reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Dzięki Kuna Czarna :)

A Pani Kasia to z jakiej szkoły jest - tej przyszpitalnej???

Pogłaskaj brzuszek ode mnie - jesteś w ciąży identycznie jak moja siostra - może spotkacie się na porodówce :)
 
reklama
kacperek i fasolka, agu_ska, p Kasia prowadzi przyszpitalną szkołę- darmową!!!:-)

A tak swoją drogą właśnie się zastanawiałam, ciekawe na jakie babeczki trafię na porodówce i roomingu:-p Tyle że u mnie nic nie wiadomo tak na prawdę z tym terminem bo Kasperek wygląda na starszego bobasa... zresztą wyjdzie w praniu:tak::cool2:
 
Mi na ostatniej wizycie gin powiedział że jak w takim tempie moje maleństwo będzie rosło to będę miała nie lada problem na porodówce :)
2 tygodnie temu ocenił że wygląda na 2 tygodnie starszego. Aż się boje wagi końcowej :)
 
Ponoć wagę urodzeniową można skojarzyć z wymiarami w 13 tc:-)
Jeśli wtedy brzdąc ma normalne wymiary to istnieje duże prawdopodobieństwo, że przy porodzie również będzie się mieścił w normie:tak: Tę informację otrzymałam wczoraj na szkole rodzenia i nie ukrywam, że mnie uspokoiła bo w 13 tc wymiar ciemieniowo siedzeniowy wynosił 53mm a z tego co się orientuję to wcale nie za dużo;-) Moja ciąża również ma inny wiek wg OM i USG...
Także agu_ska, zerknij w wyniki USG na CRL i sprawdź jak się mają sprawy :-)
Powodzonka:-p
 
Cześć mamuśki :) troche mnie tu nie było i takie zmiany... no no ;-) byłam na USG i dzidzia jest tak ruchliwa że nawet nie pozwoliła sobie zaglądnąć jaką ma tam płeć :-( no... i dalej nie wiem czy kupować różowe czy niebieskie :-(

pozdrawiam was serdecznie
 
meegii4, polecam wszystko to co kremowe- pasuje dla potencjalnej dziewczynki jak i chłopca;-)
A póki co, jeśli chodzi o płeć, pozostaje tylko kalendarz chiński hihihi:-):-):-);-)

Cześć efcik80 :-) To który masz teraz tydzień...?:-)
 
Kuna faktycznie chyba się przerzucę na beż :) bo jak tak dalej pójdzie to do porodu się nie dowiem co mnie tam w brzuchu kopie ;-)
 
reklama
Dobry wieczór! Mnie coś przeziębienie łapie, oby się udało domowymi sposobami okiełznać.

kacperek i fasolka, agu_ska, p Kasia prowadzi przyszpitalną szkołę- darmową!!!:-)

ale warto wykupić dobrowolnie cegiełkę na rzecz szpitala:) Od 50 zł. w górę. Ale to naprawdę symboliczna cena w porównaniu z kursami komercyjnymi. Z drugiej strony Ksenię też mogę z czystym sumieniem polecić!

Mi na ostatniej wizycie gin powiedział że jak w takim tempie moje maleństwo będzie rosło to będę miała nie lada problem na porodówce :)
2 tygodnie temu ocenił że wygląda na 2 tygodnie starszego. Aż się boje wagi końcowej :)

Pocieszaj się, że waga wg usg przekłamana - koleżanka, nota bene z zielonogórskiego forum miała urodzić chłopca 3800 a urodziła ponad 4900! Moja Ola miała ważyć 2700 a urodziła się 3150. W drugą stronę też oszukuje.

Witam wszystkie przyszłe mamy, ja mam termin na 1 października :)

witaj kolejna oktoberko:)

meegii4, polecam wszystko to co kremowe- pasuje dla potencjalnej dziewczynki jak i chłopca;-)
A póki co, jeśli chodzi o płeć, pozostaje tylko kalendarz chiński hihihi:-):-):-);-)

jasna zieleń i pomarańcze też będą ok:) ew. żółte kolorki:)

Co do chińskiego wyczytałam, że wg Chińczyków 99% sprawdzalności, Amerykanie zrobili badania i wyszło im ok. 85, więc coś w tym jest. Olka się zgadza z kalendarzem:) a teraz powinien być chłopiec, zobaczymy:)
 
Do góry