reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

dzięki laski za odwiedziny...Ala mi się tak za chwilę jak poszłyście obrobiła, że musiałam i tak i tak iść do domku:)

- dziewczynom ju news'a sprzedałam - chm....jak to ująć w mieszkaniu nad nami tym razem mam agencję towarzyską :p ja głupia szukam pracy w mieście - a tutaj pod nosem :p heheheh...tylko teraz zaczynam się bac o mojego m...jak tak długo mnie nie było...:p

normalnie - "dziwny jest ten świat" - myślałam, że to studentki mieszkają, no i przychodzą do nich chłopacy - sąsiadka mnie uświadomiła!
 
reklama
Juhu,
Właśnie popijam piwko :) Ciechanek miodowy mniam mniam mniam, ależ się cieszę z tej chwili :) cyca już nie będzie. Wczoraj rano ostatni raz pociamkał w oczekiwaniu na butelkę (żeby nie płakał) a dzień wcześniej wieczorem ostatni raz pił mleczko cycowe. Wiercił się przy tym i za wiele się nie napił. Także powiedziałam: Kochany! ostatni raz! Myślałam, że tak tylko gadam i pewnie jeszcze mu dam ale jakoś tak... samo wyszło, że już nie ma i dobrze bo bym się zastanawiała i zastanawiała i decyzji by nie było do teraz. Szkoda mi i smutno ale jakoś muszę to przełknąć.
Bolo dzisiaj uruchomił swój palec wskazujący :) wszystko paluszkiem dotyka i kręci kółeczkami i elementami zabawek :) nie mogę z niego jak on to wszystko tak szybko łapie!

anulka - fajnie, że ślubowanie i zabawa wyszło jak chcieliście, będzie co wspominać :) a w jakim kościele braliście ślub?
Nie bój się o kręgosłup Mili - jest już duża, co może jej się stać w spacerówce? Tak jak vii pisze - będzie więcej widziała i spacery będą większą frajdą. A nie przekręca Ci się jeszcze w gondoli na brzuch?

vii - pewnie, że wpadajcie! ja też już Hani 100 lat nie widziałam :( ciekawe czy pozna Bolcia...

Izuniek - oby każda nocka była taka jak poprzednia :) uważaj z tym wieszaniem na wózku bo Ci Lencia na chodniku wyląduje jak przeważy (patrz doświadczenia zawalki z Johnym)

Bolo też od kilku dni wstaje ok 7 :) może to jakieś fluidy pozytywne latają nad ZG?

marttini - a może to ploty z tą agencją? ufasz sąsiadce?

paula - jak tam?
 
katoryba - no to synyś już po raz drugi odpępkowany od mamusi:)tym razem cycuś:)a potem jeszcze pierwsze golenie, uświadamianie - no i synowa pod dachem ;):):):) szybko ten Twój synuś dorasta...wiesz, super się czyta, że Bolo taki duży i tyle już potrafi - pamiętasz jak pisałaś, że wciąż "wisi na cycuchu"???płacze? nie śpi? - zleciało co:) i teraz masz zucha jak się patrzy:) śpi, je i jeszcze śmiga po domu - z tego co widzę, to na bank przedrepta roczek - zwinny chłopak jest, więc szybko podłapie:)
ps...zazdroszczę piwka po cichu..ja ostatnio mam taką ochotę, że szok na jakieś % - dobre winko lub cuś...

a z tą agencją to jednak prawda - ja jestem dopiero od poniedziałku wieczora w domu, ale wciąż się ktoś myli i domofonem dzwoni - po prostu myślałam, że tam na górze domofon popsuty - no i panowie co malowali klatkę to zauważyli, że młyn z mężczyznami wchodzącymi i wychodzącymi ;0 no a z drugiej strony - są cicho - gdyby mi nei powiedziała sąsiadka to bym jakoś specjalnie na to uwai nie zwróciła - w porównaniu do poprzedników i hałasów wieczornych, kłótni i sikania psa przez balkon - szczerze mówię, że wolę takich lokatorów, cicho i dyskretnie :p no ale mieszkają tutaj takie dwie panie starszej daty...nie moga przełknąć, że mieszkają "z takimi" pod jednym dachem, ze to niemoralne itd itp - no fakt, sama mam małe dzieci, jeszcze się nie pytają..ale syn sąiadki 13sto latek zadaje pytania rózne, bo przecież słyszy co się mówi. Szczerze nie wiem, chyba jestem tolerancyjna - każdy ma swoje życie i decyzje, oby tylko nie robić drugiemu krzywdy - może sie mylę, ale boję się zaczepiać i ruszać tę sprawę. Najbardziej mnie jednak zdenerwowało to, że sąsiadka do mnie, że mi to najbardziej powinno przeszkadzać, bo ja pod nimi mieszkam...że jakby co to nawet mam kłamać, że ich słychać, że dzieci się budzą - no ale tak nie jest...mowię Wam, naprawdę w dziwnych czasach przyszło nam życ.
 
