reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

hej brzuchatki:) ja już się rozpakowałam 3 tygodnie przed czasem (termin miałam na 6 kwietnia) a mały wyszedł 15 marca dokadnie tydzień temu w niedzielę jechałam do szpitala z sączącymi się wodami i przeokropnymi skurczami brrrrr jak sobie przypomnam ciary przechodzą!! Od wczoraj jesteśmy w domciu:) synuś urodził się 3 tyg. przed terminem a już ważył 3670 i 54 cm..... nie chcę myśle jaki wielki byłby 6 kwietnia!!
Pozdrawiam was wszystkie i bądzcie twarde na porodówce:)
 
reklama
Witaj Nowa Mamusiu!!
To już jesteśmy dwie rozpakowane :)
Ja urodziłam 5 stycznia w 39 tygodniu :)
Dużego Szkrabka masz ;D
Dużo zdrówka dla Niego!!:)

Cieszę się, że się do nas odezwałaś ;)

Edit:
Fasolka, a jak Synek ma na imię?
Miałaś cesarkę, skoro tak długo w szpitalu Cie trzymali... Jakieś komlikacje wyszły?
Najważniejsze, ze wszystko dobrze się skonczyło :)
 
Ostatnia edycja:
Cholerka to się porobiło!
Fasollka, jak to zrobiłaś, że urodziłaś 3 tyg przed terminem?:-D Ja też bym chciała ciut wcześniej;-)
No i właśnie, powiedz czemuś tyle przebywała w tym szpitalu??
Napisz coś o swym szkrabie albo wstaw jakieś zdjęcie, umieram z ciekawości cóż za cudeńko powiłaś;-)

No a teraz dużo zdróweczka i radości z maluszka!!!!:-)

I pamiętajcie, Ania jest na porodówce! Czekamy na dobre wieści!!!!:tak:
 
Kuna!! 17 minut po Twoim poście wyskoczyła z brzuszka Ani Laura, 51 cm, 2400 g :-)

No!! To mamy wiosenną dziewczynkę!! ;D

A my byliśmy zanieść obiadek i deszcz nas trochę złapał ;/
A teraz idę odpoczywać :)
 
Fasolko moje wielkie gratulacje !!!:-D
Wszystkiego dobrego dla Ciebie i synusia;-)
Napisz proszę rodziłaś naturalnie czy miałaś cesarkę?
Jeśli masz chwilkę wolną to opisz nam proszę jak to wszystko wyglądało? Po jakim czasie przynieśli Ci synka do karmienia?
Nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi, ponieważ ja na 100% będę miała cc i jestem ciekawa jak ja sobie poradzę z tym karmieniem bliźniaków;-)
Kuno czarna trzymaj się jak najdłużej - przecież miałyśmy się spotkać w szpitalu:blink:
Aha będę chodziła do szkoły rodzenia:-), co prawda tylko na wykłady ale to zawsze coś. Ćwiczyć nie mogę bo lekarz nie wyraża zgody.
 
Cześć Dziewczyny ;-) widzę że mamusie zaczynają nam się sypać :tak: To chyba teraz wypada na Kune co :-D?

Kuna dzięki za opinie o wózeczku, bo szukam właśnie takiego podobnego do Twojego. Zależy mi żeby zmieścił się stelaż do bagażnika, bo nie wiem czy zdążymy auto zmienić na większe przed lipcem :-) ale ważne też, żeby dobrze się go prowadziło i nie był za ciężki (chociaż w moim przypadku to nie najważniejsze:-)) a gondola jest duża? Bo to też ważne, żeby było trochę miejsca. Oglądałam parę wózków w Przylepie, ale niektóre miały tak małą gondolkę że szok :szok: i twardo jechały.
 
Meegii4 poradź mi :) gdzie warto ubezpieczyć samochód :) tylko oc, więc nic specjalnego byc nie musi :) chcę, żeby tanio było :) i gdzie mieszkanie, tutaj juz nie musi być najtaniej ;)
Fajnie na wsi...
My też niedługo uciekamy z ZG :)
 
E_milcia, właśnie dostałam eska od Ani :-D Powiem Wam, że aż oczka mi się zeszkliły, kolejna maleńka (dosłownie maleńka hihi) istotka jest z nami!!!!!
Zdziwiło mnie okropnie bo w nocy o 3 nie mogłam spać, ale teraz wszystko jasne, w końcu jedna z nas szykowała się do porodu haha:-p


Apie, nie bój żaby jakoś się zobaczymy, a przede wszystkim tak łatwo Wam nie odpuszczę i po wszystkim będę domagała się spacerków z naszymi pociechami!:-p:tak:
Super, że załapiesz się na szkołę rodzenia, na prawdę można tam wiele się dowiedzieć i przede wszystkim odgonić lęk przed porodówką:-)

meegii4, no teraz (chyba) wypadnie na mnie:-D Zobaczymy jak to będzie:-p
Co do wózeczka powiem, że jest ciężki. Przy samym pierwszym rozkładaniu nieźle się napociłam ale później lepiej i jakoś sprawniej to szło. Jeśli chodzi o stelaż to ciężko powiedzieć w jaki samochód się wepchnie a w jaki nie:-p Jak dla mnie jest nieduży ale samochodu nie mam więc...:cool2: Na aukcjach z tego co pamiętam są podane wymiary złożonego i rozłożonego wózeczka:tak:
Jeśli chodzi o prowadzenie to bez zarzutów, lekko, skrętny chociaż nie wypróbowałam go na podjazdach na schody o czym wspominała E_milcia. Gondolka jest głęboka, robi wrażenie całkiem sporej. Jeśli chodzi o bujanie wózka to w moim to raczej odpada. Nie jeździ jakoś szczególnie twardo ani za miękko- tak coś po środku.

No teraz spokojnego wieczorku kochane:tak:

PS: E_milcia, nie mów że zamierzasz wyjeżdżać z Zielonej...?:-(
 
reklama
Do góry