reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Vii my chcemy się rozpakować ale nie mamy jak, ponoć nasza porodówka pęka w szwach i odsyłają te co mają czas. Jak naprawdę nie rodzisz to nie idź:) Nawet rozważałyśmy z Myszą, żeby jakąś okupację zrobić czy coś:D a Tak poważnie to nie chciałabym na korytarzu leżeć. Ja to ja bo CC a naturalnie rodzące?
Dobrze, żeś sobie pospała ile można od rana na nogach być? Od jednego razu nic się nie stanie.

Kordek biegasz dla przyjemności czy żeby się rozpakować:-p

Marzena to kiedy wrócisz do roli kochanki jest w większości sprawą indywidualną, niby mówi się, że jest 6 tygodni połogu ale wiesz, jedne kobitki sie rzucają na partnera a inne eliminują go bo dzieciaczek ważniejszy.
 
reklama
Cześć Wam:)

anulka - gratuluję szczęśliwego rozwiązania i życzę miłego pobytu w domu. Zazdroszczę Ci, że masz już poród za sobą.

vii - nie ma co się denerwować niepotrzebnie. Lepiej nie czytaj takich rzeczy, bo później faktycznie głupie myśli nachodzą człowieka.

madzioszka - ja też się pokłóciłam z P. W ogóle jestem jakaś taka zła jak osa tylko nie wiem do końca o co i na kogo. Wczoraj spaliłam w piekarniku obiad i trzeba było zamówić pizze. Dziś muszę robić kopytka, bo mi ziemniaki zostały, ale strasznie mi się nie chce. Najchętniej to bym leżała i czytała książkę.

marzena - teraz Ty się opiekujesz mężem, a po porodzie on będzie Tobą. Takie rzeczy zbliżają bardziej:)

Szkoda, że taka pogoda pochmurna. Może dlatego brak mi humoru...

Miłego dnia babole:)
 
dziś odebrałam wyniki badań moczu i niby są w normie ale pojawiło się coś czego w żadnym wcześniejszym badaniu nie było- erytrocyty świeże 0-1 (norma 0-3) Czy któraś z Was miała coś takiego?
 
:)
Marzena na dobrą sprawę po połogu ;)
Zawalka-poprawy nastroju! wyjdzie słońce poczujesz się lepiej :)
Vii spokojnie-nie ma co panikować bo to gorsze... spokojnie...
 
szczęśliwa gdzieś chyba przegapiłam informację na ten temat - nosisz w sobie 2 dodatkowe serduszka ?? :)

Aniołeczek jeśli jest w normie to pewnie nic takiego :)

zawalka to olej kopytka i idź czytać książkę :) prawo ciężarnej ;)

Marzena to faktycznie sprawa indywidualna :) mi po ciąży bardzo wzrosło libido ;) z miziankami nie wytrzymałam dłużej niż dwa tygodnie ;) ale ze strachu takie prawdziwe przytulanki były dopiero po 6 tyg :) i było 1000 razy lepiej niż przed ciążą ;) ehh no i zaraz mnie Madzioszkaa okrzyczy za uzewnętrznianie się ;)
 
Zawalka Vii ma rację kopytka nie są najważniejsze;)

Vii absolutnie nie będę krzyczeć! Tu trzeba winszować:-D Swoją drogą to ciekawe jak to u mnie będzie. Nie miałam zbyt dużego temperamentu ciekawe jak będzie teraz.

Aniołeczek nic się nie przejmuj jeśli są w normie to zwyczajny wyskok organizmu. nic się nie powinno dziać.
 
Spoko Vii, nie przejmuj się uzewnętrznianiem, to ja tu niewyżyta i takie pytania zadaje ;) ale jak najpierw M siedział 2 miesiące w szpitalu, potem tylko 2 tyg w domu się nim mogłam nacieszyć, a teraz po operacji też kazali mu zachować 2-tygodniowy celibat to jak myślę, że po porodzie znowu czeka mnie brak "przytulanek" to już mną trzęsie ;)
 
Cześć dziewczynki,
Mały śpi przy balkonie po 2h spacerze także mam pół chwilki na kilka słów :)
Szykujemy już powoli chrzciny. Sernik w piekarniku, sałatki się robią, marttini robi torcika :) fajne ozdoby do tortów są na Wiejskiej. Kupiłam takie malutkie buciki i smoczka :) ...
...Bolcio już przy cycu, babcia obudziła go mikserem :/
Dzisiaj Bolini dał się zamotać w chustową kieszonkę :) i pospał w niej ponad pół h :) a wczoraj w 2x w którym spał 1h :) ale niestety ma wymagania. Da się zamotać jak najedzony i nie ma akurat ochoty za zabawę. Pozostaje nam obczaić temat chust (a ciężki to temat z tego co się zaczęłam orientować) i na jakąś sę zdecydować.

Marzena - to faktycznie indywidualna sprawa z przytulaskami. U mnie te sprawy schodzą na dalszy plan. Nie wiem czy wynika to z hormonów wydzielanych przy karmieniu piersią czy z notorycznego niewyspania i braku snu...

zawalka - olać kopytka, naczytaj się ile wlezie, bo z Johnym to raczej nie poczytasz... jak mi brakuje książek...(między innymi)

szczęśliwa - też zauważyłam wczoraj, że bliźniaki :) ale numer - pierwsza podwójna mama u nas :)

kordek - obstawiam, że będziesz pierwsza :)

Aniołeczek
- jak norma to norma, nie przejmuj się
 
Dzieńdoberek:))) Filo też dosypia po spacerze, a szkoda, bo zaraz muszę wyjść...Plan w szkole mi się zmienił, ale w sumie na lepsze:) Dzisiaj tylko 2h, jutro od 13 czyli się wyśpię, a niedziela od 8 do 15. Damy radę:) Cieszę się, bo perspektywa dwóch dni poza domem powodowała u mnie lekką depresję...

Z seksikiem u nas coraz lepiej:) choć pierwszy raz okropieństwo...i tak jak pisze Madzioszka, niby 6 tyg. czekania, ale jak szybciej trochę to pewnie nic się nie stanie. Wiem, że na pewno trzeba czekać, aż nie będzie już żadnej wydzieliny.

Mój ksieciuniu wstał, więc lecę dac mu buziaka i na uz śmigam:)

Słońce wychodzi:)))
 
reklama
Hej melduje się w dwupaku :-D Mojej córze się nie spieszy ... Marcówki po prostu lubią w ciąży chodzić :p

Pozdrawiam i uciekam odpoczywać po wycieczkach w tą ładną pogodę :-)
 
Do góry