reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Beti - jutro ma przyjsc polozna (o ile dotrze) to sie dowiem ile Bolcio wazy, ale chyba sporo przybiera, bo sama widze zmiany (chomiczek sie zrobil i faldki urosly) i ramie juz czuje ciezar :)

kordek - ale nas pochwalilas... to tak rozowo nie jest. Generalnie nie mam czasu na nic. Wszystko robie w biegu, zwykle dlugo jadlam posilki a teraz wciagam migusiem jak odkurzacz. Nie wszystkie obiady robie tez sama. Wczoraj np mama zrobila mi rosolek i niego mam 2 obiadki: rosolek z lanymi kluseczkami na dzisiaj i buraczkowa na jutro.

emri - a skad Ty bierzesz wedline bez konserwantow? Ty pijeszherbatki laktacyjne? A mowilas, ze masz bardzo duzo pokarmu, to moze niepotrzebnie pijesz, bo tylko niepotrzebnie zwiekszasz jego ilosc?
jablko mozna zjesc? surowe? to ja juz nic nie kumam... skoro nawet ona pozwolila...

Myszaa - skad Ty wytrzasnelas ten artykul? Sledzisz kto pobija Twoj rekord? ;P

sorry za brak polskich znak juz kolejny raz, ale ostatnio odpisuje robiac cos zwykle druga reka (teraz zajadam kanapke, wczesniej karmilam) i tak jest po prostu szybciej.
 
reklama
kordek i beti ja juz tez nie moge sie doczekac!na suwaczku fajnie wyglada ta liczba ale jakos nie ma zadnych oznak do szybszego terminowego nawet porodu, no nic czekam i pije malinke:)
 
Beti piłkę kupiliśmy w sportowym koło dużego inermarche... fitnes sport czy jakoś tak... mają tam bardzo różne i różnych cenach... moją ma 75 cm średnicy i jest wielkością jak ta z SR, kosztowała 52 zł. no i super się na niej buja... poskakałam i od razu zaczął mnie brzuch jak na okres boleć...

Katoryba i przez Ciebie mi się kanapki zachciało ;)

apmg a jakieś nowe oznaki porodu się pojawiają ?? mi już zaczynają wszyscy wróżyć, że tydzień przenoszę...
 
Oj kobietki Was na chwilę zostawić i szaleństwo:) Strach iść do szpitala po się nie odkopiesz w postach:D

Vii mam nadzieję, że obiadek powalił mężczyznę:) Piłka ponoć dobra miałam okazję u znajomej siedzieć ale bałam się że się wywrócę. Życzę przyjemnego podskakiwania:D

Myyszaaa nie wyciągaj rekordów bo my nie chcemy się do takich dopisywać:p Szaleństwo z takim "maleństwem" Nie życzę nikomu.

Kordek z nieba mi spadłaś:>? w sumie to szukam własnym sumptem w większości. Mam kontakt z Polskim Związkiem Niewidomych i tam póki co robię ale pani przewodnicząca jak na złość umawia mi samych Ociemniałych a mi też trzeba Niewidomych i robi się problem.

Emir egzaminy to pikuś jak ma się kiedy uczyć. wiem co czujesz. ale dasz radę!

Beti dobrze zauważyłaś to moja kociemba:) Szałaputka czarno biała, mam jeszcze jednego tyle że persa (staruszek z adopcji)

Katoryba jakoś nie zauważyłam, żeby była jak chomiczek;p Coś przesadzasz:D

Ampg nie szalej;) koniec suwaczka oznacza termin ostateczny:p Pokażesz maleństwu że koniec i bez dyskusji:D
 
ech baby, zostawić Was na chwilę i w postach nie można nadążyć:-D
my nareszcie w domku;-) pospałam sobie troszkę(aż całą godzinę) i człapie pod prysznic bo lada moment głodomorek się obudzi.

witam wszystkie nowe ciężaróweczki a nierozpakowanym cierpliwości (wiem, że z tym trudno) życzę:) i trzymam kciuki byście za wcześnie na patologię nie trafiły:tak:

dojdę troszkę do siebie i się odezwę
spokojnej nocy buziaki
 
witajcie:)
Beti chciałabym rodzić w ZG, mam nadzieję, że dotrę bez problemów do szpitala ;))
Vii wiem też, że np na takiej piłce można sobie siedzieć zamiast krzesła przy komputerze na przykład, wtedy kręgosłup jest mniej obciążony i łatwiej utrzymać prawidłową postawę :)
Emri to w sumie dużo można jeść o ile maluch nie ma jakiś uczuleń, też słyszałam żeby jeść to co do tej pory i nie wydziwiać z nowościami
Katoryba pomoc mamy faktycznie nieoceniona :) zawsze już trochę lżej z obowiązkami
Madzioszkaa ja pracuję w spółdzielni niewidomych ale wstyd się przyznać nie wiem jaka jest różnica między osobą niewidomą a ociemniałą :/
Anias witamy po krótkiej nieobecności, fajnie że już w domku :)
miłego dnia :)
 
Witam mauśki!
Anias witamy witamy ponownie;)

Kordek obie grupy należą do niewidomych tylko ociemniały to osoba która urodziła się widząc i w ciągu życia na wskutek choroby czy też nieszczęśliwego wypadku utraciła wzrok. Niewidomy to taki który urodził się już z brakiem wzroku lub stracił go w przeciągu 3-4 lat życia i nie pamięta wrażeń wzrokowych.

A teraz mi się przyznać babole, która zabrała mój sen;>? spałam dziś 2 godziny a mam ogromne koło na uczelni i nie wiem zy sobie dam radę:-( Mój W. zamiast mnie wspierać w śnie dał koncert folkloru chrapania i nie dość że wszystko boli to jeszcze uszy mi odpadają.

Idę mierzyć się z rzeczywistością!
Miłego pochmurnego dzionka. Mam nadzieję, że u Was lepiej:)
 
Anias fajnie, że jesteś:)))

Katoryba wędliny mam z dwóch źródeł: koło mnie jest sklep z takimi wędlinami, ceny jak za zboże, więc mam nadzieje, że to nie fikcja...albo od babci, bo mieszka na wsi i czasami coś podrzuci "od gospodarza". No i lecę, bo synalek wzywa;)
 
reklama
Dobry Dzień Wszystkim :-)

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej - witaj Anias!
Madzioszkaa - powodzenia w przelewaniu wiedzy na papier ;-)

Ostatnio w TVN były młode mamy, które twierdziły, że karmiąc dzieci jedzą wszystko i żadnych negatywnych reakcji na pokarm nie doświadczyły ze strony swoich pociech. Zazdrościć tylko i mieć nadzieję, że Nam się też tak uda :-)

A mnie dziś po śniadanku ogarnął jakiś wewnętrzny niepokój, choć serce pikało normalnym rytmem. Dziwnie się czułam :/
Po wczorajszym spacerku wszystkie zdrowe? żadnych katarków? :>
 
Do góry