reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Somiracle my mamy wózeczek ROAN MARITA
ROAN
wejdz w kolorystykę i popatrz sobie :tak:
Wózek jest świetny, sprawdza się w te śniegi :tak: ma duże, pompowane koła, gondola jest fajna, duża, ładnie wygląda:-) polecam go jak najbardziej :tak: cena 1049 zł za gondole i spacerówkę.
Kupiliśmy go w DARIUSZu w Przylepie. Tam też kupiliśmy całą resztę. Nawet staniki do karmienia tam kupiliśmy, bo mają najtańsze :tak:
Łózeczko, materacyk, pościel, butelki, smoczki, szczotki, wanienkę, kosmetyki... Wszystko... :-)
Dają fajne rabaty jak się płaci gotówką. Sami proponują obniżenie cen :tak:

Porównywałam ceny zanim cokolwiek kupiliśmy i w Dariuszu jest taniej niż na Allegro... :szok:
Pojedźcie, zobaczcie... :-)
 
reklama
Właśnie, powiedzcie mi proszę jak to jest z cenami tych wózków. W sklepach kupujemy w cenach powyżej 1000zł. Na allegro jest dostęp do wózków wielofunkcyjnych już od 500zł... ja nie rozumiem, czy one są jakieś podejrzane, wybrakowane czy jak??:eek::-p
Np. same zobaczcie...:
http://allegro.pl/listing/search.php?from_form=1&sg=0&string=w%C3%B3zek&search_type=1&shop=0&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&distance=1&postcode=&state=0&city=&price_from=500&price_to=600&category=0&order=t&st=gtext&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7http://allegro.pl/listing/search.ph...=gtext&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7

:sorry::sorry::sorry:
 
Kuna owszem na allegro są za 500+zł, ale wejdź i zobacz, że nie wszystkie oferty mają całość za te 500zł:p
Za 500zł jest np. "rama z gondolą" a gratisy tak naprawde nie są gratisami, bo za to- 115zł, za siamto ileś tam zł i tak dochodzimy do kwoty 1000zł, no i + przesyłka:)


Somiracle też słyszałam, że na Osadniczej jest tanio:) ale jeszcze nie byłam:)
 
E-milcia dzieki za info o tej hurtowni w Przylepie - slyszalam juz o niej wiele dobrego ale calkowicie z glowy mi wylecialo :-p

KunaCzarna - ten link ktory podalas z wozeczkiem - rzeczywiscie wozek wydaje sie byc super i ta cena - wrecz SzokCenowy;-) i przede wszystkim wozeczek ma wszystko i mozna sie zamknac w sumie 550zl - tylko tak jak piszesz zastanawiajaca jest tak niska cena... hmmm ,sama nie wiem, ja to mam jeszcze sporo czasu,ale Ty i Ania_789 to musicie juz intensywnie sie zastanawiac :tak:
 
Patrzyłam na wózeczek e-milci, taki fajowski:-) Tylko te ceny! Niepotrzebnie napatrzyłam się na to allegro!
Dziś byłam tylko po kolejne ciuszki dla Małego, tatuś postanowił, że chce sam kupić coś drobnego i wybrał mu pierwszą męską koszulę i spodnie a la jeansy;-) Jak to sam powiedział "chętnie sam bym się tak ubrał":-D Już czuję nic porozumienia między nimi:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Cześć mamusie ;) ja tak z innej beczki :) bo widzę że rozmowa się rozkręciła na temat wózków. Dołączam do Waszego grona, co prawda teraz mieszkam pod ZG, ale jeszcze do nie dawna mieszkałam tam 25 lat, więc właściwie jestem tzw. falubaziarą ;) pozdrawiam Was serdecznie.
 
Cześć :-)
Jak znosisz drugą ciąże? Pierwsze ruchy zapewne masz już za sobą??;-)
Będziesz chodziła na szkołę rodzenia??
Pozdrawiam z moim małym bąblem :-D
 
Cześć :-)
Jak znosisz drugą ciąże? Pierwsze ruchy zapewne masz już za sobą??;-)
Będziesz chodziła na szkołę rodzenia??
Pozdrawiam z moim małym bąblem :-D

Wiesz, do nie dawna strasznie. Ledwo żyłam. Wymioty i mdłości 24na h. nawet jak wstawałam w nocy do toalety to mnie "brało". O jedzeniu to mogłam pomarzyć, zresztą pić też nie mogłam. Ciąża całkiem inna niż ta pierwsza. W pierwszej mogłam góry przenosić, nie wiedziałam co to są dolegliwości ciążowe, żadnych mdłości, bóli, żyłam na 1000% obrotów, a teraz.... :-( przejdę dwa razy po schodach na piętro i czuję się jakbym szła z 10 km :szok: i jeszcze ta pogada mnie dobija. Pierwsze ruchy maleństwa, takie delikatne czułam już w 15 tyg ;)
A co do szkoły rodzenia właśnie się zaczynam nad nią zastanawiać. W pierwszej ciąży nie chodziłam, ale teraz chyba przyjdzie mi rodzić naturalnie więc muszę sie za jakąś rozejrzeć i rozeznać co i jak.

Kiedy ta wiosna przyjdzie?? ale widzę że Ty juz właściwie na ostatnich nogach :-) marzec tuż tuż. Boisz się? gdzie będziesz rodziła?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc Meegii4 :-)
Co do twojego postu - moja mama mowila to samo. Pierwsza ciaza - jakby w ogole w ciazy nie byla zero objawow ( tych nieprzyjemnych itd.) z kolei druga ciaza tak jak piszesz... :tak:

A ja mam do Was Kochane ogromna prosbe.
Mianowicie doslownie 10min temu wrocilam z wizyty od mojej Pani Doktor i jestem skolowana :-( tzn. jak mi lekarz obliczyl to juz 17 tyg ciazy a ODMOWILA MI ZROBIENIA USG poniewaz nie widzi potrzeby wszytsko ok. Bylam zszkowana jak to uslyszalam - myslalam ze zobacze mojego Maluszka. Jeszcze nigdy nie słuchalam bicia jego serduszka, nie czuje jeszcze ruchow i az mi sie plakac zachcialo bo nastawilam sie ze zobacze mojego Skarba:-(. Co Wy na to? Zdarzylo Wam sie takie cos???

I moja prosba do jakich lekarzy chodzicie?
MOZE NAjwyzszy czas zmienic lekarza?
Mam doła na maxa :((((((((((((((((

Buziaki:*
 
Do góry