reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

coś mi sie to obiło o uszy,a co to jest ten Olbas????
Olbas oli to krople do inhalacji :tak:

Czesc dziewczyny co u was? jak dzieciaczki?
Mamy za oknem już prawdziwą jesień. Zimno wieje, pada liście szaleją na wietrze.. :)
Dobrze że chociaż w domu grzeją.
Ja wczoraj dostałam @ wiec zaczynamy cykl starankowy teraz;)

Pozdrawiam serdecznie
i miłej niedzieli życzę!:happy:
 
reklama
Olejek do inhalacji;-)
ja dodaje kilka kropelek do kapieli po czym robie "parówkę" w łazience a jak woda przestygnie to wkładam małego:tak:siedzi sobie i wdycha a potem katar zawsze zelży:tak:mozna tez spryskac podunie i tez sobie wdycha:cool2:
naprawde POLECAM:sorry:

Olbas

Pisza tam ze mozna stosowac u dzieci od 3 lat:cool2:ale nam to poleciła FARMACEUTKA w aptece i mówila zeby tylko po prostu nie przesadzic z iloscia kropelek:-p
 
Olejek do inhalacji;-)
ja dodaje kilka kropelek do kapieli po czym robie "parówkę" w łazience a jak woda przestygnie to wkładam małego:tak:siedzi sobie i wdycha a potem katar zawsze zelży:tak:mozna tez spryskac podunie i tez sobie wdycha:cool2:
naprawde POLECAM:sorry:

Olbas

Pisza tam ze mozna stosowac u dzieci od 3 lat:cool2:ale nam to poleciła FARMACEUTKA w aptece i mówila zeby tylko po prostu nie przesadzic z iloscia kropelek:-p


bardzo Ci dziękuję :tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)
 
kinga85 zazdraszczam ci tego czasu starania się...tej swiadomosci ze TO sie w koncu stanie,ze chcecie DZIDZIĘ....a we mnie ciagle ten strach co ma coraz większe oczy....
 
kinga85 zazdraszczam ci tego czasu starania się...tej swiadomosci ze TO sie w koncu stanie,ze chcecie DZIDZIĘ....a we mnie ciagle ten strach co ma coraz większe oczy....
:-) nie ma się co bać. Jestem jedynaczką i wiem jak to jest. Dlatego powiedziałam sobie że moje dziecko nie bedzie jedynakiem, nie zrobię mu tego. Pozatym uwielbiam dzieci i zawsze marzyła mi się dwójka dzieci, niekoniecznie parka bo najważniejsze aby zdrowe było:tak: Nasz syn niedługo skończy 3latka wiec juz czas aby miał rodzeństwo.
Może też sie zdecydujesz ;-):tak:
 
hmmm....tyle obaw we mnie....najbardziej jesli chodzi o finanse...mój mąz nie jest zadnym prezesem niestety;-)za 1500 zł to nam lekko nie bedzie:no:acha no i tam ode mnie by bylo 400zł wychowawczego....
o kase boje sie najbardziej....nie mamy swojego "m"...
bo ja dzieci to tez kocham...sama mam 3 braci i wiem ze franio tez POWINIEN miec...ale...ALE...
 
hmmm....tyle obaw we mnie....najbardziej jesli chodzi o finanse...mój mąz nie jest zadnym prezesem niestety;-)za 1500 zł to nam lekko nie bedzie:no:acha no i tam ode mnie by bylo 400zł wychowawczego....
o kase boje sie najbardziej....nie mamy swojego "m"...
bo ja dzieci to tez kocham...sama mam 3 braci i wiem ze franio tez POWINIEN miec...ale...ALE...

oj to widzę że estesmy w bardzo podobnej sytuacji.Ja już bym chciała miec drugie dziecko,coraz częściej o tym myslę,M też zaczyna wspominac o tym ale finanse na to nie pozwalają niestety.:no::no::no::no::no::no:

tak jak Ty nie mamy swojego m,mieszkamy w jednym pokoju u moich rodziców,już teraz jest jest nam ciasno a póxniej.
a przy dwójce dzieci to sobie nie wyobrażam :no::no::no::no:

Mój M zarabia srednio 1700zł zalezy jaki miesiąć więc też różowo nie mamy ,teraz mamy kasy na styk a potrzeby drugiego dziecka a potem szkoła dzieci też trzeba o tym mysleć.jesli chcemy miec własne mieszkanie to musimy zaciągnąć kresyt dlatego szukam pracy już bo z jednej pensji to nie ma co o tym mysleć,nie dalibyśmy rady spłacic go i zyć bo za co?
więc jak zaciągnięmy kredyt to nie mamy co mażyc o drugim dziecku.
a ja pragnę drugiego dziecka i chciałabym aby moja córka miałą rodzeństwo i tak kółko się zamyka.coraz bardziej mnie to przygnebia i dostaje doła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
hmmm....tyle obaw we mnie....najbardziej jesli chodzi o finanse...mój mąz nie jest zadnym prezesem niestety;-)za 1500 zł to nam lekko nie bedzie:no:acha no i tam ode mnie by bylo 400zł wychowawczego....
o kase boje sie najbardziej....nie mamy swojego "m"...
bo ja dzieci to tez kocham...sama mam 3 braci i wiem ze franio tez POWINIEN miec...ale...ALE...
Rozumiem.. No u nas jest inaczej z finansami. Życzę Ci abyście doczekali w swoim życiu takich dni "lepszych finansowo" i abyscie mogli zdecydować się na dziecko drugie:) Najlepszego życzę!

A teraz idę z synem na spacer bo jest dość ładnie na dworze.
Baj:happy:
 
ojjjj agnes strasznie trudne to wszystko....
z drugiej strony-czekac na lepsze czas???czyli niedoczekanie a nasze maluchy beda JEDYNAKAMi:wściekła/y:
moja mama miala nas CZWORO:-pkasy ledwo ledwo...ciagle na pozyczkach....ale JESTESMY!!!!ZYJEMY!!!!
 
reklama
A nas jest siedmioro hehe.Mam 3 siostry i 3 braci:tak::tak::tak:
Zawsze chcialam miec trojke dzieci i mam:-);-)
Ale coraz czesciej sie zastanawiam czy jak dziewczynki beda juz duze bo po komunii to bym chciala miec jeszcze jedno:szok:Z tymze ja akurat boje sie ciazy bo te dwie to pzrechodzilam fatalnie:no::no::no:
 
Do góry