reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

SylwiaZG, eh kalendarz chiński tak czy siak mogę już wywalić bo swoje już zobaczyłam :-D:-D:-D

A sesja była zabawą gdyż kochamy zdjęcia, mamy fajny sprzęt i lubimy zajmować się obróbką zdjęć- to nasz żywioł!:-p Gdybym miała więcej sił na pewno zdecydowałabym się na więcej zdjęć ale chyba już za późno - dziś na wizycie dowiedziałam się że mam już tylko leżeć:zawstydzona/y:

Po badaniu wewnętrznym gin mi powiedział, że szyjka z 4,5 cm skróciła się do 2 cm, główka jeszcze do końca jeszcze nie zeszła do kanału rodnego ale już opada:-p Zapisał mi relanium 5mg na dobę.
Spytałam się wprost czy grozi mi poród przedwczesny a on na to, że nie wiadomo. Wypisał mi L4 i kazał być dobrej myśli... Co myślicie?? Ja miałam wrażenie, że nie powiedział mi wszystkiego. O szyjce w ogóle nie chciał wspominać, na siłę z niego to wyciągnęłam i nie wiem czy to co się dzieje jest całkiem normalne. Orientujecie się może??

Kurcze, lubię wiedzieć co się dzieje... a nie jak ktoś mi owija w bawełnę...:baffled:
 
reklama
hmmm KunaCzarna czym bliżej porodu szyjka się skraca, najważniejsze że nie ma rozwarcia, z tym relanium to nie mam pojęcia ale odpoczynek jak najbardziej, wytrzymaj chociaż do skończonego 36 tc. A może konsultacja u innego ginka. No ja żarłam na morgi magnez i nospę.
 
Hej dziewczyny, jak tak sobie czytam o tych byczkach uparciuszkach to mi się włos jeży, tym bardziej, że czeka mnie podwójne takie szczęście:-). Co prawda termin wypada na czerwiec ale przy bliźniakach obliczyli mi termin cesarki na około 14-19 maja.
Cały czas mam skurcze więc jestem na luteinie, magnezie i no-spie. Modlę się żebym chociaż doczekała do tego terminu co lekarz mi wyznaczył. Zaraz po świętach mam iść już d szpitala i zostać tam juz do rozwiązania. Niby szyjka jest twarda i ma 4 cm ale strasznie się boję:-(.

Kuno Czarna
piękna fotka :) prosimy o więcej :)
 
Dziękujemy Wam Mamuśki za kciuki:D:D
Jak narazie Laura nie wybrała się jeszcze pokazać mamusi i tatusiowi.
Kuno brzuch mnie troche pobolewa, mała teraz jak ma czkawki to mam wrażenie, że za chwile wyleci:D:D
Plecy mi wysiadają:D ale to chyba spowodowane ostatnimi zakupami i "lataniem" po mieście:))
Brzucholek twardszy i tak jak by się powiększył :)
Dobranoc Mamuśki i trzymam kciuki żeby Wasze pociechy nie wychodziły za wcześnie:)
 
Aniu, a próbowałaś odpoczywać na poduszce laktacyjnej?? Jak dla mnie pomaga na plecki, wieeelka ulga! Siedzę na niej, opieram się o nią, jak leżę to biorę między nogi, czasem używam jako poduchę, może Tobie również pomoże??:tak:
Jeśli chodzi o czkawki...:-p Jak mały sobie czka to każdy przez brzuch może to odczuć i również mam wrażenie, że zaraz wypadnie! To słodkie uczucie:D

Skoro brzucholek twardnieje to może zwolnij, niech zacznie twardnieć kiedy przyjdzie na to pora bez uwzględniania wysiłku?? Trzymam kciuki aby plecki przynajmniej mniej bolały :-) i sama się kładę... bo ledwo co siedzę:shocked2:

Apie, słońce! Nie bój nic, spotkamy się w szpitalu!!! Będzie dobrze, tylko się nie denerwuj! Odpoczywaj jak najwięcej i ciesz się, że wszystko w porządku z Tobą i maleństwami:blink:
daga23, z tym relanium to już dokształciłam, cieszę się, że biorę coś co mnie rozluźni. Na co dzień mam jednak trochę stresów i kiedy myślę, że to może szkodzić małego to słabo mi się robi!!!
Teraz mogę odpuścić już nospę i magnez bo relanium całkowicie rozluźnia macicę dzięki czemu nie powinna już robić żadnych niespodzianek. Wzięłam pierwszą dawkę i czuję meeega senność.... :D
więc... dobranoc Mamusie!;*
 
Ostatnia edycja:
Kuna nie stresuj sie <nunu>:p:p
Przerzuć stres na tatusia :))

Dziś plecy nie bolą prawie wcale ale znów na wieczór brzusio strasznie stwardniał...
No cóż dziś już nie zrzuce tego na "barki" biegania po mieście....

Trzymajcie się Mamuśki cieplutko i śpijcie dobrze razem z Maleństwami;))
 
Witajcie!!

Dziewczyny stres i nerwy na bok!!!!

Aniu jak nie poduszka laktacyjna, to zwykłego jaska sobie wsadz miedzy nogi podczas snu :) mi to bardzo bardzo pomagało!!
Teraz to juz taki okres, gdzie brzuszek twardnieje, wiec nie masz co sie martwic:) przygotowuje sie do porodu :) czasj najwyzszy!! :)

Kuna odpoczywaj, leż, leń się ile wlezie!! Spaceruj powoli, relaksuj się tak jak lubisz!!
A zdjęcie ... Słów brak, takie sliczne!! :)

Apie Kochana normalne jest to, że sie boisz, martwisz ... Musisz odganiać od siebie złe myśli, bo wszystko będzie dobrze!! W szpitalu, wiadomo, jak w domku nie będzie, ale da się przeżyć!! Będzie dobrze!! Już niedlugo będziesz tulić dwa Szkrabki!! Główka do góry!! :):*

W ogóle Dziewczyny musimy sobie jakoś przekazać kontakty!! Bo ja chce wiedzieć jak już urodzicie, jak zacznie się coś dziać... U Ani zacznie się już tuż tuż :)
 
Hehe:)
U mnie teściowa przepowiada mi poród najdalej w przyszłym tygodniu:p
Pewnie zanim pójdę do szpitala nie będę taka i Wam zdąże napisać ;))
A jak nie to mojego poprosze:))
To trzymajcie się laseczki;)
Ucałujcie brzuszki od cioci Ani:D:D
 
Jak dla mnie to świetny pomysł!
Ja już wysyłam nr komy do E_milci!

W końcu fajnie będzie jeśli coś się zacznie u którejś z nas i będzie możliwość śledzić wszystko tu na forum!:tak:
Czy również jesteście tego zdania ??:blink:

Dzięki za pierwsze wymiany nrów, póki co z E_milcią jak coś będziemy pisać co i jak :D

PS: wiecie, że dopiero wstaję? :D:D Mąż mnie chyba poćwiartuje jak z pracy wróci hahah :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Mamuski,dawno sie nie odzywalam,ale sledze forum co dzien :tak:
Tylko ze teraz tematy blizej porodu,a u mnie dopiero półmetek to sie nie wychylam:-p
Dzisiaj na 16:00 upragniona wizyta u lekarza :-D:-D:-D
mam nadzieje ze bedzie Chłopczyk :-p

Miłego dnia Kochane:*

P.s Kuno, Aniu_789, Apie - Wy juz blisko rozwiazania, a wózeczki juz kupione :-p?
 
Do góry