reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
dowikla- Twoje dziewczynki ważą nie całe 8 kg?? Na prawdę szczypiorki, jak na 2-latka:tak:
mikusia - mówią, że nigdy nie ma idealnego czasu na dziecko i czasami lepiej, jak sie na chwilę zapomniemy.... Ja chcę trójkę i tak będzie:)
A no waza tyle, waza
kochana to zycze Tobie zebys miala ta trojczke:tak::tak::tak:Ja tez zawsze chciala miec trojke dzieci:-)
A moze kiedys bedzie i 4;-)
Jak można drogie Mamusie to i ja dołączę na pogaduchy 2,3 latków. Mam dwuletnią córcię, która teraz waży 12 kg więc zaczęłam się zastanawiać po poście Dowikły czy moja waży za dużo czy Twoje córeńki troszkę za mało?;-)
A co do planowania dzieciaczków to i ja zawsze chciałam i marzyłam żeby mieć 3 ale nie wiem co z tych planów wyjdzie:no:
Bardzo mocno Was wszystkie ściskam!:tak:
Witam nowa mamusie:tak::-)
Kochana to raczej moje waza zdecydowanie za malo:tak::tak::tak:
 
a ile mają wzrostu Twoje małe królewny?:-)
ale grunt, żeby były zdrowe - waga i wzrost często nie są wyznacznikiem zdrowia:tak:
Okolo 77cm:tak::tak:
No zdrowe to One sa:-):tak:Mimo ze sa wczesniakami to nie maja juz zadnych oznak wczesniactwa:-):tak:Takze w sumie od poczatku rozwijaly sie jak donoszone dzieci,a niektore rzeczy robily nawet szybciej-pewnie dlatego ze zawsze byly takie drobniusie
 
ale mi nie chodzi o "chcenie" ...chciec to i ja bym chciala TRÓJECZKĘ:tak:bardziej mi chodzilo o finanse,o organizacje....o REALIA po prostu...Panstwo nie ułatwia takiego wyboru-decyzji:wściekła/y:
dokładnie Kochana ja tez mówię o realiach. JAk na dzień dzisiejszy dwójka jest niemożliwa:-(
no a państwo faktycznie nie sprzyja rozmnażaniu, perspektywy dla młodych ludzi z przecietnych rodzin nie za dobre, brak dobrej pracy, kosmiczne ceny mieszkań itp. itd.
dowikla- Twoje dziewczynki ważą nie całe 8 kg?? Na prawdę szczypiorki, jak na 2-latka:tak:
mikusia - mówią, że nigdy nie ma idealnego czasu na dziecko i czasami lepiej, jak sie na chwilę zapomniemy.... Ja chcę trójkę i tak będzie:)

no chcieć nie znaczy zawsze móc. U nas największą przeszkodą jest malutkie mieszkanko we 3 ledwo się w nim miescimy. Niektórzy taki metraż jak ja mam całe mieszkanie to mają w 1 pokoju 29,7 mkw:cool2:
 
dziewczyny teraz nagle tak zimno sie zrobiło i wiatr taki mroźny.smarujecie już dzieciom czymś buzię???????bo ja się zastanawiam ale czym?bo na krem zimowy to za wczesnie chyba :sorry:
 
reklama
Do góry