reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hejo.
Dzięki laski dzięki:D

Mamy wycofać bo ona mogą uczulić i za 2 tygodnie dać nabiał a po miesiącu jajko znów. Teraz mamy ja kąpać emolium albo oliatumie. Ma tego dość sporo nawet na nóżkach;/ zła jestem na siebie że jej dałam.
A ja mam Gyrosa:D

Karolq własnie nie je miej na sniadanie zjada całą duża kanapkę ze środka chleba.
 
reklama
Choinka stoi, prezenty częściowo spakowane :) Młoda smacznie śpi w swoim pokoju, mężu chrapie obok mnie, a ja NARESZCIE układam zdjęcia w albumach :D
Podziwiam Was wszystkie za talenty kulinarne! :)

ZDROWYCH SPOKOJNYCH WESOŁYCH RODZINNYCH DNI :-* jutro pakowanie manatek i wyjazd, :-)
 
To ja na krótko :p
madzioszka- gratulacje. Jedenego kierowcy więcej :)
sallis- mąż poszedł spali co nieco żeby na święta spokojnie się opychac :) obyś miała spokojną noc- niech A. ci pomoże przy wypiekach.
izuniek- to teraz z górki powinno by z Lenką :)

A ja od 12 do 19 pichciłam z mamita z przerwami na usypianie lilii. Dałyśmy radę :)

Wesołych spokojnych świąt dla was kochane. Dużo prezentów dla waszych dzieciaczek życzę i radości przy wigilijnymym stole :-D
 
Na nadchodzące, radosne Święta i zbliżający się Nowy Rok, niechaj Chrystusa siła niepojęta, rozjaśni każdy życia mrok.
Wesołych Świąt!


ściskam Was wszystkie ciepło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie:)

Uf, skończyłam pierogi z grzybami:). Ale jestem z siebie dumna. Dla Jacha ugotowałam na jutro rosołek z gołębia. Ciekawe czy mu będzie smakowało. To mięso takie ciemne i inaczej pachnie, niż kurze.

Madzioszka - gratuluję prawka. A dostałaś bezterminowe? Ja muszę zrobić badania, bo moje już nie ważne. Biedna Beatka z tym uczuleniem. Oby szybko jej minęło.

Dobra, nie mam już sił na odpowiadanie wszystkim...

Życzę Wam laseczki moje kochane dużo spokoju, zdrowia i grzecznych dzieci w ten świąteczny czas.
 
chyba jeszcze coś powinnam zrobić ale sił już brak:/

Jest jeden taki wieczór w roku gdzie niebo z ziemią się łączy.
Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić.
To wieczór miłości gdzie zostaje pokonane wszelkie zło,
panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci, że to tylko taki jeden wieczór.

Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej.
Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi.

Spokojnych ,radosnych i przespanych Świąt Bożego Narodzenia:)
dobranoc
 
reklama
dzień dobry.

Anias zaszalałaś z tą godziną.

Laski z racji, że ja świąt nie obchodze, życzę wam spokojnego dnia po tych szaleństwach kuchniowych, pełnego brzuszka na wieczór i radości ze spędzenia dnia w komplecie rodzinnym i najbliższymi, których chcieliście zobaczyć.:)
 
Do góry