reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hejo:)

Katoryba kurde Bolcio ma pecha dp tych wypadków:( Wiesz, jak Filo fiknął mi wtedy z łóżka pojechałam do lekarza (nawet dwóch, dla pewności-wiecie młoda mama), mówił mi to samo co MamusiaNoesi napisała.

Błażejku STO LAT CHŁOPIE!!!!!

Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karolq nie ma za co:) Teraz będzie z górki:) z Zuzią.

Izuniek jak dziś lepiej:>? Czekam na powtórkę:D:D:D

Błażejku Becik ściska!! całuski od nas młody kawalerze:D

Katoryba współczuje, Bolik to ma pecha normalnie. Całus na zagojenie siniaka.

Vii Ty nasza skarbnico:)

Nita powodzenia w pracy i trzymamy kciuki za żłobkowe przyzwyczajania:)
 
Kochane dziękujemy za życzenia ;)

Ja tak na szybko bo padam nie dawno skończyłam sprzątać dopiero ;) Wiecie co nie wiedziałam że tak będę ten roczek przeżywać o 12 w nocy szłam spać i pomyślałam że o tej godzinie odeszły mi wody ... a o 6 się obudziła i te małe kochane ciałko już ze mną było .... oj cudne przeżycie chyba nawet silniejsze u mnie niż przy porodzie ;))

Pozdrawiam i ściskam ;)
 
I od nas buziaki roczkowe dla Błażejka. Gogoja - super synuś Ci się trafił:)

Katoryba - A to kombinator z tego Bola, żeby tak tackę wykopnąć.Dobrze, że wszystko ok.Pewnie się nieźle strachu najadłaś.Ja w takich sytuacjach żałuję, że nie mogę cofnąć czasu i temu zapobiec.Nie znałam tej metody z jajkiem. A Twój miętolek zrobił dzisiaj furorę. Rodzice i sam Jeremiaszek zachwyceni.

Nnita - za jakiś czas już wszystko się unormuje i wypracujesz sobie nowy plan dzienny:)

U nas: po wizycie dwóch chłopców, Jaśko zasnął o 19.00 podczas oglądania bajki z mlekiem w rączkach.Oby tak było częściej. Tyle godzin wieczornych do dyspozycji:)

Pozdrawiam Was wszystkie:)
 
Hej
Ja tylko na chwilę.
Błazejku sto lat!!! Ale dorosły chłopczyk z Ciebie!!!

katoryba- współczuje upadku, my już też taki z krwią z buzi zaliczyliśmy, co prawda nie z wysokości ale i tak było to straszne, a co do tacki to że mój Wojcio piłkarzem będzie to już nie raz mu się zdarzyło wykopać tackę i to z taką siłą że na połowę kuchni leciała, a kuchnia u nas nie mała, dlatego zawsze go dodatkowo przypinam i krzyczę w domu na wszystkich którzy tego nie robią:// mam nadzieję że Bolcio szybko zapomni i siniak zejdzie

nnita- powodzenia w pracy:)
 
witam sie:)

Blazejku sto lat kochany;)

Katoryba biedny Bolcio;(

Ja dzis nie przytomna wczoraj poszlam na imprezke o 4 wrocilismy a Zuza wstala o 7 i nawet do babci niechce isc no i mama musiala wstac straszne;P Zaraz chyba wymiana z tata bedzie;P
 
Hej ho,

Błażejku - sto lat i jeszcze trochę z okazji Pierwszych Urodzin! :-*

PS. Wczoraj o 22.15 moja koleżanka urodziła synka, ach te pierwszowrześniowe chłopaki ;-)

Karolq - mama musi być zawsze na nogach :p Siły na dziś!
Zawalka - niech więc będzie wedle życznenia Twego ;) hihi gdybym mogła być czarodziejką... :p
Madzioszka - M. ze spaceru wrócił z kebabem, po zjedzeniu grzecznie poszedl spać, a ja mogłam się relaksować z książką. Czasami fajnie tak samemu :p Poglądy na sprawe wymieniliśmy, jest OK ;) wczoraj dzień już normalny hehe Powtórka? Tylko czego? :>
NNita - powodzenia w pracy oraz siły matczynej, a dla Jagódki pomyślności w żłobku ;) Kto wie czy z pracą się do CIebie nie uśmiechnę w przyszłym roku... ;)
MamusiuNoesi - popieram, Focus jest okropny! :p I jak Beti - polecam Deichamana, my też tam znaleźliśmy rozmiar kaloszy.
Katoryba - Bolo chce szybko wyczerpać limit wypadków! Tego zdania się trzymajmy i wierzmy, że to już koniec!
Vii - ludowe sposoby znasz, chwali się! Ja też o tym nie słyszałam...
Oleczka - i jak mecz?

My wczoraj spontanicznie na Swięto Czekolady do Kargowej pojechaliśmy. Mało czekolady :( Heban nasz ma stoisko i manufaktura czekolady-od ziarenka do tabliczki czekolady - można sobie wyprodukować samemu :) ale kolejkaaaaaa. Jest też możliwość zrobienia oryginalnego toruńskiego piernika :D Skusiłam się, mniam! Poza tym Lena się wybiegała po trawie za bańkami i z jakimiś dziewczynkami hihi
 
Spóźnione życzonka dla BŁAŻEJKA!!!!:)

Dziewczyny, a czemu nie poszukacie kaloszków na all? sporo tego! nowe a także używane ( kaloszki akurat nie znieksztacają się, noszone sporadycznie- zaryzykowałabym używki chyba:)
ŚWIETNE KALOSZE ZE SMYKA ROZ.30/31.WKŁADKA 19-20CM (2588429249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
KALOSZKI R 20 butki KALOSZE BUTY REKON REKINEK (2589174924) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Kalosze dziecięce Snapper roz. 20 (2589581962) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
http://allegro.pl/kalosze-gumowe-z-rys-koparki-granat-roz-20wkl-13-i2592219250.html
a tu nówki
Lemigo Kim r. 20 / Kalosze z odblaskami / 4 kolory (2589378208) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
http://allegro.pl/matalan-nowe-kalosze-roz-20-uk4-i2593852361.html
http://allegro.pl/matalan-nowe-kalosze-wieloryb-roz-20-uk4-i2593852961.html

http://allegro.pl/kapitalne-kalosze-z-koparka-firmy-next-r-20-i2603488865.html te super, ale cena już konkretna.
http://allegro.pl/20-21-uk-4-next-kalosze-autka-w-polsce-i2591208177.html
ojej, a te dla dziewwczynki jakie cudne!!!
http://allegro.pl/cudne-kalosze-next-w-biedronki-rozm-20-i2601233585.html

my mamy z cocodrillo i polecamy, są świetne!

Izuniek, też w Krgowej byliśmy ale z czekoladą to święto niewiele miało wspólnego... zmyliśmy się na plac zabaw szybko:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry