reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

katoryba- Wojtuś sie urodził 11 dni przed terminem wiec jeszcze sie na listopad załapał ale chyba z Bolciem maja ten sam znak zodiaku wiec moze w tym tkwi tajemnica podobieństwa:p strzelec?? czy juz koziorozec?
 
reklama
w imieniu Nadusi dziekuję za życzenia i całusy:) Nasza dorosła kobietka chwyciła pieniądze i dała nogę:-D Chyba poszła na imprezę wróci rano hehe pozdrawiamy jutro nadrobimy forum
 
Naduniu STO LAT Kochanie :* :* Różowego życia Ci życzymy !!!

Katoryba - fajne masz pomysły :) zgapię oczywiście :) tylko nie dzisiaj bom nieprzygotowana ;) ale jutro... zwłaszcza to "pod kołderką" przypadło mi do gustu :D

my na spacerze co dzień jesteśmy :) żadna pogoda nie jest nam straszna. któregoś dnia tylko padało i wiało więc po półgodzinie wymiękłam ;) wogóle od kiedy Domi się urodziła to może z 5 razy (dni) nie byliśmy :) na szczęście nie chorowała poważniej, a z katarem chodzimy tak czy inaczej :) ciekawa jestem tylko jak to będzie jak nas zasypie ;] albo przymrozi :]
 
Hej ho,

Naduś - i od Nas sto buziaków i życzenia pięknego życia w pełni zdrowia i sił :-* :-* :-*
Siw@, Katoryba & Bolcio - strzelce fajne są ;-)
Katoryba - randki zazdraszczam, mój by pewnie zwyczajowo przysnął na filmie, z piwem tymbardziej...
My dziś domowo, mam dość wiatrznych spacerów...
Marzenko - chyba się zakreciłaś i opisałaś swoją spacerówkę mi a nie Zawalce :p hihi
Madzioszka - niech się Wasza Pannica wykaszle, wykicha i wyzdrowieje, bo już chcieliśmy na kawę się wbijać!
Miłej reszty weekendowania!!!
 
Hejo:)

Dla Nadusi:

Na Twe pierwsze urodziny
życzenia gorące,
miej buzię wesołą,
promienną jak słońce!

Zawalka my mamy taką
WÓZEK SPACEROWY SPRINT BABY DESIGN SPACERÓWKA 24h% (2039530309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., ogólnie jestem z niej zadowolona-największy plus za to, że tylne koła ma szeroko rozstawione i bez problemu radzę sobie na podjazdach i za to, ze ma szerokie siedzisko, największy minus za materiał na budzie, jak rozłożysz na płasko, to od tyłu ten materiał przy silnych wiatrach podwiewa. Kupiłam go używanego i jeździmy do teraz.
 
reklama
dobry wieczór =)
tak na krótko ;)

sallis my tak jak Wy - może z 5 razy od urodzin Mała nie była w ciągu dnia na dworze ;)

Nadusiu jesteś już dużą dziewczynką!! Razem z moją Malutką ściskamy cię cieplutko i życzymy duuużo słonecznych chwil w życiu :*

oleczka a dlaczego mamy naskakiwać? ja np nie trzymam się sztywno zadnych zasad odnośnie karmienia niemowlaków, ale najbliżej mi do BLW i jak mi się uda to tą drogą będę szła ;)

zawalka następnym razem to otworzę onko i krzyknę ;)

u nas już 2 nocki gorsze, zobaczymy jak dziś :/ chyba zęby.. a dodam że nie w domu jesteśmy tylko w Gubinie..
 
Do góry