reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Forum ruszyło z produkcją czyli już po weekendzie...a szkoda:/ Zapomniałam napisać, że nasza pediatra poleciła nam krem z faktorem z serii Ziajka. Jest po jakiś testach, na pewno bezpieczny, a w słoneczne dni trzeba smarować z filtrem. Ja kupiłam taki z filtrem 50 (a są różne) od 6 miesiąca, bo szkoda mi kupować krem na miesiąc...nic mu nie będzie:) J właśnie ogląda Falubaz, dostajemy w dupę...nie wiedziałam, że mój mąż zna takie brzydkie słowa:)

Katoryba dzieciom na cycu można rozszerzać dietę w 5 miesiącu, a to przekonanie, ze cycowe dziatki od pół roku to pewnie stąd, że takie dziecko do 6 miesiąca ma wszystko w mleku matki (teoretycznie) i do tego czasu nic mu nie będzie, jeśli będzie jadł tylko to. Czyli można rozszerzać, ale nie trzeba, bo nie zaszkodzimy w ten sposób maluszkowi. Zaszkodzimy natomiast jeśli po 6 miesiącu dostawałby tylko cyca. Ja gluten wprowadzę za jakieś 2 tygodnie, dodam do jakiejś zupki, ale najpierw niech posmakuje samych warzyw:) Dodam trochę kaszy mannej. Teraz daję kaszki bezglutenowe, z bobovity. Mam mleczno-ryżową, i jakąś na dobranoc. Od 3 dni zjada je z prędkością światła przed snem, ale jakoś dlużej nie śpi...Ale daję je póki co, bo chcę w ten sposób wyeliminować już jedno karmienie, a po mleku to już zaraz chciał cyca. A chłopy miały udany wieczór (chyba?) :) J wrócił z bananem na twarzy:) Gdzie zapisałaś sie na fizykoterapię? Robiłaś jakieś rozeznanie, bo ja też mam skierowanie, tylko czasu nie, żeby coś poszperać w tym temacie. Jeszcze nie wyrzuciłaś tego kleiku???? My mamy super gościa od ścian, jak coś to pisz:) Na dobrych płytkarzy niestety nie trafiliśmy, a rury to już lepiej przemilczę:)

Beti moje nieuczciwe egzaminy zawsze kończyły się sukcesem, u Ciebie też tak będzie!!!

E_v ja też nie spałam, to okrucieństwo ostatniego trymestru. Nie da się przyzwyczaić do niespania:)

Madzioszka ja też lubię przytulaski, ale nie w nocy...no może w nocy też, ale zależy z kim:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
emri - zapisałam się do Aldemedu. Idę 23.05. Te zajęcia prowadzą jeszcze w Poliklinice (tam był termin na koniec czerwca) i na os. Kaszubskim (też jakoś w czerwcu ale to ja obdzwaniałam jakieś 2tyg temu).

A ja już siedzę w necie i szperam jak zrobić łazienkę zamiast iść spać!
Co właśnie uczynię zaraz, bo będę nad ranem siebie sama besztać żem głupia baba ;P

Dobranoc :)
 
Ostatnia edycja:
Katoryba czytałam Twojego posta i chyba mogę Ci polecić pewnego Pana. U mnie kładł kafelki. Jest dokładny, szybki, nie pije alkoholu w czasie pracy (niestety większość to robi). Przestawia ściany, muruje, kafelkuje itp. Możesz u mnie zobaczyć efekt jego pracy.
A co do pomysłu na łazienkę to mogę Ci podesłać projekt moich łazienek zrobionych przez projektanta wnętrz. Tylko potrzebowałabym Twojego meila.
 
dobry wieczór:)

dzisiejszy dzień była bardzdzdzdzdzdzdzdzo długi,jestem masakrycznie zmęczona.
Bartosz padł po meczu Falubazu(dostalismy w dupę ostro).Nadia zasnęła godzinę temu. Ostatnie dni obfitowały w nowe miejsca, ludzi itd. Skutek tego taki: rąk nie czuję;)

spokojnej nocy
 
hej

nie sposób Was nadrobić :)

widzę, że ostro rozszerzacie dietę maluchów :) to dodaje mi odwagi :) Hania póki co je kaszkę na dobranoc i kleik z bobovity bez glutenu wszystko... planuję w tym tyg podać jakiegoś owocka albo warzywko :) dzięki kleikowi udało mi się wyeliminować min 1 karmienie, czasem 2 :)

my mieliśmy wczoraj pojechać na ur chrześnicy G i zaraz wracać, a skończyło się na kupnie mleka i pampków i powrocie dzisiaj :/ weekend uciekł...chcieliśmy z mężem zaliczyć po powrocie kąpiel, a tu szwagier się "zaprosił" na kawe ;) o 23 :/
 
anias a jak po imprezach rodzinnych ?? zdawałaś relację ?? czy ja przegapiłam :(

kurczę ja chyba też zapakuję w Hanię jaką nowość, bo Wy się tu tak śpieszycie, że ona w tyle zostaje, bo staram się jak najbardziej zbliżyć do tego 4 miesiąca ;)

dzisiaj spacer ?? o której ?? bo znowu mnie nie zabierzecie ;(

a właśnie mam do Was pytanie... takie z ciekawości... słyszałam, że dziecko rodzi się tego dnia, którego był ostatni okres... u mnie się sprawdziło, tzn okres miałam 22 kwietnia, a Hania ur się 22 stycznia :) a u Was ??

a w ogóle mój Hanik w piątek się pierwszy raz przewrócił z brzuszka na plecy :) ale miała minę :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewoje,

melduje się po weekendzie :) wypad do krakowa boski :) co prawda pogoda była trochę gorsza niż tutaj bo jakieś 13-14 stopni ale i tak rewelacja. nachodziliśmy się co niemiara, w sob wyszliśmy z domu o 10 to wróciliśmy o 18 tylko po to żeby się przebrać i pójść na imprezę a w niedz od 11 do 16 zwiedzanko i potem powrót do zielonej. także nóżki mi w dupkę wchodzą ;) ale muszę wam powiedzieć, że miny ludzi na widok tańczącej ciężarówki bezcenne ;)

jak wracaliśmy to mi się jakoś smutno zrobiło bo pomyślałam, że taki dłuższy wyjazd to nie za szybko nas spotka...już michałowi marudziłam, że nie mogę się doczekać kiedy majka będzie duża i będę jej mogła wszystko pokazać, pozwiedzać itp

Martini a tych antyterrorystów to ty nasłałaś? ;) a tak poważnie to niezłe chamstwo żeby sobie "żarty" i złośliwości kosztem dziecka urządzać :/

Beti a jak tam z tymi opłatami za studia? wszystko spoko?

Zawalka, e_v obstawiacie już jakieś terminy? :) ja coś tak czuję, że nasza mała zamiast 10 lipca urodzi się 1, bo michał ma zaplanowane jakieś szkolenie do prowadzenia pod zieloną a jeśli nasze dziecko będzie do nas podobne to będzie chciało mieć dobre wejście i zrobić trochę zamieszania swoją osobą ;)

No to jak już nadrobiłam zaległości na forum to mogę z czystym sumieniem zabrać się za pracę ;) Miłego dnia
 
reklama
Dzień dobry,

piękny dzionek się zapowiada.

My już od 7 nie śpimy, mała złapała rytm na zabawę od rana. Ale może to i lepsze bo zaczęła po kąpieli spać. Mam nadzieję, że dziś też pozytywnie mnie zaskoczy.

Miłego dzionka:-)
 
Do góry