reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Beti to Ty już nie pamiętasz jak to jest jak na suwaczku widnieją 3 tygodnie, pod spodem jest napisane, że to może się wydarzyć w każdej chwili i tak człowiek czeka niecierpliwie bo już chce mieć swojego bąbla przy sobie... pewnie fajnie wracać wspomnieniami do tych chwil, ale wierz mi, że ja już nie wiem czym się zająć, żeby czas szybciej minął :-)
 
reklama
e_V - ze mną chyba coś nie tak, bo ja bym chciała, żeby Johnny jak najdłużej w brzuchu siedział, bo mam jeszcze tyle spraw do załatwienia i jak myślę, że on się urodzi, to już niczego nie załatwię.
 
ja tez chce siateczkowe cos:) to kto zamawia? na paintballa to ja bym sama z checia sie wybrala:)

zawalka ja mialam to co ty. chcialam przenosic o kilka dni zeby dokonczyc rozdzial pracy mag:) ale niestety nie udalo sie. jeszcze w nocy przed porodem w duchu liczylam na to, ze akcja sie zatrzyma jeszcze na kilka dni.

e_v oczywiscie, ze pamietam jak to bylo. no i jeszcze czesto wracam sobie do tamtych chwil:)
 
jeszcze miałam się Was pytać czy macie jakieś fajne pomysły na wystrój pokoiku dla dziecka? u nas będzie tylko kącik dla małej więc jakieś tapety czy coś odpada, podoba mi się jak ludzie wieszają imię z takich ozdobnych literek (Pokój dziecięcy: Dekoracje pokoi dziecięcych, naklejki i ozdoby do pokoju dziecięcego | prezent dla niemowlaka, na narodziny dziecka i prezent na roczek | pokój dziecka - aranżacje | Peticado) ale nasze imię jest dość długie więc bym chyba zbankrutowała ;) jak udekorować to miejsce, żeby było ładnie?
 
zawalka - zależy jakie to są sprawy, u mnie nie ma już nic tak pilnego co nie mogłoby poczekać, nawet kilka miesięcy. teraz ważna jest już tylko malutka :)
 
e_v mi pokoik małej też ciągle chodzi po głowie. totalnie nie mam na niego pomysłu ani jakie meble, ani na kolory ścian czy firanki itp. Nie chce zrobić jakiejś różowej oazy a w sumie nic innego nie przychodzi mi do głowy ;)
 
e_v - polecam naklejki na ścianę. Nasz młody ma 3 różne zestawy ale wszystko jakoś sie skomponowało w całość i baaaardzo się nimi interesuje od samego początku. A jak się znudzą albo co to zawsze można odkleić :) A te literki to co prawda ładnie wygląda ale trochęi mało kolorowe jak dla dziecka. I trochę drogie - wyszło mi 160zł :o

vii - ja akurat tak a reszta? ;P
 
reklama
Dzień dobry Miłe Panie:) U nas noc w miarę spokojna jeśli chodzi i karmienie butlą. Jadł nawet wytrwale, tylko między 2 a 3 zaczął gadać, a teraz jego gadanie to głównie piski i dosyć ciekawie było:) Naśmialiśmy się nieźle:) Tylko teraz nie wiem czy to co zjadł to dużo, mało, a moze w normie??? O 19.30 150ml mieszanki, o 23 - 85 ml mojego,między 2 a 3 zjadł łącznie 95 ml na dwie raty. Potem obudził się o 6 i już musiałam z cycem startować, bo już bolały, a nie chciało mi się ściągać. No i tak wyszło, że tym razem nawet w normie się budził-skubaniec mały:) Od piątku będę dalej próbowała z tą butlą w nocy, żeby przez kilka dnie poobserwować.
Nasz dzisiejszy spacer koszmarny. Zadzwoniłam do Vii, że idę w jej stronę. Potem zaczęło kropić, więc dzwonię jeszcze raz, ze już nie idę. Zaraz po tym wyszło słońce, ale dobrze, ze się cofnęłąm, bo Filo przez 45 min. ciągle darł japę, tak głosno i histerycznie, aż ludzie zaglądali do wózka...Na sygnale wracałam do domu, najadł się i usnął bidoczek mój...Wstał już z lepszym humorem:)

Katoryba ja kupiłam hippa marechewkę, ponoć najsłodsza i dzieci najbardziej ją lubią. Owocki mam jabłuszka same, jakieś z marchewką i jeszcze jabłka z bananem. Mówiłaś, ze dostałaś tą paczuszkę z Hippa ze szpitala co wypełnialiśmy. Ja też ją dostałam i były tam kupony rabatowe 20-25% właśnie na Hippa w rossmanie. Ja już też nie mogę się doczekać, aż bedzie jadł coś innego, moze mu nocne głody przejdą...Póki co alej czekam na to krzesełko od babci, coś długo paczka idzie...

E_v nie wiesz co robić??? Idź spać!!!! Kup naklejki na ścianę, powieś jakąś półkę nad łożeczkiem, poustawiaj tam misie i już będzie dzieciowo:)

Vii dobrze, że kaszka i kleik słuzą Hani. Kiedyś oglądałam program o kaszkach, mówili tam, ze lepiej kupować takie zwykłe i samemu dodawać wsad owocowy. A i pamiętaj, że kaszki tuczą, żebyś ze zgrabnej laski kluseczki nie wychodowała:)))

Tak długo pisałam,z ę chyba wszystkie zdążyłyście przede mną;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry