reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Hej Dziewczyny:)
Mnie pochłonęło sprzątanie nawet na nic czasu nie mam:(
Ale dzisiaj robię sobie wolne bo gości będziemy mnieć. Wpadają znajomi z 4 miesięcznym synkiem. Ale wycałuje bąbelka:) taki słodki jest i malutki:)
Beata Wszystkiego najlepszego dla córeczki:*
 
wczoraj mój u nas kolega i był zaskoczony, że Kacperek taki duży (widział go w Wigilię 2011).
Mały zrobił kupę w pampersa więc ma karę na komputer może to go nauczy.
 
Ewelina jeszcze raz dziękuje w imieniu córci:-)

matko ale jestem padnieta po prostu lecę na twarz., ale było fajnie mimo wszystko., córcia zadowolona i to najważniejsze:-)
 
Beata najważniejsze że mała zadowolona:-D
mili a co Kacper na tym komputerku robi?tzn ogląda coś czy ma jakąś gierkę?
ja dziś chce iść ze swoim na kontrole mam nadzieje tylko że dodzwonię się
 
Witam,

Beata88 jak idzie usypianie?

aguska2017 jak u synka ospa, już zanikają strupki?

Moja córa dwa tygodnie temu przechodziła przeziębienie, i jeszcze do tej pory pozostał kaszelek:(, rano taki mokry, a później cały dzień suchy, ale dobrze że nie jest męczący!! Nawet teraz czasami ma chrypę!!
 
beata88 wszystkiego najlepszego dla córeczki, sto lat

kilka dni nie zagladałam a tu taki ruch:-D

mąż zdrowszy - poszedł dziś do pracy - leżał 1,5 tygodnia miałam już dość tej choroby. Chyba bardziej dała mi sie we znaki niz jemu.

Moja mała do śpiochów niestaty nie należy, regularnie w dzień przestała spać jak miała tak ok. 18 miesięcy. Po drugich urodzinach w ogóleprzestała mieć dzienne drzemki. Jest na nogach cały dzień, rozsadza ja energia. Wstaje pomiędzy 6-7. Jedynym plusem jest że szybko zasypia wieczorem po 20.-stej
 
Hej
My po lekarzu no i mały już zdrowy jeszcze ma strupki ale wszystko jest ok tylko muszę mu kupić aerozol octerisept i psikać do piątku bo niestety po strupkach(niektórych)zostaje czerwony ślad i żeby nie miał blizn.
Spacerek dobrze nam zrobił choć jest mroźno to jednak słoneczko dużo daje:-)
 
reklama
Do góry