reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

To mój polecam :) Gondolka spora, stelaż po złożeniu mieści się do seata ibizy.:) Kółka dwa skrętne, mniejsze.
Ale robię reklamę haha:D
 
reklama
Kuna wierz mi, że ja mam w autku chyba mniejszy bagażnik niż Ty w swojej ibizie :tak: dlatego musimy kupić auto z większym, ale nie wiem czy zdążymy przed lipcem. I dlatego zależy mi na jak najmniejszym stelażu :tak: no i oglądam i już mam mętlik. Musze sobie oglądnąć tego Twojego "mercedesa", jaki on duży po złożeniu ;-)
 
Aaaa dziś byłyśmy z Emilką w końcu na spacerku:D Ale było suuuper:) Mówię Wam, pora się zacząć spotykać z bąblami!!!
Jeśli któraś zechce niech się koniecznie odezwie!!!!
 
Witam po przerwie:)

Trochę poodpoczywałyśmy z Olką w rozjazdach, ale już jesteśmy:) Było wesoło i z atrakcjami mimo, że pogoda pozostawiała wiele do życzenia:) A wczoraj przedpołudniowe basenowanie w Danie zaliczone - zdecydowanie polecam Wam taką formę aktywności z dziećmi, właśnie przed południem i właśnie tam. Pusto, miło, zabawki dla dzieci są, przewijaki są. No i mimo 4 gwiazdek hotelu przyjaźnie dla kieszeni, w każdym radzie dużo bardziej niż w Gregorze;)

My po zmianie auta nawet wózek dla trojaczków byśmy zmieścili, więc się nie martwię i zostajemy przy Implaście po Olce.

Ktoś wie co u Apie??

Kuna - czekam cały czas na Waszą relację ze szpitala.... jak już możesz spokojnie o tym pisać, to skrobnij parę słów, może na zamkniętym.
 
Sylwia, zanim opiszę ten poród będę musiała mentalnie uporać się z tym przeżyciem!:D
A teraz uwaga!!!!

WIELKIE GRATULACJE DLA APIE, KTÓRA DZIŚ O GODZ. 8:50 URODZIŁA SWOJE MALEŃSTWA!!!!
DZIEWCZYNKA MA 2200G, 43CM
CHŁOPIEC 1730G, 42CM.
Jedno i drugie maleństwo dostało po 10 pkt!!!

Gratulujemy nasza świeżo upieczona Mamusiu!!!!;***

E_milcia, teraz to chyba razem będziemy się wzruszać:p:p:p
 
Ale Maleństwa.
Gratulujemy Apie :DDD
A my dziś po szczepieniach:)
Póki Laura spała było ok, ale teraz płacze :((((
Na szczęście już przysypia:)
I się tak nie męczy:)
Pierwszy raz Moja Niunia tak długo płacze:(((
 
Gratulacje dla Apie :-D maluszki ale na pewno szybko nadrobią jedzeniem :tak:


Coś jakiś zastój się zrobił na tym naszym forum... śpicie mamusie czy co ;-)??
No... i pogoda się popsuła :wściekła/y: jak nie zimno to pada deszcz i wieje:no: mam nadzieję ze do 26 maja się polepszy, bo nad jeziorko jadę na parę dni.

Kuna jak tam rola mamusi?? dajesz radę?

mimo pogody pozdrawiam ciepło :tak:
 
Apie super GRATULACJE!!! I do tego od razu parka- można i na różowo i na niebiesko;-).


Pogoda taka paskudna, że nic się nie chce, jest zimno i mokro i bleee, a maj to zawsze była taka ładna pora roku...W zeszłym roku o tej porze jadłam już czereśnie... W tym czekam na truskawki, a przez pogodę będą opóźnienia.

No i czekam, aż będzie czuć ruchy Okruszka (jak na razie czułam w 15 tyg takie bąbelki, jak by ktoś otworzył szampana i wylatywały z butelki, gdzieś na granicy guzika od spodni:-)),- tam jelit chyba nie mam... szukamy malucha stetoskopem, ale skubany się chowa...byle wytrzymać do połówkowego!
 
reklama
Ania_789, Laurka może mieć taką reakcję na szczepionkę, równie dobrze może zacząć gorączkować (tfu tfu!!!) - nie martw się, to minie :)

meegii4, noce mam zarwane, kolki nie dają spokoju, nic nie pomaga ale myślę, że jakoś dajemy radę ;-) Kaspi wie, że jak płacze to mi też jest smutno. Stąd też ostatnio zaczyna starać się być cichutko o_O Ale i tak widzę, że cierpi i razem sobie pochlipujemy;P
Powiem tak, jeszcze nigdy nie byłam tak zakochana jak teraz! W tym przenikliwym spojrzeniu, grymaskach przez sen... :) Dajemy radę!

agrafa, 15 tc to całkiem szybko jak na czucie ruchów, chylę czoła za wrażliwość :D To Twoje pierwsze czy kolejne dzieciątko?? (wiek ciąży i odczuwanie ruchów sugeruje kolejne;P)
Wiecie co, nie mogę się doczekać aż Apie wyjdzie już do domku z maleństwami... będę molestować o spacerek!!!:D:D:D:D
 
Do góry