reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Aniu jak już grill to ja sie piszę na niego!!
nie było grilla:wściekła/y:
w weekend przeszły u mnie 3 burze:confused2:i ciągle lało
co do tortów to na roczek robiłam sama w kształcie samochodu a 2 był kupnem ze zdjęciem Przema
a na 2 urodziny zażyczył sobie tort w ksztłacie kręgla i kuli- i był:rofl2:

attachment.php
 
Z OKAZJI DNIA DZIECKA WSZYSTKIM NASZYM DZIECIOM ZYCZE ZEBY ZAWSZE BYŁY ZDROWE I SZCZESLIWE,ZEBY NIGDY NIE ZABRAKŁO IM MIŁOSCI I POCZUCIA BEZPIECZENSTWA I ZEBY ZAWSZE MIAŁY PEŁNE BRZUSZKI;-)I WYMARZONE ZABAWKI:tak::tak::tak:
 
Wszystkiego naj naj dla wszyskich dzieciaczków

A ja też obchodzę dzień dziecka z Ł, tylko troche inaczej.... bo to dzien naszego ślubu :-)
4 rocznica :-)

niech juz cieplo bedzie, ja chce slonko, tak 26stopni bedzie akurat.....
bo normalnie mi zimnoooo
 
Mam chwilkę to też napiszę:-)

DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!

Dla Ciebie Kuxa oczywiście, też najlepsze życzenia z okazji rocznicy ślubu:-)
Ja tez 4 rocznicę będę mieć ale we wrześniu:-D
 
Z okazji Dnia Dziecka, wszystkim dzieciaczkom i tym małym i dym duzym, wiele milosci, dobroci i smaych slonecznych dni:-):-):-):-)

no i dla ciebie kuxa duzo duzo szczescia i milosci:-)

u nas dzis paskudna pogoda juz 3 razy padal deszcze i slonce swicilo koszmar i pewnie dzien zapowiada sie w domciu:-(
 
No to ja też się dołączę do życzeń :)
Dla wszystkich dzieciaczków dożo zdrowia, radości miłości i samych szczęśliwych dni :))
Dla Ciebie Kuxa też wszystkiego najlepszego a tego torcika to naprawdę można pozazdrościć :)))
Może kiedyś się skuszę i spróbuję
pozdrawiam wszystkich u nas co chwilę pada:-:)-(
 
reklama
Dzien dobry :-)
U nas juz po Komuni córki :-) troszke mało czasu bo rodzinka jeszcze jest. Zmeczona troszke ale szczesliwa ze sie wszystko udało. Za to Pogode mamy piekna od kilku dni slonce slonce i slonce:tak::-) wiec i łatwiej jakos wszystko przychodzi;-)
kuxa zycze rowniez wszystkiego naj naj:-)
pozdrawiam i miłego dnia zycze
 
Do góry