Katoryba - ale narobiłaś smaka na piwko :) ale ja dziś też mam święto i karmi piję :))

co do spacerówki to ja dziś Domi wsadziłam. i wydaje się być zadowolona. a w gondoli ostatnimi czasy nie chciała być, denerwowała się. Raz poszłyśmy na spacer i całą godzinę mi płakała. i za każdym razem co wyszłyśmy to był płacz. A w foteliku samoch. tak się nie zachowywała. Więc zmieniliśmy jej i jest nawet w takiej pozycji jak w foteliku właśnie, a nie całkiem na płasko. I jest zadowolona bo mnie widzi i cały czas uśmiechy idą :))

Martini a te sąsiadki to się może o swoich mężów martwią i dlatego każą Ci kłamać? :)

Paula właśnie jak tam?
 
dzieńdoberek:)

pewnie - jak dzieciaczkom wygodniej w pozycji pólsiedzącej i więcej widzą, bardziej im się podoba:)nie ma się co martwić o kręgosłupek...w brzuchu zwinięte były w kłębek a jakoś kręgosłup na tym nie cierpi:)Ala nie sprawia sprzeciwów, więc się wstrzymuję ze spacerówką, ale nie mówię nie - jeśli trzeba będzie.

- miałam wychodzić na spacer, ale moje najmłodsze zasnęło w oczekiwaniu jak ubierze się starszak;/ więc czekam jak Alcia wstanie...a spali do 7:15 oboje..poczekam jak wstanie.

dzisiaj specjalnie się wsłuchiwałam - czy coś słychać - nic nie słyszałam, M też nie. Jedynie z 6racy drzwi się otwarły i ktoś schodził po schodach...ale naprawdę cicho i bez sensacji...

Izuś - buziak dla Lenki z okazji 5ciu miesięcy:)
 
Witajcie:)

Boję się, że tracę pokarm, bo zmniejszyły mi się cycki. Niby na razie Jasio wcina i chyba się najada, ale czemu się zmniejszyły? To normalne?
Dziś wybieramy się do księdza. Ciekawe na kiedy nam ten chrzest wyznaczy.

Katoryba - widzisz, że miałam rację z tym otwieraniem drzwi przez Bola. Teraz to pójdzie szybciorem. I ani się obejrzysz, a on już zacznie biegać.

Marttini - ale ci się trafili sąsiedzi:). W sumie to przecież takie instytucje muszą gdzieś funkcjonować, a widać na domek jednorodzinny ich jeszcze nie stać. Może wkrótce się dorobią i wyprowadzą;)

E_V - jakoś nie mogę sobie wyobrazić Dominiki w spacerówce. Możesz wrzucić zdjęcie na grupę?

Anulka - fajnie, że masz tyle zabawnych sytuacji ze ślubu do opowiadania. U nas jakoś nic śmiesznego nie zaszło.

Izuniek - wszystkiego najlepszego dla Lenki:)

Miłego dnia wszystkim:)
 
Ostatnia edycja:
Bartuch siedzi na balkonie...Ala śpi, zupka na obiad się gotuje - więc co robi mama???siedzi na forum:)

zawalka - z piersiami to normalne - po prostu laktacja się unormowała, a jeszcze pewnie schudłaś i rozmiar się zmniejszył:)ja teraz Alę przecież karmię dalej tylko cycem a biustonosze musiałam powyciągać te sprzed ciąży, - a jeszcze jak Alcia wypije wszystko to w ogóle takie flaczki zostają;/ trudno..już nastawiłam, że jak przestanę ją karmić to będę miała mniejsze piersi jak miałam! a rozmiar peirsi nie świadczy o tym, czy dziecko się najada i czy pokarmu mamy dość:) na pewno wszystko w porządku - tylko już się unormowało i tyle - nie martw się, bo własnie ze stresu będziesz miała tego pokarmu mniej :*
 
hej lasencje,

jak ponarzekalam na swoje dziecie to wczoraj miala super dzien :) grzeczniutka, duzo spala i zero placzu. Zobaczymy co bedzie dzisiaj :)

katoryba - niestety nic w tym artykule nie pisali czy inteligencja kiedykolwiek wroci do poprzedniego poziomu ;) a co do malej to placze i krzyki zaczynaly sie zazwyczaj tak ok 14 i nic nie pomagalo ani tulenie, ani noszenie, kolysanie, spiewanie, masaze itp uspokajala sie tylko przy cycku no i raz na szum odkurzacza ;)

e_v - faktycznie dominisia szybko zawladnela spacerowka :) ja to nawet nie wiem jak sie nasza rozklada :)

martini - wlasnie mi uswiadomilas ze cycki kiedys wroca do poprzedniego rozmiaru ehh :( ;)

no a my teraz czekamy na polozna. to chyba juz ostatnia wizyta. a wieczorem na nauki chrzcielne ;) no i musze dzis pierwszy raz uzyc laktatora zeby mala z mama zostawic. ciekawe jak to bedzie ;)

Lenka najlepszego i samych przyjemnosci :*
 
reklama
Izuniek Buziaki dla Lenki;)

No wlasnie z tymi cycochami ja juz miesiac nie karmie a ciagle mam te duze Juz by mogly wrocic do normalnosci;) Brzuch tez:)

Ale dzisiaj znow goraco a mi sie niechce na dwor wychodzic eh mam lenia przez to jezioro odzwyczailam sie od samotnych spacerow i normalnie sie nudze a jeszcze te komary eh
 
Do góry