reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Cześć lasencje:)

Już mi lepiej psychicznie, ale w nocy śnił mi się poród i ta Cegielska. Istny koszmar...

katoryba - Biedny Boluś z tym zapaleniem ucha, ale dzielny jest, to najważniejsze. Ja kupiłam taki termometr: Termometr, elektroniczny, Accu-Term E, ET-100A, douszny - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie (z rabatem dla mamy i maleństwa), ale nie wiem, czy dobry, bo jak na razie tylko na sobie używałam.

marzena - jest jakiś termin składania tych wniosków do żłobka?
 
reklama
Witajcie:)

Katoryba-to nie p. Ewunia ale one wszystkie chyba widzą tylko cyca i nic więcej:) Chyba też się skuszę na tą ofertę z grupon.pl. tym bardziej że moje włosy zaczynają pytać o fryzjera.

Zawalka- miałam z tą panią do czynienia jak leżałam na patologii i tyko jedno słowo mi sie nasuwa- PORAŻKA. Współczuje, bo po takiej wizycie odechciewa się wszystkiego i człowiek tylko myśli by nie trafić na nią w czasie porodu.

Czy wasze dzieciaczki też mają problemy ze zrobieniem kupki?Bo moja Hania drugi raz miała dziś tak że budzi się z płaczem, pręży się widać ze brzuszek boli. Macie jakieś sprawdzone metody na to?
 
Zawalka termin jest do 30 kwietnia. Niby na stronach mają napisane, że w ciągu roku rekrutują dzieci jeśli są wolne miejsca, ale jak dzwoniłam się zapytać to pani dyrektor powiedziała, że najlepiej teraz złożyć wniosek
 
Dzieńdoberek :)

Nasze Dziecię się wycisza ostatnio, popłakiwanie/krzyczenie trwa czasami 3 sekundy i potem uśmiech gości na twarzy :-)

Katoryba - trafiłaś w 10! z ogłoszeniem o fryzjerze hihi Ja wczoraj mojemu zapowiedziałam, że w maju idę do fryzjera, więc chyba też skorzystam z oferty grupera :-)
My rano miałyśmy walkę z megakupą, poszły 2 pieluchy, zdołałam zasłonić jej pupę przed ochrzczeniem łóżka.
Aniołeczek - ja mam tak prawie co poranek z Leną, wygina się, krzywi się, skrzeczy biedulka... Jeszcze nie mam metody :-( jednak zawsze masuję brzucholina :-)
Marzena - ja dziś muszę iść po pieczątkę z pracy do podania o żłobek i też NARESZCIE zaniesiemy :p A wy wypełniacie te same papiery, mimo, że jeszcze Dzieciątko w brzuchu? :-)
Zawalka - i ja współczuje kontaku z tą panią... Wizyta już za Tobą, uszka w górę ;-)

A nad pneumo i ja cały czas myślę...

Duchota dzisiaj...
 
Aniołeczek - na stronie w swoim profilu masz możliwość wydrukowania kuponu, przychodzi też na maila.

zawalka - a jak ten termometr? Dobrze mierzy? Mam średnie zaufanie do tych elektronicznych bo już 2 mam takie małe i każdy jakiś felerny. W końcu chciałabym trafić na dobry.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:)

Mam nadzieję ze dzisiejszy dzien będzie lepszy od wczorajszego bo moja Królewna wczoraj nie miała ochoty wcale spać!
Kupon właśnie odnalazłam no to teraz czas się umówić i zmienić coś na głowie.

Miłego dnia życzę wszystkim!
 
Cześć dziewczyny :)

jak fajnie, że już piątek, długi weekend, potem 3 dni w pracy i znowu weekend :) Macie jakieś fajne plany na majówkę? Coś się ciekawego dzieje w zg?

Izuniek - co dziwne musimy uzupełnić normalne podanie do żłobka :) tylko niektóre rubryki pomijamy
 
Dzień dobry! Wstawać Lachony:D

Co to za omijanie forum:D

Katoryba jak Bolcio?

Vii udała się wizyta u Skarbówce?

Aniołeczek nie wszystkie położne widzą cyca, na szczęśćie:D Moja Pani Krysia nie widziała wyłącznie tej metody jako jedynie słuszną.

Mi znów wylazło zimno :wściekła/y: cholender afrykański dopiero co zaleczyłam przecież. Ja już nie wiem co z nim zrobić.

Moja B. jest chyba jakaś chora.... Wczoraj spała jak zasnęła u Myszy, później kąpiel i na śpiocha nakarmienie przed północą zjadła tylko 60 ml i w kime. wstała o 5 zjadła pogadała sobie nie wiem do której i spać i teraz też śpi. Powinnam się martwić?


Miłego dnia kobieciątka:D
 
reklama
Dzień dobry:) No faktycznie forum ledwo ciągnie:)))

Marzena my nie mamy konkretnych planów, jak pogoda dopisze to w terniee spędzimy ten czas. Grunt to nic nie robić:) W ZG zawsze jest coś przy amfiteatrze, chyba ma być Dudziakowa z ludźmi z Bitwy na Głosy, ale to trzeba by było sprawdzić.

Madzioszka jak się martwisz to najlepiej idź to pediatry. A z zminem do lekarza, ja jak miałam takie napady to jakieś leki brałam, ale z chiny nie pamiętam co to było.

Zawalka zapomniałam o tym spirycie, mam i chętnie Ci oddam:) Będziesz w pobliżu to wejdź po niego.

Ja wczoraj podłam po powrocie od Myszy. Zjadłąm i poszłam spać, J przyniósł mi wykąpanego Filipka do karmienia..dzisiaj mi się też nic nie chce, spacer zrobię małemu na balkonie...
 
Do góry