reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

Hej ho,

mam czas tylko na prywatne wywody :(
Przy zapaleniu oskrzeli wybraliśmy się w minioną srodę na kontrolę (przed długim weekendem) i tak jak myśleliśmy, pogorszyło się bardzo, bo zeszło na płuca, dostaliśmy skierowanie, więc heja do domu się trochę spakować i na oddział, tak antybiotyk dożylnie, syrop do buzi i inhalacje. Dziś już tak nie kaszle, energia ją rozpiera.
Muszę się pochwalić (pewnie zapeszę) kilka nocy z rzędu Lena przesypia bez jedzenia i marudzenia!!!
Lecę do Córci, bo krzyczy... :/
Madzioszka - na żywo ostatnio pediatra logicznie gadała i wczoraj jak M. po zwolnienie dla mnie pojechał też było OK, więc się nie martw ;)
 
reklama
salis - to jest oczywiste ze tatusiowi to sie nigdy zaden nie spodoba, a szczesliwej przynajmniej sprawdzony ze z dobrej rodziny ;)

beti, katoryba - jeszcze wam na glowe synowe sprowadza, jak tak z domu nie chcecie wypuscic :p

co do mleka....hmmm na cos umrzec trzeba, jak nie to, to cos innego zaszkodzi ;)

katoryba - podziwiam wytrwalosci z Bolciem, ja chyba bym nie umiala tak sluchac placzu, caly czas licze ze mala sama zdecyduje ze nocne karmienie jej nie potrzebne i przestanie wstawac ;)

my dzis zaliczylismy dziwna pobudke o 6 :/ oby to byl jednorazowy wyskok
 
wierzę vii wierzę, "zaciszowe rejony" trzymają się prężnie ;)
z chęcią pospacerowałabym tak z wami kobietki ale dla mojej Małej spacer obecnie zaczyna się między 9 a 10 - się to troche popszesuwało ;)
pozdrawiam
 
grupa nam rosnie i trzyma się preżnie -to najważniejsze :) ale wesołe takie spacery a wymianki na pogaduchy -super!!!!

marzena hahahaa mój syn twoja córe na rękach bedzie nosił -więc co ma sie nie podobać ;) podrosnie to pifffffko wypije z tesciem ugadają sie chłopaki ;) gorzej to ze mna bedzie...bo to mój synalek a ja mam zadatki na typowa tesciową hahahaha ale ciiiiiiii ;) to tylko zadatki ;)

hihi silny byczek dzis sie masował w towarzystwie uroczej corci sallis -ale slicznotka na golaska że fiu fiu figurka i opalenizna ale wiecie co? jedyna w grupie laska....i sami chłopacy! normalnie raj dla laseczki :D ta to wie jak sie ustawic ;) zapatrzyli sie na chwile na siebie i córcia sallis pieknie spiewa! ale zarzekli sie że pamietaja że zajety mój amancik ;) no ale co chciałam napisac...aaaa że to wcale nie kluska itp ale przesliczna dziewuszka!
 
Ostatnia edycja:
nnita - dawniej inne rejony dominowały, teraz zacisze się rozbrykało ;) no i zdarzało się że spacerowałyśmy od 10, ale to jak trochę cieplej było, bo dziś już zamarzałam po dwóch godzinach, a po 4 nie chcę myśleć jak by było.
No chyba, że dziewczyny za tydzień zrobimy wcześniej zbiórkę, ale ktoś mnie później przechowa przez godzinkę, żebym mogła dziecko przebrać i nakarmić i siebie jakąś herbatą rozgrzać ;) to ja wtedy mogę kursować długo ;)
no i beti ma całkiem dobry patent z kubkiem ;) muszę koniecznie zgapić :D

szczęśliwa - dziękujemy za komplementy :) kluska nie kluska waży już 8380... pewnie grubej kości jest ;))) i marzenka nic się nie martw, zięciu Twój nawet nie spojrzał w naszą stronę, bo serce jego już zajęte ;)

katoryba - można szczerbolka :) wszyscy mają - mam i ja :D
 
Ostatnia edycja:
nnita - za wszystko inne zaplacisz karta master card :p

szczesliwa - to podpowiem ze jak chce mojego meza przekupic to whisky i jest kupiony ;) ale wiesz co zeby w takim mlodym wieku juz inne dziewczyny nago ogladac ;)

sallis - a ty czemu wczesniej nie mowilas ze tam same chlopy to bym Majcie tez poslala niech sie napatrzy ;)

a mi sie dziecko po drzemce z katarem obudzilo :( taki dziwny, mega wodnisty i w duzej ilosci :( oby szybko przeszlo...
 
Witajcie:)

Beti, Katoryba - mi też będzie ciężko mojego Jasiurka w ręce innej babki oddać. Oj będę zazdrosna:)

Sallis - kochanego ciałka nigdy za wiele:). Ja jak byłam mała to dziadek nazywał mnie Klusek, a później Sucharek:). Także nie masz się co martwić o wagę Domi, będzie pewnie miała super figurę. Szkoda, że nie mogłam dziś być z Wami na spacerku, ale coś mi wypadło i w domu cały dzień siedzieliśmy.

Marzena - czyli już Majcia zajęta:)

Vii - u nas też przez weekend teściowie Jaśka nosili i teraz ciągle chce na rączki i nic w chacie zrobić nie mogę, bo drze się jak szalony. Myślałam, że to dłuższy musi być taki proceder, żeby dziecko się przyzwyczaiło, a tu kilka razy wystarczy.

Izuniek - współczuje przejść ze szpitalem i chorobą Lenki. Oby już to Wam się nie przytrafiło. Dobrze, że sił i hartu ducha Ci nie brakuje:) Tak trzymać!

Dziś Jachu pierwszy raz zajadał zupkę w swoim krzesełku do karmienia:). Ubrałam go w ceratowy śliniak z rękawami i jeszcze taki z miękkiej gumy z kieszonką. Wiem, wiem, że przesadzam, ale ciężko mi się przemóc. Poza tym mam problem z wypraniem tych plam po marchewce z ubranek, a większość z nich jest pożyczona.
Do zupki dodałam mu łyżeczkę kaszki mannej (takiej zwykłej), bo położna laktacyjna mówiła, że najlepiej gluten wprowadzić między 5 a 6 miesiącem. Wieczorem bolał go brzuszek, ale po masażu zasnął.

Miłego wieczoru.
 
reklama
marzenka - nic nie mówiłam, żeby nie robić córce konkurencji ;) D. wygląda na zachwyconą obecną sytuacja - ich pięciu ona jedna :D
vii - chyba Twój sposób lepszy ;) widziałam na zdjęciach, że Dawidek też jada na golasa :) tak więc chyba zgapię, bo śliniaków u nas brak - raczej takie małe, "symboliczne" - do obiadków się nienadają ;)
 
Do góry