reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Ale się rozpisałyście;-)
Vii super imię Kuba;-) mam siostrzeńca o tym imieniu niezły z niego łobuziak:-D a koszyk śliczny;-)
Gogoja trzymam kciuki aby mały nie musiał leżeć w szpitalu;-) i myśl pozytywnie, będzie dobrze;-)
Yvonne to kuchnia już ładnie zrobiona;-) fajnie;-) i miesiąc bardzo szybko zleci więc przygotowania warto już zacząć;-)

Ja to też trochę jestem przerażona:-/ bo zaraz u mnie w sklepie będą same kozaki a tu takie upały:-/ no ale fajne kozaki już mam odłożone dla Roksy;-) a tak na koniec to w czwartek jadę zielonej do mamy i będę około 12 w san remo;-) jadę sobie na jakis dobry deser;-) więc jakby jakąś mama miała cheć to można się spotkać i poznać;-)
A teraz dobranoc;-)
 
reklama
Hej ho,

a to ci pogoda. Z rana błyski i grzmoty, a teraz duchota. Tyle dobrego, że dwie pralki prania wyschną :) Jutro wybywamy na dłuższy weekend do moich rodziców, może trochę zregeneruję siły :)

Oleczka - wykorzystajcie weekend na maksa! I już życzę powodzenia i wielu goli!
Gogoja - Twoje podejście jest najlepsze! Naucz mnie jak zamienić nerwy i mało przyjemne emocje w pozytywy! :) Rozumiem, że zrezygnowałaś z taxi by nie ryzykować jazdy bez fotelika? Bo nie ma chyba obowiązku wożenia dzieci taksówką w fotelu... Dobrze myślę?
Błażko jest obeznany z różnymi środkami transportu, super! Mi się marzy zabrać Lenię w podróż pociągiem :)
Paulineczka - My w południe drzemkę mamy, więc nie podejdziemy na lody :( ale może w sklepie Cię poznam hihi, macie może kalosze rozm.21? :)

Chłodnych powiewów wiatru dla wszystkich!
 
Witajcie:)

Ale parówa znów się zrobiła. A było już tak przyjemnie.

Izuniek - ja też dwie pralki prania dziś suszę:). Najbardziej mnie przeraża ta sterta wypranych rzeczy do prasowania, bo w taki upał ciężko stać z żelazkiem. To fajnie, że i Was wyjazd czeka.A jak nocki teraz?

Oleczka - to teraz co sobotę mecz będziesz miała?Lila będzie super doświadczenie w kibicowaniu miała:)

Gogoja - oby wizyta we Wrocku była miła i nic złego nie wykazała.

Vii - a mi już się Michałek utrwalił i teraz na Kubę trzeba się przestawić, a może jeszcze Michałek wróci do łask:). Kosz dla Groszka cudny. Ja o takim mogę sobie tylko pomarzyć.

Marzena - u nas też trzydniówka 4 doby trwała i nawet mocz do badania oddaliśmy, bo już tak się martwiłam, ale na czwarty dzień pojawiły się czerwone marmurkowe plamy.Dziarsko się trzymasz:)

Dzisiaj Jaśko dorwał mój pilniczek do paznokci i zawzięcie próbował swoje pazurki u stóp spiłować (musiał podpatrzeć wcześniej jak ja to robię), ale się nasapał przy tym:).

Miłego dnia wszystkim:)
 
Izuniek kalosze mamy, takie zwykłe różowe, fioletowe i bodajże granatowe.. ale rozm. 22-23
wiem, ze napewno w deichmann mają większy wybór, bo patrzyłam tam dla swojej małej;) i o wiele ładniejsze;)

Mała nie chce spać;/ pewnie padnie po 13 bo to jej godzina.. A ja zabieram się za obiad.. placki ziemniaczane.. tak dawno ich nie jadłam;)

miłego dnia;)
 
Zawalka - nie zazdroszczę prasowania, mi nawet spodenki bawełniane całkiem ładnie wyschły i kapituluję z prasowaniem ;) a nocki lepsze (nie pochwalę za bardzo!), jedna spokojna pobudka, dziś dopiero o 5tej :)
Pilnikowanie jest taaakie pociagające dla maluchów hihi, L. też próbowała!
Vii, Paulineczka - dzięki za cynk kaloszowy ;) narazie robię rozeznanie, we wrześniu przed wyjazdem kupimy, pewnie większe niz 21 nie bedą potrzebne, ale poczekam ;)
 
dziewczyny wybaczcie! jestem tak zakręcona.. pracuję od rana do ciemnej nocy..

Całuję wszystkich gorąco!

Majka dziś postawiła swoje pierwsze trzy kroczki! jestem baaaardzo dumna :D
Ma już cztery ząbki :) nadrabia ładnie, hehe :)
Poza tym "wydoroślała'... zaraz roczek skończy.. szok!

Miłego wieczoru i będę zaglądać częściej.
 
No cóż to może innym razem się uda jak będzie jakieś spotkanie i będziecie mnie chciały zaprosić;-)
Izuniek jak coś to dam ci jeszcze znać jakby przyszły jakieś fajne kalosze;-)
Out no to teraz czekaj jak zacznie biegać. Od kilku kroków do biegania;-) i nie ty jedną zapracowana jesteś;-)


A ja zaraz do domu ;-) jupi
 
dzień dobry,
nie ogarniam was:)

Wywołana do tablicy zgłaszam się. decyzją wspólna po wypłacie zakupię dysk:) co to by zaległości nie mieć.


Zawalka Becik wystopowała jest grzeczna i kochana nie biega tak już w porównaniu z Lenką aniołek i mimoza:D:D Izuchna wybacz:):)

U nas w sumie ok, tylko ja ino trochu gorzej jutro mam badania słuchu aż się boje co mi tam wymyślą;/. a tak płynie czas po mału..

Vii Kubus też ładnie:)

resztę podzytałam ale się pogubiłam. pozdrawiam zatem:)
 
reklama
Juhu,
siw@ - w piątek do której jesteście? tak koło 15-16 będziecie jeszcze?

Izuniek - a gdzie to się wybieracie ww wrześniu?
I ja chcę Bolciowi zorganizować wyjazd pociągiem. Do Czerwieńska i z powrotem ;)

outstanding, Yvonne - brawa dla córeczek za kroczki :)

zawalka - Jachu esteta ;)

paulineczka - u nas też drzemka w południe...

Dzisiaj Bolo bez drzemki :| Zgapił od Domi czy jak? ale zachowywał się jakby był wyspany cały czas. A mi brakowało tych 2h...
 
Do góry