reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

ja nie wiem czy coś ze mną nie tak czy o co chodzi? wkurzało Was pod koniec pytanie w stylu "jak się czujesz" ? mam ochotę odciąć się od ludzi, a tu jak na złość wszyscy chcą odwiedzać albo dzwonić :(( mi chyba już naprawdę zaczyna odwalać :/
 
reklama
ja nie wiem czy coś ze mną nie tak czy o co chodzi? wkurzało Was pod koniec pytanie w stylu "jak się czujesz" ? mam ochotę odciąć się od ludzi, a tu jak na złość wszyscy chcą odwiedzać albo dzwonić :(( mi chyba już naprawdę zaczyna odwalać :/
Poczekaj - zaraz cię będą wkurzać - w stylu "urodziłaś już", "jeszcze nie urodziłaś" :-D "Albo to po terminie urodzisz ?"
 
Marttini - dobrze, że napisałaś o ubiorze Alicji dzisiaj, bo ja bym pewnie moją Leniuchę przegrzewała...
A jak to jest przy dziecku ze spaniem latem: można przy otwartym oknie? Bo my narazie tylko rozszczelnialiśmy, ale teraz to się udusić można...
 
Dziekuje mamuśki! pomogłyście mi w podjęciu decyzji, ;) :*
teraz tylko czekać na tego szkraba, juz tak bym chciała by cos sie zaczeło... jak to u was się wszytsko rozpoczeło? ja mam ciągle bialy śluz, lekkie skurcze i nic wiecej co mogło by mi mówić ze to juz;(
 
Izuniek my śpimy przy otwartym oknie, całą dobę jest otwarte czy to w nocy, czy po kąpieli-w taką pogodę zawsze:)

Milka ja miałam takie miesiączkowe skurcze cały dzień, były nieregularne, od tygodnia odchodził mi czop, ale w dniu porodu odszedł mega kawał tego czopu:) Potem odeszły mi wody, kilka przygód i do szpitala:)

Filo zrobił mnie w bambuko...zasnął po szczepieniu na pół h, potem nie spał o 15 i właśnie zasnął w leżaczku...chociaż tyle, że sam:) Ale już wanna na niego czeka:)
 
Martini dzięki za info o p. Krysi. Post przed tobą AniaS podała mi namiary :) zadzwonie do niej za jakieś 2 tyg skoro polecacie.

Jak poczytałam wasze wypowiedzi odnośnie sal to teraz wydaje mi się, że te moje 7 tyg do końca ciąży to taaaaaaaaaaak dużo :) szczególnie, że już żadne wyjazdy i inne przygody nas nie czekają więc czas się będzie ciągnąć.

aaa i miałam wam powiedzieć, że mebelki na które mieliśmy czekać 4 tyg będą już w pon :) więc w przyszłym tyg skręcanko i układanko hihi :)
 
Marzena super, że mebelki będą tak szybko :) na spokojnie wszystko zrobicie i wywietrzeje :)

Izuniek u nas też ciągle otwarty balkon, a w sypialni okno...

Milka u mnie nie działo się nic... nie widziałam czopa, czułam tylko lekki ból jak na okres, albo tak sobie wmawiałam... dzień przed porodem robiłam imieniny, a na drugi dzień rano jak wstałam po śniadaniu z łóżka odeszły mi wody i biegiem do szpitala :)
 
Witam ;)
e_v rozumiem cię w pełni.... bo ja pytanie jak się czujesz? słyszę kilkanaście razy dziennie ;)
Strasznie fajnie się czyta o Waszych pociechach ;) Kupkach, urozmaiceniach jedzenia i nocnych pobudkach. Może to głupio brzmi ale strasznie urozmaica mi to dzień w szpitalu;)

Ja mam mega dzisiaj dobry humor bo lekarz powiedział że może wypisze mnie do domku w poniedziałek jak będę miała dobre wyniki
więc jutro czeka mnie pomiar cukru i kardiolog jak będzie ok to do domu ;)
Mega się ciesze bo jest przygnębiające leżenie na tej patologii i patrzenie na dramaty ludzi ... wiem że to może samolubne ale jeżeli kolejne sąsiadki mają coraz większe problemy to nie wpływa dobrze na mój stan zdrowia bo martwię się jeszcze bardziej . I strasznie się ciesze " wyjściem do ludzi " ;)
A po za tym dzisiaj pierwszy raz śnił mi się Błażejek ;) Ten sen był mega rzeczywisty .... Nawet teraz mi się robi cieplutko na serduszku jak sobie o nim pomyśle .... Już się nie mogę doczekać kiedy go wezmę w ramiona ........

Pozdrawiam ;)
 
Gogoja bidulko nadal tam kisisz...trzymam kciuki, zebyś mogła wypoczywać w domku:) Ja już nie pamiętam oczym był mój pierwszy sen z Filusiem, ale pamiętam jak dziś uczucie jak obudziłam się rano:) Piękne chwile:)
 
reklama
Do góry