reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Witajcie z rana,
Mysza - nie kupuje garniaka na Chrzest, bo mnie nie rajcuja takie wdzianka to raz a dwa: nie wydam 100zł na jednorazowe ubranko. I juz zakupilam okazyjnie na allegro kombinezon i spiochy takie eleganckie z wyszytym krawacikiem i kołnierzykiem :) kombinezon "mis" polarowy, gruby 62 cm + (1472849926) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach :) dzięki za ofertę mimo wszystko ;)

vii - dzień chłopaka jest we wrześniu ;P po co stwarzać im drugie święto? nikt o tym nie pamięta i dobrze. My nie mamy dodatkowego dnia dziewczyny :p

Madzioszka - lepiej niech wymienią bo na podłodze ciężarówce raczej średnio wygodnie się wylegiwać ;P

emri - o 11 już na spacer wybywasz czy w innym celu? Ja wyjdę jak przyjdzie i wyjdzie ojciec chrzestny :) wezmiesz laktator?

Marzena - 40 jeszcze nas chyba się nie doliczysz ;P chociaż... jakby policzyć te ciche podczytujące to pewnie by się nazbierało :p Mój mały w brzucholu też miał ADHD i tak mu niestety pozostało do dziś...

Aniołeczek - normalne - przecież to zupełnie nowa rola Cie czeka lada moment, normalne że się zastanawiasz. Tylko nie myśl za dużo - będzie jak będzie i tak nie masz na to wpływu :)

marttini - a jak sytuacja w sprawie powrotu do pracy?
 
reklama
Cześć dziewczyny:)

Witaj Anioleczek - dobrze, że się odezwałaś - zawsze to lżej, jak można się z kimś podzielić swoimi zmartwieniami, a ciężarówki i młode mamy mają ich mnóstwo. Ja tak średnio co 3 dzień płaczę, że nie damy sobie z mężem rady i zastanawiam się, czy dobrze zrobiliśmy starając się o dziecko.

Marzena - wszystkiego najlepszego oraz miłego dnia z M. w domku:)

marttini - a jak tam wieści w pracy? Wszystko ok?

katoryba - Bolo będzie robił podkład pod księdza na chrzcie - może być ciekawie:)

mysza, madzioszka, izuniek i kordek - ale by było śmiesznie, jakbyście się razem na porodówce spotkały:).

vii - Ty to masz dobrze - ja jeszcze nie muszę się małym zajmować, a już się ledwo ze wszystkim wyrabiam. Planów na dzień mam mnóstwo, ale jakoś czas tak szybko leci...

Miłych spacerów babeczki:)
 
i ja się melduję

ostatnio nawet do kompa nie podeszłam, jakaś mnie chandra napadła i jeszcze sny paskudne, wzięłam się za porządki i wypakowywanie ostatnich kartonów po przeprowadzce, pomogło :)

dziś już dużo lepiej :)

tyle napisałyście że nie ogarniam :)


Aniołeczek witaj


Dziś dostałam sms ze koleżanka będzie miała chłopca - Bartusia, a my się jeszcze na to usg nie umówiliśmy... ciagle nie mogę się zdecydować do kogo pójść, jakaś taka niezdecydowana się zrobiłam...

Pit-a miałam rozliczyć i utknęłam przy odsetkach od kredytu, może któraś z Was wie czy można je odliczyć
 
Zawalka ja nie wiem czy było by aż tak śmiesznie:p Zależy jeszcze dla kogo, lekarze nie byli by za szczęśliwi jakby mieli biegać do 4 rodzących na raz:-p

Marttini ja sobie w ogolę staram odpuszczać jakieś wyjazdy no się meczę jakbym nie jechała a szła piechotą:)

Co do obaw to chyba każda z nas je ma, prędzej czy później nadchodzą.

A przed porodem to sie co dzień tylko zastanawiasz to już? To dziś i te ciągłe pytania kiedy rodzisz masakra, jak urodzę to będzie. :-D
 
Dobry dzionek ;-)
Ja i Maleńka nadal trzymamy się Razem :-) Nic nie zapowiada zmiany stanu... Jutro mamy wizytę u gin., więc dowiemy się na jakim etapie przygotowań do porodu jesteśmy... :-)
Aniołeczek - witaj :-) różne myśli nachodzą głowy ciężarnych kobitek, ja już mam dość tego natłoku u mnie, przecież wszytkie sobie poradzimy ze wszystkim! :-)
Madzioszkaa - niecierpliwiec wychodzi z Ciebie :) Poczekaj w kolejce, niech kordek rozpocznie marcówkowe rozpakowywanie brzuchów, a potem to już poleci ;-) Może jakby zabrali Ci łóżko, to zamieniłaby je na porodowe? :>
Katoryba - Bolciowi pewnie głosy nie odpowiadały, o muzyce kościelnej nie wspominając. Przecież to nie kołysanki... A na chrzcie będzie najważniejszy i każdy wybaczy mu marudzenie ;-)
Myszaa - nie kracz o przeterminowaniu, może będziemy farciarami i urodzimy dokładnie w terminach :D ale by było!
Vii - zazdraszczam uroków życia z taką spokojniusią Niunią jak Haniulka :-)
Marzena - Wszystkiego naj.....!!! :-)
Marttini - eh, to poczucie humoru... ;-)

Obiad już na kuchence i u mnie czeka :D Na odkurzaczu już polatałam, mieszkanko w miarę wygląda, jestem usatysfakcjonowana, więc zalegam na kanapie i już :D

Łapcie słoneczko! :-)
 
Izuniek Fakt wychodzi ze mnie niecierpliwość, bo ja bym już chciała ale tak to się nie da. Może jakaś zachęta nie wiem obiecam jej torcik owocowy czy jak:-D

jestem normalnie w szoku przyjechali panowie od reklamacji i robią, co oznacza, że łóżka nie zabiorą:D Ale nie kupie nic więcej u nich o!

Mysza to co jedziemy na porodówkę? :-D? wejdziemy i powiemy, że bez dziecka nie wychodzę:-D
 
Cześć Dziewczyny.
Wpadłam na chwileczke przywitać się i zameldować, że już w domu jesteśmy. Po krótce zaczęłam rodzić w sobotę o 16 a Milenke powitałam wraz z mężem na świecie dopiero w niedzielę o 19.40.
Niunia jest zdrowa na szczęście paciorka nie złapała a tak się martwiłam!!!!!!!!!!!!!
Vii mnie przyjmował w szpitalu Pankiewicz i jak tylko znalazłam się na górze zaraz mnie zbadał i podał antybiotyk i tak co 8h bo dostawałam biofazolin. Po porodzie tez jeszcze 3 dawki dostałam. Milenka dostawała ampicyline zapobiegawczo.
Dziwczyny pozdrawiam Was cieplutko muszę kończyć bo moje szczęście dopomina się o mleczko!!!!!!
 
reklama
Do góry