reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

właśnie o tych klockach to pamiętam jak szczęśliwa mówiła, że to zawsze najlepszy prezent - teraz jak gdzieś idziemy to zawsze duplo niesiemy ;) no i tylko się potwierdza, że to super pomysł ;)
no martini pewnie że symblicznie :) o to chodzi :) pomijasz pytanie jak się czujesz... ???
beti bo to takie głupie święto. wymuszane trochę. tak jak martini napisała - kochamy się codziennie a nie tylko jutro ;)

emri - tylko nie chwaliłaś się jak było :) pomysł z lotto fajny - zapamiętam i zgapię na przyszłość ;) szkoda że kumulacja taka mała - tydzień temu przydałoby się grać ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katoryba - no strazaka Sama "to" ciężko przypominało przypominało - ale musiałam wierzyć Bartusiowi na słowo i jego wyobraZni:):):)
Emri - brak weny skąd to znam;/uściskaj swoich chłopaków od nas!
sallis - no właśnie dla mnie to też takie święto - ale dla małolatów:)co to maja bo 12ście lat i takie to święto:p

co do pytania..omijam - bo się czuję..chm...nie za fajnie - ale myśli odganiam od siebie jak najdalej i stąd mój brak odpowiedzi:)kiepsko jak pochodzę, podniosę Alę, robię coś w kuchni - ale czasem muszę, niestety....a od leżenia tylko tyłek rośnie:)mam nadzieję tylko, że dzidziolek ma się dobrze, fika na całego i budzi kopniaczkami coraz to silniejszymi - ja zniosę wszystko! meczy mnie jeszcze kaszel okrutnie i to odkrztuszanie flegmy;/ masakra - nie wiem jak się tego pozbyć - a jak kaszlę to i brzuch napina się i boli;/ ot i tyle co do stanu mojego samopoczucia!
 
hey babki
sallis ale masz super pamięc! ale to fakt jest czas że dziecko non stop buduje moje córa juz ma tyle klocków że konfiguracje takie powstają że szok ;)
my walentynki obchodzimy :) lubimy :)
 
katoryba - to był egzamin ustny z praktycznej nauki języka rosyjskiego, z wszystkich tekstów które przerobili w ciągu półrocza, poszłam na żywioł i wylosowałam pytanie jakie produkty żywnościowe szkodzą zdrowiu:) Sama powiedz czy na to nie da się naściemniać? Co innego opisać rosyjskie święto Maslenicy:) Jednym słowem udało mi się i jestem very happy:)
 
martini musi by dobrze!!! trzeba byc pozytywnie nastawiona wiec mysl kochana tylko o samych milych rzeczach:)

klocki duplo to ja z dziecinstwa pamietam:) drewniane tez i nawet Dawidek bedzie mial w spadku po mnie wlasnie drewanine a duplo po bracie moim;)
 
Wiecie co ja chyba jestem nienormalna, czasem nie mogę się do południa ogarnąć, o posprzątaniu chaty nie wspomne, kiedy się ostatnio wyspałam nie pamiętam...Wojcio ma 2,5 mca a mi już się marzy córeczka:) ja chyba ześwirowałam:-D
 
Martini - no to zdrowka kochana! kaszel paskudnie meczy :( mnie troche tantum verde pomaga

beti - duplo to faktycznie super sprawa a niestety sporo kosztuje wiec na takie wieksze imprezy jak znalazl :) ja tez mam wymarzonych pare kompletow dla mlodej :)

sallis - super tort zreszta tak jak pisalam na priv, ja mam niespodzianke ale to sie raczej nie nadaje na glownym do pisania ;) tak w sumie to tez nie przepadam za walentynkami a szczegolnie za prezentami...my mamy zasade ze po prostu cos fajnego razem robimy w walentynki

emri - filcio z laptopem :) no no :)

dobra koncze i wracam do pracy ;) buziaki laseczki
 
marzena oj ty niedobra dziewczynko:)

emri a te kierownice i laptopa to jakiego macie? bo jest taki wybor, ze oczywiscie idzie dostac oczoplasu:)

katoryba a ten parking fishera to myslisz, ze dla starszych chlopcow tez moze byc?

siwa nienormalna na pewno nie jestes:) ja po narodzinach stwierdzilam, ze dzieci uzalezniaja;) nic tylko miec pieniadze i nie wychodzic z sypialni. ja jak Dawidek byl taki malenki jakt twoj synus to tez juz o tym myslalam:)
 
reklama
wywialo was walentynkowo idze;) ja zrobilam przed chwila racuchy walentynkowe i czekamy na film z A.

marzena ten baczek to dlugo sie bedzie podobal Majci. my mamy taki zwykly i jak go "puszcze" to poprostu mega podnieta;)

z fajnych okazji to teraz w biedronce sa za 8.5zl takie drewniane puzzle, klocki-ukladanki, mis ukladanka. a w lidlu body x 2 za jakos 16zl.
 
Do góry