reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Dziekuje Kochane za odpowiedz co do tych badan - po prostu mnie to dreczylo i chcialam znac Wasze zdanie :tak:
Ooo własnie Kuno Czarna zdawaj Nam relacje ze szkoly - zazdroszcze Ci :-p
Ja od czterech dni nie moge sobie poradzic z okropnym bolem glowy - cos strasznego nigdy mnie tak glowa nie bolala :zawstydzona/y::-(

A i mam jeszcze jedno pytanko :-p
Byla ktoras z Was na USG 3D badz 4D ? :-)
Ja planuje w 22tyg sie wybrac do Herbicha:tak:

BUZIAKI:*
 
reklama
Ja nie miałam usg 3d ani 4d.
Jeżeli coś się lekarzowi nie podoba, to wysyła na takie (no chyba, że u jakiegoś lekarza to norma...). Mój doktor twierdzi, że takiej potrzeby nie ma... Więc nie szliśmy :tak:
Jedynie co mogliby nam więcej pokazać, to 'wygląd' Adasia... Ale to zabrałoby nam niespodziankę po narodzinach... Po co więc? :sorry:

Kuno mój Adaś w 32 tygodniu ważył 2000 g :-)
A w 39 urodził się 3900... :tak::-D:-D:-D
 
Ja własnie chce isc na takie USG zeby zobaczyc mojego Maluszka,a nie dlatego zeby sprawdzic czy wszystko OK,no bo wszystko jest Ok i bedzie :tak:
I chce nagrac na płyte mojego maluszka - moim zdaniem to super pamiatka dla mnie i dla Malucha:-)
MIŁEGO DNIA:*
 
Somiracle,jeśli chodzi o 3 lub 4d to nie zdecydowałam się. Podzielam zdanie E-milci, liczę na niespodziankę po porodzie choć nei ukrywam, że już nie raz bardzo chciałam zobaczyć twarzyczkę :-p Ale moja cierpliwość została wynagrodzona i wczoraj na USG Kasperek zrobił niespodziankę! Pokazał twarzyczkę a ja się rozpływam ile razy na nią spojrzę:tak: I teraz pytam po co to 3,4d hihi?:D:D
Nie no żarty na bok,nie jest bardzo wyraźne, ale mordziaka da się zobaczyć, same oceńcie:
kasperek.jpg


Pokazuje bardziej lewy profil, wiem jak wyglądałby już na 3i4d:-)

E-milcia, właśnie jestem teraz troche skołowana. Moja ciąża ma 30t, jestem pewna więc czemu Kasperek pokazał wagę w 32tc? Nie chcę kolosa, jak ja go urodzę?!:szok::laugh2: Swoją drogą powiedz szczerze, wiem że dziwnie to zabrzmi ale odczułaś że Adaś był spory?? :sorry:

Pocieszcie mnie bo zbzikuję:-p
Miłego dzionka!;*
 
cześć dziewczyny :-)
KunaCZ nie przejmuj się, jakby maluszek nie rósł to by był dopiero problem, a że jest duży trzeba się cieszyć że się dobrze rozwija:tak:
ja po ostatniej wizycie u lekarza też byłam nieco skołowana i zawiedziona "ja chciałam malutkie łatwe do urodzenia dziecko" a tu mi na USG w 31 tygodniu ważył "maluszek" 2520g (i co ja mam powiedzieć!) to dopiero będzie kolos!!! waga na 34 tydzień według USG:szok: pozostaje nadzieja że teraz już będzie wolniej rósł i 4 nie przekroczy:rofl2:
pozdrawiam
 
Ale ciekawi mnie czy to że dziecko jest duże może skrócić ciąże? Np. że dojdzie do 3800g przed terminem i wtedy może się urodzić?
Nie wiem jak to działa:zawstydzona/y: Nie ukrywam, uspokoiłaś mnie wymiarami swojego maleństwa:-D
 
Adaś urodził się 3900 i powiem, że czułam te kilogramy :-D:-D:-D
Na koniec ciąży był już bardzo spokojny, dotykał mnie tylko delikatnie, bo miejsca nie miał :-)
Najbardziej czułam w plecach, że duży chłop z niego będzie...
A to taka kruszynka sie urodziła :tak::-D:-D:-D
Wczoraj byliśmy na szczepieniu
5400 waży!! ;-):-):-):-)
 
Przykład z życia wzięty:-D

JA: urodzona w 40tc waga: 1900g:zawstydzona/y:


Mój facet: urodzony w 8m-c ciąży (niepamiętam dokładnie, w którym tygodniu chyba w 36) waga:ponad 2000g

Widać różnice??:-D:-D
 
reklama
Witam Mamusie :-)
Weekend spedzam wlasnie u mamy ( nie ma to jak domowe , mamine obiadki ;-)).

I tak z innej beczki - macie juz upolowane jakies wózki dla Dzidzi - szczegolnie te Mamusie ktore juz sa bliske wydania na swiat Bobaska:tak:?
Albo znacie jakies fajne hurtownie z akcesoriami - mnie tylko ktos polecil hurtownie na Osadniczej - ale nie wiem, nie bylam.
Buziaki:*
 
Do góry