reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

reklama
ale ciiiiiiisza....
jak spacerek sie udał???
kiedy nastepny termin ?

Ania ja obecnie karmi mieszanie ( głównie cycy ale czasem trzeba dokramic mlekiem) i nie czuje sie z tym źle.... sa i plusy butli np w nocy jak padam ze zmeczenia ( bo niunia lubi tak co 1,5 wstawac) to mąż może przejąć pałeczkę i spokojnie moge wyskoczyc na zakupki nie martwiąc sie ze niunia w domu głodna.... z reszta na dworze w taka pogode tez raczej dziecka nie nakarmi sie... wiem ze mozna odciagac swoje mleko ale ja np mam go dosc mało i o porobieniu zapasów moge pomarzyć :(
 
Też bym chciała chociaż mieszanie ;)
U nas było tak, że Laura 2-3 razy pociągneła i koniec pokarmu....
Nie pomogło zmienianie piersi, częste przystwianie, picie dużej ilości wody...
Laura zaczeła uprawiać sporty wyczynowe :D:D
Przesuwa się na siedząco :D:D
Próbuje raczkować (wczoraj jej nawet trochę wyszło) ale jak tylko próbuje przesunąć kolanko, rozjeżdżają jej się nóżki ;)
 
dobry wieczór:)

efcik - moja Ola też taka była... teraz za to inaczej:) mała je 5 max 15 minut i luzik:) ale jeszcze nieuregulowana, zazwyczaj je co 3-4 h ale miewa takie akcje, że chce np. 3 razy co godzinę, więc o wyjściu bez niej też mogę pomarzyć. Zastanawiam się nad sporadycznym podawaniem odciąganego z butli, bo nie chcę być tak uwiązana, ale na razie mam lenia i nawet odciągać mi się nie chce;)
Szkoda, że taka zimna jesień się zapowiada, bo nawet spaceru porządnego nie da się zaplanować, za zimno na plenerowe karmienie:( ja chcę wiosnę!!

udanej niedzieli Dziewczyny!
 
Witam serdecznie,
w imieniu Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich pragnę zaprosić wszystkie mamy z maluszkami na spotkanie, które się odbędzie dnia 28 października br. w Sali Zabaw przy Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Zielonej Górze.
Szczegóły poniżej i informacje o zapisach przesyłam poniżej:
Już po raz kolejny dla wszystkich mam, które planują powrócić na rynek pracy Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich organizuje spotkanie na temat możliwości założenia działalności gospodarczej oraz skorzystania z projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Pierwsze prelekcje tego typu odbyły się w naszym województwie 17 i 21 czerwca br. (kolejno w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze) oraz 28 sierpnia br. (w Słubicach).
Kolejne spotkanie zostało zaplanowane na 28 października br. w Sali Zabaw przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze, przy ul. Sulechowskiej 41.
Początek spotkania o godzinie 11.
Spotkanie skierowane jest do kobiet, które chcą powrócić na rynek pracy po przerwie związanej
z urodzeniem i wychowaniem dziecka i ma na celu przekazanie informacji dotyczących działań współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.


W trakcie spotkania omówione zostaną przykłady projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, które przeznaczone są dla kobiet powracających na rynek pracy. Uczestnicy zapoznają się również z praktycznymi informacjami dotyczącymi założenia własnej działalności gospodarczej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy mamy z dziećmi. Podczas gdy mamy będą brały udział
w prelekcji, dzieci spędzą czas na zabawie pod opieką wykwalifikowanej kadry. Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek.


Termin: 28 października 2010
Godzina: 11:00
Miejsce: Sala Zabaw przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze, ul. Sulechowska 41
Zapisy prowadzone są pod numerem tel. 68-45-65-488/499 oraz pod adresem e-mail: e.rutkowska@lubuskie.pl do dnia 26 października br.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Więcej informacji:
Lubuskie.pl - News
Spotkanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 oraz z budżetu państwa.
 
witam czy ktos ostatnio rodzil w Nowej Soli, coś się pozmieniało?? I czy któras z was ma namiary na Zawrotniaka????
 
WAŻNE

Prosiłabym o usunięcie suwaczków pobranych z portalu maluchy.pl.
Strona na razie jest oznaczona, jako dokonująca zamachów- prawdopodobnie napadli na nią hakerzy.
Z góry dziękuje i Pozdrawiam :-)
 
witam czy ktos ostatnio rodzil w Nowej Soli, coś się pozmieniało?? I czy któras z was ma namiary na Zawrotniaka????

ppatqa witaj, ja rodziłam w ns w lipcu tego roku. I byłam super zadowolona z opieki. Nie wiem jak było wcześniej ale ja osobiście, jeśli znów będzie taka sytuacja, że miałabym rodzić, to tyko tam. Jakby co to pytaj na prv.
 
reklama
Melduję, że my jeszcze w dwupaku i absolutnie nic nie wskazuje na poród w najbliższych dniach.

Pozdrawiamy.

hehehe agrafa już tu jedna była taka co "nic nie wskazywało na najbliższy poród" a potem miała ekspres w domku ;) więc nic nie mów bo tez możesz się zdziwić ;)
pozdrawiam Sylwię ;)

pozdrawiam wszystkie mamusie ;)
 
Do góry