reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Madzioszka - jak Bolo miał temp to nic kompletnie nie dał po sobie poznać - zacieszał w najlepsze, także sprawdź chociaż ręką czoło - ja od razu wyczułam, że ma ciepłe.
 
reklama
widze vii, ze baczki przeszly na Hanie:( bo Dawidka wczoraj nie meczyly.

katoryba biedny synek. wiem o co ci chodzi z tymi glutami bo jak maly byl przeziebiony to mu ciagle tak furczalo w nosie i 3-4 razy w ciagu doby uzywalam fridy. wlewam duzo soli albo wody morskiej do noska i czekam 1-2 minuty i pozniej ciagne z calej sily aspiratorem, czasem az mi tchu braknie:) z reguly wylaza ogromne gluty. ale czasem nie daje rady. zwlaszcza teraz kiedy maly glowy mi wyrywa przed zakropieniem. Dawidkowi splywaly gluty i tez kaszlal.

zawalka porod w wodzie to indywidualna decyzja. na pewno bedzie to troche ulgi dla ciebie, takie porody sa szybsze (ja bylam pod prysznicem i bardzo ciepla woda maz mnie polewal i z cm w niecale pol godziny zrobilo mi sie 10cm!) i nie dochodzi do naciec krocza. a co do oplat to robi sie je po porodzie i przeciez jak porod w wodzie nie bedzie mozliwy to nie sadze aby za niego trzeba bylo placic (200zl). ja sama sie nad takim rozwiazaniem zastanawialam ale w koncu jakos sie nie zdecydowalam. woda wymieniania jest co jakis czas i tam plywa to co z ciebie wyleci. ale z drugiej strony jak rodzisz to jest ci wszystko jedno co sie dzieje i nie zwracasz na to uwagi.
 
Właśnie miałam wczoraj pytać jak często czyścicie noski:) (My ciągniemy 2xdziennie, rano i przed kąpielą, żeby nosek był czysty i mały nic nie złapał przez to.) I czym przemywacie oczy? Ja nadal robię to solą, też 2xdziennie. Chyba już mogę przestać co?? Filo leży w łóżeczku taki grzeczny, aż dziwne:))) Zaglądam do niego, a skubany tv przez szczebelki ogląda z mamą:)))
 
Właśnie miałam wczoraj pytać jak często czyścicie noski:) (My ciągniemy 2xdziennie, rano i przed kąpielą, żeby nosek był czysty i mały nic nie złapał przez to.) I czym przemywacie oczy? Ja nadal robię to solą, też 2xdziennie. Chyba już mogę przestać co?? Filo leży w łóżeczku taki grzeczny, aż dziwne:))) Zaglądam do niego, a skubany tv przez szczebelki ogląda z mamą:)))
A miałaś nie pozwalać :-D Jeszcze pamietam wizyte u Was :-D
 
hej babeczki....

cale forum jakieś chorobowe to i nas nie mogło ominąć - ni stąd ni zowąd ja w nocy obudziłam się z gorączką...mała spała w najlepsze a ja okropnie się czułam;/ nie wiem o co kaman - po paracetamolu spadła gorączka, ale na jedzenie nie mogę patrzeć, boli mnie żołądek i jakoś dziwnie kręgosłup i mocno ze mnie "leci" dzisiaj...martwię się czy jakis stan zapalny się nie zrobił czy jakiś gad;/....słabo się czuję i mdli mnie - więc albo jakieś zatrucie, albo coś poważniejszego - zastój w piersiach raczej nie;/ i to tak z godziny na godzinę, kładłam się "zdrowa";/

a tak z serii dziwnych pytań - czy zauważyłyście inne zachowanie się dzidziolków po zaczęćiu podawania wit K i D3??? dzisiaj pierwszy raz podałam D3 i Alunia normalnie jak podmienione dziecko;/ jeść nie, spać nie..i dopiero poznałam jej głos tak naprawdę..troszkę popłakała - więc co - może być od tego????al bo ją też choróbsko jakieś bierze...no szlak by to wszystko...aaa zapomniałam, w sumie dwa tygodnie minęły więc i kolki mogą wchodzić w grę - jejku niby człowiek wie i przeszedł już jedno, a jak przychodzi co do czego to znów nie wie o co chodzi takiemu szkrabowi!!!!

