reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Witajcie jestem tu nowa wczesniej siedziałam na innym forum ale wkońcu znalazłam Kogoś ze swojego miasta.
Mam na imię Agata i to jest moja druga ciąża i mam termin na 15.07.2010 ale wiadomo może to być wcześniej lub później,
Pozdrawiam
tickers

Witaj w naszym gronie :-) widzę że mamy niemalże ten sam termin porodu, ja mam na 14. 07.2010 r.;-)
pozdrawiam
 
reklama
Witaj w naszym gronie :-) widzę że mamy niemalże ten sam termin porodu, ja mam na 14. 07.2010 r.;-)
pozdrawiam

No wlasnie widzie że tak:) A gdzie będziesz rodzić?? w zg? to może się spotkamy na porodówce lub sali poporodowej hihi:) No i synków w tym samym wieku tylko różnica miesięcy jest :)
Ps. mam pytanie powiedz mi ten swój suwaczek wstawiasz za każdym razem czy można go gdzieś ulokować by był za każdym razem?
 
CZEŚĆ AGATA!! :-):-D:-D:-D:-D
Jak miło, że jest ktoś kogo znam!! :-D:-D
Od razu jak nick zobaczyłam, to domyśliłam się, że to Ty!! :-)
Myślałam ostatnio o Tobie! Mamie mówiłam, że w ciąży jesteś i miałam się odezwać do Ciebie zapytac jak się czujesz:tak::-)
Buziale!!:*:*
Emilka Sz.;)



Somiracle ja też miałam takie bóle! Nic się nie martw! Będzie dobrze :-)
A ja czegoś nie rozumiem! Ty jeszcze nie miałaś badania USG?! :szok:

Kuna, tak, całą ciąże chodziłam prywatnie! I nie żałuję ani grosza wydanego na lekarza... 80 zł na miesiąc to nie jest jakoś koszmarnie dużo, a opieke miałam wspaniałą :tak: Gdyby mój doktor przyjmował na kasę chorych, to bym chodziła...

Edit:
Instrukcja do wstawienia suwaczka na stałę:
1. Wejdź w USTAWIENIA
2. Po lewej stronie w tabeli masz EDYTUJ SYGNATURKĘ
3. Wklejasz adres strony z suwaczkiem
4. Zapisz sygnaturkę.
5. GOTOWE ;-)
 
Ostatnia edycja:
No Emilka spryciula jesteś:) Tak to ja :)
To miło, właśnie nie dawno ogładałam Twojego szkraba n nk:) ale się zmienił ale do taty chyba podobny??
A ja czuje się ok zaczynam powoli czuć fasolke tylko jeszcze nie wiem co to będzie jak
byłam ostatnio u lekarza to niestety bioderkiem się zakryło i tak czekam nadal z niecierpliwością by się dowiedzieć.Wszytsko póki co w jak najlepszym porządku dobrze się rozwija.
Dzięki za pomoc zaraz spróbuje wstawić suwaczek:-) Kurcze zrobilam tak jak kazałaś i nic mi sie nie wyświetla.
Właśnie dzisiaj zawiozłam małego do mamy na weekend by sobie odpocząć i tak myślałam też o Tobie ale nie umawiałyśmy się wcześniej to nie szłam.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Spróbuj raz jeszcze! :-)

Aaaa widzisz! Mogłaś wpaść do nas :tak:
Kiedy Kacperka obierasz?? :-)
Dziś jedziemy na targi budowlane, a pózniej na imieniny, wiec nas nie ma, ale jutro Sławek pracuje, więc w domu jestem cały dzień, jak będziesz w okolicy, to zapraszamy!! :-)
Uciekam się szykować!
Miłego dnia Mamusie!! :-)
 
Na poczatku chcialabym sie przywitac z kacperek i fasolka :-)

e-milcia oczywiscie podczas trwania calej ciazy mialam robione badania USG :tak:
ale od ostatniego minelo ponad 6 tyg wiec liczylam na to ze bedzie, tymbardziej ze nie czuje jeszcze ruchow,wiem ze to moze za wczesnie ale niektore Mamusie juz czuja i nie sluchalam bicia serduszka dziecka ( nie wspomnialam o tym wczesniej - sama urodzilam sie z niewielka wadA serca - niewielka ale zawsze wada! o czym wie moj lekarz prowadzacy i nic sobie z tego nie robi,dlatego chce tej zmiany lekarza...) .:sorry:
 
Somiracle, ale to u pierworódek pierwsze ruchy odczuwa się w 20/21tc :-p
Od 17 to ponoć już wprawione mamuśki coś mogą wyczuć :tak:
O ruchy się nie bój, jeszcze na nie ponarzekasz:-D:-D:-D
 
Witam :-)
Nie wiem Apie czy jeszcze szukasz lekarza ale ja szczerze polecam Elżbietę Dołęga-Krzemińską. Przyjmuje naprzeciwko Muzeum Lubuskiego i pracuje w szpitalu. Mam różne problemy w trakcie ciąży i zawsze mogę na Nią liczyć.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Somiracle zle zrozumiałam w takim razie :) Ciesze się, że miałaś jednak to USG :)
Ja serduszko usłyszałam dopiero jak w szpitalu byłam, zawsze lekarz pokazywał jak pięknie bije... :)
Wspaniały, niezapomniany widok :) A pierwsze ktg mam na komórce nagrane :) Krótko, bo krótko, ale jest ;)

Rozumiem Twoje obawy, jak nosiłam Adasia miała też ich mnostwo... Czekałam na każdą wizytę jak na szpilkach, tak bardzo się bałam...
Idź na to usg, zobacz, że wszystko jest ok, uspokoisz się, poczujesz się lepiej! :)
Nie wkręcaj sobie za dużo, bo to nie zdrowo!!
I żadnych badań prenatalnych nie rób!!
No chyba,że w rodzinie były przypadki chorób genetycznych, albo masz powyżej 35 roku życia...

A ruchy pierwsze wyczułam jakoś w 20 tygodniu! A jak już wiedziałam, że to ruchy to stwierdziłam, że czułam wcześniej, ale nie wiedziałam, że to to!!
Nie denerwuj się! Wsio będzie ok!! :);*
 
reklama
Dziekuje bardzo Kochane za slowa otuchy :-)
Kolezanki i mama tez mi powtarzaja zebym sie niepotrzebnie nie denerwowala :tak:
i tak tez juz robie, kolejna wizyta 18 marca - jakos wytrzymam:-p
MILEGO DNIA:*
 
Do góry