reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hejo Kochane:) Mi kolejny dzień minął nie wiem kiedy:) Może to i dobrze, chociaż bliżej do chwili, kiedy nie będę musiała nic robić;P Manną na mleku mamy za sobą, oczywiście była bardzo dobra, z malinkami w syropie:) Ale mojemu dziecku to chyba wszystko smakuje:)

Oczka ważna część ciała:) Ja będąc maluchem miałam strszne problemy z ropiejącymi gałami...Filowi do tej pory przemywamy solą 2xdziennie. I zauważyłam, ze jak tego nie robimy to ma zaraz ropkę w jednym oczku.
 
reklama
nnita - my tez u synka z kanalikiem walczylismy jakies dobre 3 miesiace, troche ponada i nagle z dnia na dzień jak ręką odjął samo przeszło, masowaliśmy ciagle często i gęsto i przemywaliśmy, a co do zabiegu udało nam się go uniknąć więc nie mam pojecia o co chodzi

ale musiscie fajnie wygladać na tych zaciszowych spacerkach :) macie tam chyba szerokie chodniki co :)

taka produkcja że nie ogarniam

Córcia moja cos ostatnio częśto budzi się nad ranem ale to pewnie dlatego ze przysypia przy jedzeniu i nie mogę jej dobudzić aby jeszcze podjadła, odkładam a za godzinke znowu karmionko :)
 
kanalik paskudztwo u nas tez długo sie paprało-koniecznie lekarz...
my masowalismy czyscilismy oj nameczyłam sie wiec nita współczuje...

beti tak z rosmana tez ale i na targu niemieckie kupuje swietne są plus kupuje takie by sie kolory nie łączyły jak cos pusci farbę

marzenka jak to najgorszy:D ja ci dam ;)

oleczka a dlaczego cie noga boli?
 
Juhu,

Beti - co to za patent z kubkiem?
mleko od słonia? takie rzeczy to tylko w erze ;P
o co kaman z tymi mei taiami? ja też chcę!

zawalka - u nas ten fartuch się nie sprawdził - Bolo chyba go nie lubi, fałduje mu się na klacie (jest za szeroki w tej części) a rękawki za krótkie jakieś takieś... Mężu powiedział, że wygląda w tym jak rzeźnik :p także poczeka na malowanie chyba - wtedy w krótkim rękawku będzie ale cóż ;)

vii - niezły patent z tym prysznicem po jedzeniu :) a co z okolicami krzesełka? masz jakiś pomysł? ja wymyśliłam, że powinni wyprodukować takie śliniaki - z rękawkami jednorazowe - ciach i do kosza :) a mężu osłony na blat krzesełek z blachy - tworzące taką budkę :)

nnita - no właśnie jak faktycznie wygląda takie przepchanie kanalika? Mój młody też miał dłuuuuuuuuugi czas problem z kanalikiem lewym, tak mi go szkoda było, ale na szczeście przeszło po 3-4 miesiącach.

Bolo je ostatnio cały czas obiadki sam i chyba mu coraz lepiej idzie, tylko syfu ciągle tyle samo :/ wczorajsza zupka w kawałkach mu nie smakowała w ogóle, dopiero jak podusiłam i dodałam trochę jogurtu to zjadł, że musiałam dokładkę robić :) on tak raczej bardziej na kwaśno lubi chyba :)
 
no to przekażę koleżance,że wizyta konieczna....
szczęśliwa- byłam na treningu wczoraj i źle stanęłam i bach coś kłuje w kostce(zwłaszcza jak stanę na tej nodze-pięcie-kłuję strasznie przez chwilę i luz)więc narazie odpoczywam
katoryba-beti mi podesłała fajne linki do tych mei tai-nosidła gdzie można swój stworzyc a oni to wyszyją-namalują)np Pathi.pl - Mei Tai nosidła azjatyckie - Galeria
a ja tym mocno zainteresowana bo ja noszę tylko w chustach :tak: wózka nie posiadam:-Dwięc obczajam choc używane też można kupi tylko trzeba się naszukac :)
 
pomysł z kubkiem super sama mam taki kubek chyba bede brac kawkę :D

oleczka zdrówka! dochodź do siebie szybciutko!

beti piekne te mei tai!
 
vii - dzieki za pamiec :)

szczesliwa - no wiem z wlasnego doswiadczenia ze zaden facet sie nie podoba przyszlemu tesciowi ;) dopiero po czasie sie przekonuje

kubek termiczny tez mam...tylko brak pamieci zeby go przygotowac przed wyjsciem :p

Majcia jak na dorosle dziecie przystalo nie jadla dzis w nocy :) przebudzila sie dwa razy ale wyslalam tatusia, poglaskal i mloda usnela spowrotem :) oby to byl jakis staly trend
 
buziak dla Majci:)

vii co za groszek dajesz? jakis mrozony czy jak? bo ja latem przegapilam i teraz nie mam:p Wogole wczoraj doszlo do nas krzeselko i teraz pytanie co juz moge dac zeby sama jadla? napewno ziemniak marchewka chlebek ostatnio makaron jadla ale cienko jej szlo:p
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Czytam was od czasu do czasu i zazdroszczę, że już macie swoje maleństwa przy sobie:) ale na szczęście mnie już nie zostało długo bo termin mam na 5 grudnia, więc lada dzień mogę jechać na porodówkę:) a że to mój pierwszy poród, nie pochodzę z Zielonej Góry, miałam lekarza prowadzącego w zupełnie innym mieście i dopiero w listopadzie byłam pierwszy raz u gin w ZG to w związku z tym mam pytania związane ze szpitalem: co trzeba spakować dla siebie i dla dzieciątka? i czy panie pielęgniarki pomagają przy maluszkach?
z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam:)
 
Do góry