reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

heh moja B. to bardzo towarzyska dziewucha, na szczęście w nocy nie płacze i ie urządza histerii ale chce żeby z nią siedzieć za rączkę trzymać jak nie to albo popiskuje albo stęka tak że nie idzie. Pewnie gdybym ją olała to by zaczęła płakać.
a tak to sobie pogada w najlepsze, czasem postęka i zadowolona. W mnie namówił na zrezygnowanie z karmienia o 12 tak wstawała 4-5 i już można wtedy chodzić ale nie o 2. Wrócę do starego systemu bo szału dostane. Nocny marek mi się trafił:) Ciekawe po kim:D
 
reklama
no i od razu inaczej po weekendzie :) się laseczki rozpisały aż miło :))
co do rmf-u nie powiem Wam ile już kasy posżło na ten konkurs i niestety nie udało mi się wygrać także poddaję się!
marzenka - jak trzeba kochać swoją pracę, żeby nie iść na zwolnienie prawie do końca? lubiłam swoją pracę, ale nie aż tak, żeby nie skorzystać z przywileju ;)

u mnie bez zmian, nadal czekam :))
 
hejka...Aluni oczka nie najlepiej się mają;/ mamy jakieś kropelki i Borasol do przemywania, mam masować kącik oczka - jeśli nie przejdzie do 5ciu dni mam się z nią zjawić u okulistki;/
no więc może być, że to jednak te kanaliki!

a mi na złość zrobił się jęczmień w oku i też boli, piecze i mam górną powiekę jak bania - to dzisiaj po powrocie ze spacerku!!!!
aaa zaszłam po drodze do Eko - są tam duże paki pieluszek Belli - i jak dla nas nr1 68szt. za 29zł - więc cena naprawdę dobra! i jeszcze widziałam wkładki laktacyjne też belli za 9,90 - gdzie w aptece doz już są za 11,28 gdzie to jest tanio...a tak w ogóle, to mam teraz wkłądki NUK i jakoś ni w ząb mi nie podchodzą - zwijają mi się i przemakają;/ Belli fakt, pozostawiają takie kłaczki trochę jak od waty - ale lepsze:)
 
Marttini w biedronce Dady premium 1, 72 szt kosztują 27 zł :) a jak dla mnie są super i chyba ze wszystkich najbardziej jakościowo zbliżone do pampersów :)
 
Są Dada Premium 1 ?? Ja widziałam tylko 2...
A Alunia to już 3kg osiągnęła, więc "2" może nosić :-) Potwierdzam - za taką cenę to Dady są super :-)

I wyszło, że sobie pospałam. Wstałam zła jak osa. Dziecko nie było dziś na spacerze, ja nie odwiedziłam żadnego sklepu, więc nadal nie mam się w co ubrać, o pozostałych sprawach nie wspomnę. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!
 
izuś....chociaż pospałaś:):):) co do ubioru,to raczej nie pomogę, wydaje mi się, że ładna sukieneczka, albo spódniczka i bluzeczka i bedzie git:)nawet jesli to coś już "używanego" - no ale samo pochodzenie po sklepach to już przyjemność:)A co do pieluszek, to my wyszliśmy z "0" na 1:):):)
Emri - biedna Ty z tymi ósemkami..chciałaś być za mądra to teraz masz:) równowaga jakaś musi być:)
Vii - a wiesz muszę spóbować te z biedronki...są mówisz jedyneczki????jakoś póki co, to chcę zakładać najzwyklejsze Ali pieluszki, by pupy nie podrażniać jakimiś nawilżanymi czy pachnącymi pieluszkami - najzwyklejsze "białe" są najlepsze...fakt, pampers najlepiej wypada w testach na miękkość i na chłonność, ale nie wiem czy wiecie, że podobno (news od mojej kumpeli pracującej w dziale badań jakości konsumentów w branży farmaceutycznej), że absorbent stosowany w pampersach marki pampers może powodować bezpłodność - szczerze powiem, że zszokowała mnie ta informacja;/ nikt nic nie mówi głośno i medialna cisza - ale kto wie, tym bardziej, że kumpela ma dostęp do wyników tych badań i robili badania dla polskiego rynku.
 
reklama
tylko, ze te dada 1 sa dosc spore jak na 1 :)

a u nas przed chwila byl jakis koszmar:/ Dawidek przy persi darl sie strasznie i nie chcial ssac. bralam go na rece i sie uspokajal a jak tylko do jedzenia to wrzaaask, caly sie spocil. i o dziwo uspokoil sie smoczkiem. nie wiem o co chodzi:( emri ty mialas takie problemy co? co to bylo? jak sobie radzilas? moze to dzisla? albo zmeczenie?
 
Do góry