reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

a dzis ja jestem pierwsza, ha:) jade zaraz do Poznania ale musialam wejsc sie pochwalic, ze Dawidek spal dzis....... 6h 40min. mam nadzieje, ze ta rewolucja mu zostanie. jaka ja jastem wyspana, mhmhm super uczucie:)
 
reklama
A ja druga:)

Beti ja to już jak przez mgłę pamiętam jak Filo przesypiał 7-8 h...Dziś znowu były nieplanowane pobudki:/ I ja do szkoły, na szczęście nie musiałam tak szybko wstać:)))
 
Juhu (moje własne),
Nuda, nuda, nic się nie dzieje... forum obumiera jak zwykle w weekend.
Nasze żule poszalały... w rezultacie pół dnia bez chłopa bo przecie trzeba odespać :/

emri - a jaką kaszkę dajesz? Ostatnio poczytałam, że gluten w 5tym mies. trzeba wprowadzać, więc też muszę mu coś zapodać czym prędzej. Ten kleik Twój to chyba wywalę co? Bo jego trzeba w ciągu 3 tygli zużyć a to już hohoho temu było zaczęte...

vii - a Ty jaką kaszkę dajesz Hanuli?

Beti - fajnie, że Dawido taki śpioch, Bolo nigdy nie przespał więcej niż 5h.

Bolo też się przytulaśny zrobił :/ niemalże co godz. się rozbudza i przekręca z żalem na brzuch (i to oczy otwiera, zwykle tylko marudził) i muszę go albo wyjmować i cycem zaradzić albo zagłaskać.
Niby czas przy wstawaniu jest krótszy niż kiedyś ale częstotliwość ta sama a nawet większa :/
Ale się cfaniaczek zrobił z Bolesława... skarpety przed chwilą poleciały z prędkością światła jedna po drugiej na odległość 20cm :) a jak się zaciesza jak usiądzie na przewijaku :) super sprawa.
Aha a po jabłuszku wczoraj i całą noc i kawałek dzisiaj takie bąki sadził, że poezja ;) aż w końcu wyszła mega kupa, mega śmierdząca fuj fuj. Zaczynają się te mniej przyjemne strony rozmawiania n.t. kup ;)
 
no właśnie cisza straszna :((
tak a propos tych przytulanek nocnych Waszych maluchów, czytałam książkę tracy hogg "język niemowląt" (któraś z dziewczyn ją chyba nawet polecała) i tam jest super napisane jak tego oduczyć, ciekawa jestem czy ma to wogóle coś wspólnego z praktyką, bo w teorii metody są proste i skuteczne i dzidziuś szczęśliwy, bajka normalnie ;)
piszcie coś bo nuda straszna!

i chyba mój organizm się przygotowuje do nocnych pobudek bo codziennie budzę się koło 4 nad ranem i nie mogę zasnąć przez ok 2 godziny :/

katoryba świetny ten Twój Bolcio :) uśmiech od ucha do ucha :)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no czas na zmianę sugnaturki z elfa na śmiechotka :)
nie to żebym się czepiała albo żebym moderatorem była ale... zasada jest taka, że jak napisaliśmy posta i chcemy coś dorzucić to edytujemy poprzedniego i nie robimy kilka pod sobą ;P
a czujesz coś? jakieś skurcze przepowiadające? brzucho Ci się obniżył? Dasz radę dotrwać do wtorkowego spotkania?
 
a no widzisz dobrze, że mówisz bo ja zawsze pisałam jeden pod drugim, nie zauważyłam że można edytować...
tak jak ostatnio zauważyłam, że można się przenieść do ostatniego nieczytanego posta :) fajna opcja ;)
brzuch się nie obniżył, skurcze jakieś tam są, ale kilka dziennie i raczej krótkie także bez szału póki co.
do wtorku dotrawam na pewno, i jak znam życie to pewnie jeszcze ze dwa tyg przenoszę, bo za bardzo się niecierpliwie...
 
dzień dobry wieczór:)


Jak to na weekend umarło nam forum. Może jutro ożyje na nowo, to ma życie umiera i ożywa i umiera i tak w kółko:)

Weekend jak weekend leniwy i się kończy wracamy do szarej rzeczywistości.

Ainas jak po komunii? Bartosz zadowolony z prezentów?

Emri Filo to przytulasek, lubi pieszczotki i tyle.

Katoryba nie udawaj moda:p może chcesz się wkręcić na fuche:>?

E-v nie bądź taka pewne to chwyta z nienacka:D

Miłego i spokojnego wieczorku! Mój właśnie usypia B. Ale mu jakoś dziwnie nie idzie.
 
hejka!

ja juz po studiach i egzaminie. sciagi poszly w ruch i mam nadzieje, ze bedzie do przodu:)

e_v ja pamitam, ze tez zawsze nad ranem sie budzilam a w drugim trym przez 2mies to okolo 2 i do 6-7 ani oka zmruzyc:) sciskam i lece malego wykapac
 
W końcu odpoczywam, Milenka opróżniła cyca, szybka kąpiel i jeszcze 100 ml z butli, śpi bez lulania...szokkk..... w końcu nie ma płaczu.

Madzioszka dzieki za miły spacerek. Po tym jak do domu wróciłam zjadłam obiad i dalej ruszyłam w teren, dotarłam aż na cegielnie.

Emri dzięki za ostatnie podtrzymanie mnie na duchu w sprawie cyca. Jakoś próbuję sobie radzić i daję butlę po cycu przy wieczornej kąpieli.
A Filo fajny chłopak, jak lubi przytulaski, moja przed kąpielą tak płacze a cyca nie chce. Wystarczy że położę ją na fasolce wtuloną w cyca i śpi.

e_v złapie Cię i nie będziesz wiedzieć kiedy. Ja nie miałam skurczy a nagle poleciały wody w tesco i zamiast zakupów miałam porodówkę.

Beti super że Dawidek tyle śpi. Marzę o tym samym-spaniu
 
reklama
Do góry