reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

haha Mysza mów za siebie:D Marcówki uwielbiają być w ciąży tak bardzo, że już chcą się wypakować. Tyle, że są kulturalne i czekają aż porodówka się odpełni:D Chcemy godnych warunków do rodzenia:d
 
reklama
nono dziewczyny - toż to zaraz połowa marca będzie:):):):)....jejku ...już mi się udziela ten entuzjazm przed - teraz Wy czekacie na rozpakowanie, potem ...chyba ja....no muszę sprawdzić!!!

Anulka - witamy witamy:):) jak malutka??? jak Ty się czujesz???
Marzenko - z przytulaskami to tak jak dziewczyny piszą....najbezpieczniej się wstrzymać do "po połogu", ale wiadomo, człek wyposzczony to i inne sposoby się znajdą w między czasie:) ja przy karmieniu (przez cały ten czas) miałam problem z suchością niestety - i to na bank wpływ hormonów był, a i przy niewyspaniu i zmęczeniu też nie bardzo chęć była...ale jak już była, to podobnie jak u Vii - jakoś całkowicie bardziej na plus i inaczej niż przed porodem:) nie żeby było źle przed ....no....ale obawiając się, że po porodzie naturalnym raczej można by było się spodziewać, że będzie gorzej, to tu b.miło się zaskoczyłam;);0:);0 hehehe to tak w sferze uzewnętrznień :)
Katorybko - biszkopt już stygnie:) pod krem przyszykowane, jutro przełożenie torcika i dekorowanie;) sama przyjemność:):):)jak będzie gotów dam znać afff kors...a z Bolciem, jeszcze troszkę,,,,mówię Ci tak do 4m-cy - potem będzie coraz lżej.....ściskam ciepło!!!!

co by tu jeszcze...

aaaaaa - chcieliśmy zameldować w końcu Bartucha w ZG - i po prostu nerw nie z tej ziemi, ja nie wiem czy te babsztyle w urzędach "swoją uprzejmość" mają wpisaną w obowiązkach...baba mnie tak zdrzaźniła, że szok;/;/;/ nie ważne, że M ma tutaj zameldowanie, że jest wpisany w akt notarialny mieszkania...nie....musimy jeszcze być oboje, i jeszcze coś tam coś tam - dobrze, że dzisiaj był do 15 w domu;/ ale i tak nie załatwiliśmy wszystkiego.

a co do moejj pracy - to się zobaczy;/ teraz nic nie mogą mi konkretnego odpowiedzieć, bo niestety jak weszłam do sekretariatu od razu dziewczyny do mnie, że jest nowy Prezes;/ ja no OK...ale wszyscy nowi;/ czułam się całkowicie anonimowo - musiałam pogadać w j.niemieckim kim jestem, co tutaj robiłam, na jakim stanowisku, jakie jest moje doświadczenie - pokrótce i niby niezobowiązująco - ale czułam się jak na rozmowie kwalifikacyjnej;/;/;/ zobaczymy,....tylko jakoś taka atmosfera w pracy nerwowa;/;/;/no i stety niestety nie są zadowoleni z osoby, która mnie zastępuje na L4 i na macierzyńskim - przejęła dwa moje projekty i d...a...zawaliła wiele spraw;/ niby na plus dla mnie bo widać różnicę jak ja pracowałam - ale aż boję się myśleć ile spraw będzie do wyprostowania jeśli wrócę. No nic - wyzwania - kobiety - wyzwania - to co misie lubią najbardziej:)
 
Cześć dziewczyny:)

Co tu dziś tak spokojnie:). Pracowita sobota chyba dzisiaj, że tylko Vii znalazła chwilę na posta. Ja dzisiaj znów sprzątam jak szalona.

Miłego sobotniego wypoczynku:)
 
;):):):) weekend weekend:) czas odpoczynku - od forum też:):):)
a u nas i pracowicie i spacerowo - ciepełko dzisiaj było, czuć wiosnę ojjj czuć....

Kordek - jejku...Ty już już!!! 2dni do terminu!!!! kibicuję i trzymam kciuki:*
 
witam weekendowo :)

dzisiaj chłop w pracy a my biedne same :(

miłego dnia Babole :)

I jak tam minęła sobota ? :-) Hania dalej spokojna :-D
Cześć dziewczyny:)

Co tu dziś tak spokojnie:). Pracowita sobota chyba dzisiaj, że tylko Vii znalazła chwilę na posta. Ja dzisiaj znów sprzątam jak szalona.

Miłego sobotniego wypoczynku:)

Ty tak nie szalej :-) Bo znów wylądujesz w szpitalu a przypominam że najpierw marcówki :-D

standardowo nasze forum zamiera na weekend :)
jeszcze taka piękna pogoda, że nic tylko spacerować
pozdrowionka Babeczki

My wczoraj skorzystaliśmy z pogody - prześliczna - dziś ma być podobnie - ale Miśkołaka coś przewiał i już mamy katar i kaszel :-( Dobrze że bez gorączki :-)

;):):):) weekend weekend:) czas odpoczynku - od forum też:):):)
a u nas i pracowicie i spacerowo - ciepełko dzisiaj było, czuć wiosnę ojjj czuć....
Kordek - jejku...Ty już już!!! 2dni do terminu!!!! kibicuję i trzymam kciuki:*

A ja wczoraj spacerek po mieście :-) Zakupy co by nakarmić lodówka :-D I zostały mi dwa tygodnie plus dwa tygodnie i moja córa mam nadzieję znajdzie drogę do wyjścia :-)

Na grupie zostawiłam wiadomość co tam u Madzioszki :-)

Dziewczyny trzeba pomyśleć o jakimś spotkaniu dla marcówek :-D Co by te ich dzieci z brzuszków wygonić :-D Na emri i Katorybę to podziałało :-D

Pozdrawiam
 
o jej ale pustki...

ciekawe jak tam Bolcio sprawował się w Swoim wielkim dniu ?? :)

i jak tam Madzioszkaa Sobie radzi :)

a pozostałe marcówki się trzymają ??

a ja dzisiaj dostałam okres :( koniec laby :(
 
o jej ale pustki...

ciekawe jak tam Bolcio sprawował się w Swoim wielkim dniu ?? :)

i jak tam Madzioszkaa Sobie radzi :)

a pozostałe marcówki się trzymają ??

a ja dzisiaj dostałam okres :( koniec laby :(

Hej :-D

Ja jestem ostatnia w kolejce :-D A co do końca laby :-D Plusy karmienia piersią :-) Ja przy Mikim rok karmiłam i a przez ten czas około 11 miesięcy okresu nie miałam :-) Genialna sprawa nie posiadanie okresu przez prawie 2 lata :-D

Pozdrawiam :-)
 
reklama
no różnie bywa słyszałam, że okres pojawia się i w trakcie karmienia...

chyba zrobimy Hani braciszka ;) znowu rok nie będzie okresu... hehe nie no nie powaliło mnie jeszcze do reszty, to byłoby lekko dziwne, dzieci urodzone praktycznie w tym samym roku przy dobrych wiatrach ;) trudno teraz po prostu będziemy wydawać na pampersy dla Hani i dla mamy ;)

ehh ale najgorsze teraz kilka dni abstynencji ;)
 
Do góry