reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Anna
Co racja to racja swoje to zawsze swoje. My jesteśmy uwiązani z bankiem na najbliższe 30 lat no albo w sumie już zostało 27 lat :-p chyba że wcześniej wygram w totka hihi to kredyt spłacimy szybciej. Ale i tak nie mam co narzekać bo kupiliśmy mieszkanie wtedy gdy jeszcze w miarę nisko stały. My kupiliśmy za 83 tyś., 60 m2 a teraz moglibyśmy je sprzedać tak za 170 tyś. A rata to wynosi niecałe 400 zł.
 
no to Karolina fajnie macie
my patrzyliśmy za 60 m i rata na 30 lat w PKO 1100,z tym że przez pierwsze 8 lat państwo dopłaca odsetki a w WBK 960 bez dopłaty
najbardziej chyba opłaca się na 20 lat w WBK
 
Cześć dziewczyny coś zaniedbuje ten wątek :zawstydzona/y:;-)
Tydzień spędziliśmy nad morzem...na szczęście nie padało i nawet dwa dni plażowania na maxa były :-):-). Drugi tydzień byliśmy w Krakowie i jakoś tak zleciało...
A Ty gdzie planujesz się wczasować?
ach zazdroszcze tego plażowania ja te wakacje w domu spędzam :baffled:

no masz z czego:tak:
my smoczek pożegnaliśmy wraz z kupnem łoża ze zjeżdżalnią:-D
jak tam wakacje?udane?
my zaliczyliśmy nieplanowany weekendzik w Boszkowie,było prawie jak za czasów narzeczeńskich:-)
aż tak łatwo poszło ze smoczkiem :szok::tak:to super :tak:

a też jestem zdania że swoje mieszkanko to swoje :tak:ja mieszkam z mamą i czasem bym ....:wściekła/y::-D no swoim to wiem że pełen luz a teraz wiecznie coś nie pasuje to garnek że nie umyty to co inne :baffled::-D chociaz narzekac nie powinnam bo mam dwa pokoje małe bo małe ale swoje :sorry2:

Doberek :-)
A co tu tak pusto...gdzie się wszyscy podziali?

Nie wiem czy to nie zbyt wcześnie się cieszyć ale Zosia piąty dzień bez smoczka i właśnie zasnęła bez jakiejś wielkiej rozpaczy :tak::tak::tak:
:tak:to wielkie brawa dla małej :tak:





Dziewczyny ostatnio sprzątałam u małej w pokoju i stwierdziłam ze jak drugie się urodzi to chyba sobie łóżeczko na głowę wstawie chciałam dać do małej do pokoju ale ma tyle zabawek że idzie zwariować :zawstydzona/y: będę musiała wywalić szafę i musze namówić by tata mi zrobił sam szafę na ścianę od drzwi wtedy zaoszczędze dużo miejsca bo pokoje mamy strasznie nieustawne :baffled: mam nadzieje że do tego czasu coś wymyślimy i to sie uda zrobić
 
no witaj Gosiu kopę lat;-)
powiem Ci,że smoczek to on miał tylko do spania,ale za nic bez niego nie chciał zasnąć,a jak zamówiłam łoże to mu powiedziałam że dostanie łózko ze zjeżdżalnią ale tylko duże chłopaki śpią w takich łóżkach i pan chce za nie smoczka
napisaliśmy list do Pana i Przemo się "podpisał" i sama byłam w szoku że tylko dwa razy spytał o smoka:tak:
co do zabawek to nawet mi nie mów,dobrze że u nas pod łóżkiem prawie wszystkie się mieszczą:-D


a jak samopoczucie ciężarówki;-)

Facet w wielkim markecie kupil mrozonego kurczaka, pewnie pochodzil miedzy polkami jeszcze z pol godziny wiec miesko zaczelo sie powoli rozmrazac. Akurat stalam za nim w kolejce. Wyklada koles zakupy na tasme, a z owego nieszczesnego kurczaka zaczela ciec struzka wody. Kasjerka przez mikrofon (na caly sklep): pani ze srodkami chemicznymi proszona do kasy nr 13, panu z ptaka pocieklo!"

 
Cześć dziewczynki:-)
U mnie dzis cieplutko słoneczko świeci i aż żal w pracy siedzieć.
Co do smoka to z Danielem tez akcja z obcięciem smoka podziałała. Pierwsze 2 dni marudził przy zasypianiu a potem to już z górki poszło:-)
 
reklama
Dziewczyny witam Was porannie. Mam taki problem może któraś z Was też się z tym spotkała u swojego malucha moja łobuzka odmjakiegos czasu ucieka na wodok mleka i kaszy juz nie wiem w jaki sposób ją do niego zachęcić. Zajada się jogurtami serkami a jak tylko zobaczy mleko poprostu masakra. Jezeli któras z Was ma jakiś pomysł podzielcie się nim bo przeciez mleko to podstawa.:zawstydzona/y:
 
Do góry