reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

mamuśka to korzystajcie z czasu rodzinnego.No tak a ja czekam bo mój na delegacji jest już 3 tygodnie i teraz do nas wrci ale na kilka dni i znowu jedzie prawdopodobnie:dry: nie na rękę mi to ale chodzi o pieniądze....
Co do atrakcji to coś w tym Płocku ostatnio robią pod moje dziecko:-D:-D:-D I dobrze chociaż tak bardzo nie nudzi sie w domu i nie tęskni za tata.
U nas w nocy padało teraz już przestało.Ja dziś jadę złożyć wszystkie papiery do przedszkola.Więc autobusem będziemy jechać a Bartek uwielbia:-):-D
 
reklama
Aguśka no to niefajnie, jak mąż ciągle w delegacjach, ale jak mówisz kasa z tego jest

W sobotę Ania z tatusiem po mnie przyjechali do pracy, zrobiliśmy zakupki. Ania przeszczęśliwa. Dostała nowe farbki, więc szalała wczoraj
 
Asienka on w maju wyjechał a czy kasy z tego jest to raczej nie bardzo jak dla mnie normalnie zarobi ... ale to temat rzeka i mam nadzieje że teraz w sezonie uda mu się więcej zarobić no i że ja pójde do pracy jak mały pójdzie do przedszkola i wyjdziemy na prosta........
ach życie.......
To Ania przeszczęśliwa:-D mój też kocha farbki ale mu sie skończyły i będzie trzeba nowe kupić
mamuśka a kiedy jedziecie do PL?
 
Aguśka acha, bo myślałam, że jak tak często w delegacje jeździ i na długo to więcej zarabia

Kupiliśmy nowe farbki, bo poprzednie wymalowała:-D:cool2:, teraz ma w takich dużych buteleczkach, leję jej na paletę po troszkę i tak sobie maluje. Może jeszcze jakieś do malowania paluszkami bym jej kupiła
 
aGUŚKA MY LECIMY ZA 3 TYGODNIE ale bez męża i chyba on do nas nie doleci(jak planowaliśmy) bo krzyczy że nie chce do polski bo go tam szlak trafia.

Asieńka widzę że z tymi farbami to każde dziecko ma hopla. moja też uwielbia. niech Anula rozwija swój talent malarski!!

Aguśka współczuję tak długiej rozłąki czasem to jest dobre ale jesli tak jak piszesz kasa nie różni się za bardzo od tej która by zarobił na miejscu to szkoda że jesteście na odległśc. dobrze że Bartkowi przez te atrakcje czas szybciej zleci i przyjemniej no i za tata tak bardzo nie bedzie tesknił.

a u nas znowu pochmurno, my musimy lecieć na zakupki mam nadzieję że nie zmokniemy.
miłego dzionka!!!!
 
No i ja wpadam na chwile do was a was tu nima........
u nas pogoda już troche lepsza:-) dziś tatuś wieczorem wraca ale Bartek będzie już spał to nic będzie miał z rana niespodziankę bo jak zwykle przybiegnie do mojego łóżka a tam tatuś będzie:-D:-D:-D
My dziś już spacerek zaliczyliśmy zupka zjedzona i mały teraz mnie ciągnie do puzzli:-D a przed chwila wariował z balonami:-D
 
my wyszłysmy bo pięknie słoneczko świeciło no i nawet ciepło na dworku a tu nas taka ulewa złapała że szybciutko wracałyśmy.
ja teraz wzięłam się za obiad (przepis z internetu) i nie wiem czy mi to wyjdzie, mam nadzieję że bedzie smakowało albo chociaz ładnie wyglądąło.

julka na dworze tak wariowała mimo iż byłyśmy tylko pół godziny wywaliła sę 3 razy, twarza w błoto,nogi ipozdziierane dobrze że buzię oszczędziło.:baffled:
 
mamuśka:szok: nic sobie nie zrobiła?a jaki przepis co robisz?
Asienka no to fajnie że Ania ma tylu znajomych:-D;-):-)

My byliśmy w sklepie na małych zakupach w sumie ja dużo nie muszę robić zapasów bo jutro idziemy do teściowej a w piątek jak coś zrobimy sobie zakupy a ludzie w sklepach wariują dosłownie!!!!!!!!!wszystko z piłkami nawet bukiet kwiatów przystrojony piłka:confused::szok::-D
Ludzie jeżdża z flagami w samochodach nawet dziś widziałam kobiete w koszulce z napisem POLSKA
 
reklama
Do góry