reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

:-)Nooo supperr :-)
Dziekuje za wyczerpujace odpowiedzi :-p
Juz wszystko wiem;-) ja sie na szczescie zalapalam na szkole rodzenia ale zaczynam dop 10 maja i stad tak wypytuje chociaz i tak wszystkiego dowiem sie pewnie pozniej, niewazne:-p
dzieki i BUZIAKI:*
 
reklama
Witam serdecznie wszystkich. jestem z Zielonej Góry , mam termin na 13.06, zapisałam się do szkoły rodzenia przy szpitalu zaczynamy 30.03, juz nie moge sie doczekac.
trochę was podczytywałam i dużo dowiedzialam się.Fajnie że jesteście takie życzliwe.pozdrawiam
 
imala12, cześć:-):-)
A tam od razu życzliwe, po prostu jedziemy na tym samym wózku:-D:-D
Super że zapisałaś się na zajęcia, na pewno dużo Ci dadzą i poczujesz się pewniej jako przyszła mamusia ;-)

A co do ZZO dla innych szkół rodzenia to cóż, cieszę się z tej wiadomości! Bo informacja jaką nam podano o znieczuleniu tylko dla przyszpitalnej szkoły wydała mi się z deka nieludzka!:-p
Jestem ciekawa czy jakoś jednak można przemycić sposób na znieczulenie kobitek bez szkoły..?

A tak w ogóle, czekałam na łóżeczko dla małego z allegro. Dziś dwa razy mi się śniło, że kurier przyjechał z przesyłką! O dziwo po wstaniu zadzwonił domofon dostałam informację, że łóżeczko przyjechało!!!:-):-):-) Nie dałam rady i nie czekałam na mojego P :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Sama złożyłam z takim zapałem, że nawet nie wiem kiedy wszystko skończyłam :-D A efekt... mmmm:p
O mało co sama do niego nie wskoczyłam:laugh2:
Teraz co chwilę tylko zerkam i się upajam, chcę już tam położyć Kasperka:laugh2:

Po tej ciężkiej pracy pora odpocząć :-)
 
Cześć dziewczyny!!

Poczytałam że jest mowa o zneiczuleniu - powiem wam że moja siostra wczoraj spotykała się się położną z zielonej góry ze szkoły rodzenia bo ma termin ajkos na połowę kwietnia i ta jej powiedziała że może mieć znieczulenie tylko wcześniej tzreba zgłosić się na badania, a z racji tego że moja siora nie chodzi do żadnej szkoły rodzenia to w takim razie nie jest warunkiem otzrymania jego.

Ja własnie jestem na etapie wyboru szpitala i w związku z tym odpowiedniej szkoły rodzenia - mam nadzieję że mam jeszcze na to czas bo nie wiem kiedy pierwszy raz sie idzie do szkoły? Dużo złego nasłchałam się na ten szpital a jakiś czas temu byłam sama pacjentką tylko że septyka i opinię też mam średnią. Więcv na raziew się zastanawiam powiedzy zieloną a Sulechowem.

Jestem przed połowkowym i juz nie mogę doczekać się kiedy poznam płeć dzidziusia.

Kacperek i fasolka - byc może spotkamy się na porodówce :)

Pozdrowionka dla wszytskich brzuchatek :)
 
Witam serdecznie wszystkich. jestem z Zielonej Góry , mam termin na 13.06, zapisałam się do szkoły rodzenia przy szpitalu zaczynamy 30.03, juz nie moge sie doczekac.
trochę was podczytywałam i dużo dowiedzialam się.Fajnie że jesteście takie życzliwe.pozdrawiam

Witaj imala12

No ja tez jestem własnie przed polowkowym i tez sie juz nie moge doczekac kiedy to sie stanie bo wkoncu bede mogla poprzynosic ciuszki z piwnicy i albo je posegrowac albo sprzedac by kupic dla dziewczynki heheeh. Ah jak ja bym chciala juz 22 marca :crazy:

Wiecie co do znieczulenia to nie wiem jak jest teraz ale jak rodzilam Kacperka to niestety nie przyslugiwalo (nie chodzilam do szkoly rodzenia) bo moja mama bardzo wtedy o to walczyla ale nie udalo sie. Az musze z ciekawosci sie dowiedziec o jesli jest taka mozliwosc ze bez szkoly daja to chetnie bym z tego skorzystala!!
 
Cześć dziewczyny...
dostałam dziś maila z apteki Dbam O Zdrowie
"Witamy,
Kartę programu "dla Mamy i Maleństwa" można otrzymać na dwa sposoby:

1) Karty dołączone są do paczek „Dzidziuś” przekazywanych młodym Mamom w
szpitalnych oddziałach położniczych w całej Polsce;

2) Kartę można zamówić wysyłając na adres dlamamyimalenstwa@doz.pl maila
zawierającego:

a. Imię i nazwisko młodej mamy oraz adres, na jaki powinna zostać wysłana
karta rabatowa
b. Plik zawierający zeskanowany odpis skrócony aktu urodzenia maleństwa
c. Nazwę szpitala w którym obdbył się poród

Maila z zamówieniem należy wyslac nie później niż dwa miesiące od daty
urodzenia maleństwa.

Z poważaniem,
Redakcja DoZ."

u mnie musztarda po obiedzie ale jeśli nie dostaniecie w pudełku ze szpitala karty to rozważcie bo apteka przy zamówieniach przez internet raczej korzystnie wychodzi... ja jestem zadowolona pomimo iż na zniżki się nie załapałam
 
Czesc imala12 :-)

agu_ska - ja tez nie moge sie juz doczekac polowkowego mam na 18 marca i takze licze na to ze poznam plec Dzidziusia :-) :tak: Mam nadzieje ze ladnie ustawi sie do kamerki ;-)

Buziaki Mamuski :*
 
my nie wiemy jeszcze czy będzie chłopak czy dziewczynka, dzidzia już drugi raz na usg nam sie wypina tyłeczkiem, chyba chce zrobi niespodzianke:-D, następne mam 22 marca, może wtedy się uda:-), juz bym szalala w sklepach, a tak tylko ogładam:zawstydzona/y:
 
No to widzę dziewczyny że nie tylko ja żyję w niepewności co się tam kryje w brzuszku. Już nie mogę się doczekać żeby podszykować trochę pokiok i pokupywać trochę ciuszków dla maleństwa. A tak na razie to dzidzius słodko się rusza w brzuszku - nieiwiem jak u Was ale u mnie najczesciej wieczorkiem. W którym tyg tzreba isć do szkoły rodzenia???

Pozdrowienia dla wszytskich ciężarówek
 
reklama
agu_ska, jak najszybciej!!! W 28 tc powinnaś już uczestniczyć jeśli uda Ci się zapisać:-)
A tu namiary na położną prowadzącą, p Kasię Sadurską: tel. 068 32 96 423; kom. 605 720 197
- myślę, że za podanie nru p Kasia nie urwie mi głowy, w końcu to chyba w słusznej sprawie:-p;-)
 
Do góry