A dzisiaj dostałam "cynka" od takiej jednej pani, że bardzo ciężko będzie z dostaniem się 3latków do przedszkola, podobno wszystkie zgłoszone 5latki muszą być przyjęte bez wyjątków..więc miejsc jest o wiele mniej dla młodszych dzieci. normalnie aż mi się na płacz zebrało...wielka mi polityka prorodzinna!!!! nic tylko się spakować i wybywać!!

Vii - dobrze, że przyjęli:):):) i nie ma to jak wykorzystać dziecko hehehe
ech co by tu jeszcze...

zdrówka przede wszystkim!!!
 
Hej
U nas był płacz i ulanie z takim impetem że bajka... :-( Ale później już coraz lepiej :-)

Kurcze chorobowo się zaczęło :-( U nas póki co spokój :-) Tylko Miki pyta kiedy odwiedzimy chłopczyka z siostrzyczką taką jak on ma :-)

Pozdrawiam i Zdrowia...
 
Myszko - mój Bartuch też się pytał:):):) na pewno przyjdziemy by szkraby się pobawiły ze sobą:)...mi ból brzucha zszedł niżej i bolą jakby - korzonki???? dziwnie....ale jeść dalej nie mogę;/ wzięłam krople żołądkowe, no-spę i znów paracetamol bo boli kurcze;/ a leci jak z kranu - a prawie już cisza była;/ no i przed nami weekend majowy - jak co roku zawsze cos;/ i potwierdzam teorię, wszelkie, wolne, planowane wyjazdy, święta - to jak nie ząbki, to choróbsko, albo jeszcze co innego!!!! mam nadzieję, że przejdzie i że to "nie zaraźliwe":szok:
 
martini u nas po witaminach po godzinie maly wrzeszczal i na 2 dzien to samo. ja podawalam pozniej osobno, w jeden dzien d zeby zobaczyc jak reaguje a na drugi dzien k i okazalo sei, ze to bylo po k. wiec przez okolo 2tyg nie podawalam k i pozniej sprawdzilam znow jak reaguje i nie bylo juz bolow brzuszka. no i fakty, ze to okres kolek u nas bole brzuszka zaczely sie jak Dawidek mial 1 tydzien i 5dni.
 
Cześć Laski :))

mysza - a z czym się wiąże rozpakowanie w wodzie? bo groźnie to zabrzmiało... z tego co mi położna mówiła w ZG jest to możliwe i nawet się zastanawiałam nad tym, ale jakoś nie potrafię się zdecydować i pewnie ostatecznie wybiorę tradycyjny prysznic + łóżko.

vii - mi też się bardzo podobał prezent dla Mikiego :-D razem z nim miałam frajdę na balkonie :-)

co do skarbówki polecam też brzuch :) super się sprawdził, załatwiłam wszystko w 3 minuty, za rok też tak chcę :-)

ja długi weekend spędzam w domu w dodatku sama, niestety nie wszyscy mają wtedy wolne, mój chłop pracuje :-( oby chociaż pogoda dopisała...

Pozdrowienia :-)
 
reklama
Myyszaaa no i nadal nie pozwalam:) Odciągnęłam go migusiem:)

Martini u nas po K też był meksyk. W rezultacie dostał tylko 2 kapsułki i nic mu nie jest z tego powodu. Kiedyś w ogóle nikt nie zalecał K...No ale to było kiedyś:) A jeśli okaże się, ze to D to zmień na innego typu, te w tabletkach ponoć "najlżejsze".
 
Do góry