby coś się złego miało dziać, przecież na spacerze nie jestem też nie wiadomo ile czasu.

marzenka - powodzenia z laktatorem, ja jakoś do tej pory nie miałam okazji używać, ale pewnie przyjdzie taki dzień :/

mi sie jeszcze cycki nie zmniejszyły, no ale chyba zacznę się spodziewać :( a takie fajne są teraz. tzn wogóle są, a to już coś :))
 
Uczynność męska jest wielka :/ robotnicy wiercą coś w piwnicach, jakieś kable przekładają. Podjechałam wózkiem pod klatkę, a tam pełno narzedzi i kabli leży przed wejściem i w klatce. Dobrze, że kupiłam tylko jabłka, bo inaczej nie wiem ile razy bym chodziła na to moje drugie piętro. Ja rozkładam wózek na części, ustawiam sobie kółka pod ścianą w klatce (szczegół, że tym sposobem pół schodów zasłoniłam) a panowie akurat robią sobie przerwę, siadają na ławce przed blokiem i się patrzą. Vii - brakowało mi w tej sytuacji Ciebie i Twojego ciętego języka! :)
Tak, od dwóch nocy Lena śpi i nie woła ani o mleko ani herbatkę :D Ciekawe jak długo to potrwa...
E_v - z upodobaniem ćwiczy dziś wymowę od samiutkiego poranka :)
My chyba najdłużej będziemy w gondli jeździły :p
 
hey babolce!

vii z butami sie wstrzymaj po domu najlepiej goła stopa skarpeta z abs, a po dworku to pewnie wózek na poczatku-chyba że ci sie dziecie rozszaleje w chodzeniu to kup porzadne butki

zawalka -to norma- maja prawo sie zmniejszyc bo laktacja sie normuje

a ja z nawałem walcze od wczoraj ;) mało mi do smiechu ale jakos idzie ;)

moja córa w gondoli do 5 miecha jezdziła pozniej swiat chciała obserwowac i darła sie jak oglądała moje portki hehehehe musiała byc do swiata! wtedy była cisza i zadowolenie-wersja wypas w ręku chrupka kukurydziana ;) miło powspominac
 
hejka mamuśki

no i jesteśmy w domku już po szpitalu :)
Julka - wybraliśmy w końcu imię :) ma się dobrze, ja w sumie też choć jakieś doły mnie łapią.
W końcu miałam cesarkę bo mała się dusiła, miła pępowinę owiniętą dwa razy, no ale wszystko dobrze sie skończyło.

vii - z butkami nie m co sie spieszyc, szczesliwa ma racje :)
e_v - mozesz polecic jak chuste kupiłas dla małej? przymmierzam sie do zakupu7 własnie
 
GRATULUJE pluszaczek. dobrze, ze wszystko sie skonczylo ok!!! ale biadna musialas byc pzrerazona!!! a z ta pepowina to na usg wyszlo? a waga i miara malutkiej jak?

martini nizla jazda z ta agencja:) dziwne tylko, ze nic nie slychac:)

izuniek zazdroszcze tej godziny pobudki. u nas roznie to bywa niestety. zwykle jedzenie jest 4-5 :) a powiedz mi jak nie dawals w nocy mleka to dawalas herbatke tak? przy kazdej pobudce czy nie?

katoryba z wozkiem to blokowal sie hamulec i zerwal sie koszyk na zakupy. ale teraz jestem mega zadowolona bo wczoraj raptem po kilku dniach kurier przywiozl nam... calkiem nowy stelaz. w dodatku jego nowsza wersje:) szok narmalnie:)

e_v faktycznie mala szybko wyladowala w tej spacerowce:) musze to mojej szwagierce powiedziec bo ona ma mala 2 miechy i w gondoli jej sie drze od poczatku i caly czas uskuteczniaja fotelik samochodowy:) moze czas na spacerowe;)

anulka fajnie, ze wesele sie udalo:) tylko ta kwiaciarnia z was niezle zdarla! 1600zl!!! ja pamiatam placilam za wystroj kosciola 500zl i bylo sporo bukietow w roznych miajscach pluz wystroj lawek a kosciol byl wieeelki.
 
Ostatnia edycja:
hejka ;)

ja jeszcze w dwupaku Błażejkowi dobrze jest w brzuszku i niestraszne mu pełnia księżyca (moja mama twierdzi że to ma jakiś związek) ani zapewnienie Pana doktora że to lada dzień ;) nie odzywałam się bo nie miałam neta i teraz nie sposób was nadrobić ;)

pozdrawiam
 
reklama
Do góry