reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Tygrynka tyle książek za 50 zeta??? Wow, pozazdrościć zakupu. My tutaj mamy ograniczone możliwości zakupu polskich książeczek, ale znalazłam w polskiej księgarni, tylko teraz co wybrać:cool2::rofl2:

Ania mnie tak wczoraj umęczyła:dry:, kłóciła się ze mną od samego rana, wszystko było na nie, dobrze, że jutro do pracy
 
reklama
hej dziewczyny, jestem padlina :D
Asienka no właśnie miałam farta z tymi książeczkami, zapłaciłam dokładnie 51zł z przesyłką, a książeczki są różne - zwierzatka, pojazdy, reksio uczy literek, albo kolorów i kształtów, noody, i co najlepsze: parę sztuk bob budowniczy, stacyjkowo, tomek i przyjaciele, auta, a przecież te książeczki są zawsze najdroższe :/ niby używane a część to chyba my pierwszy raz otwieraliśmy, stan idealny :) może ciut dużo tych ksiązeczek, bo razem ze starymi już się nie mieszczą na regaliku ale grzechem byłoby nie brać :D a pewnie nam się jeszcze przysłużą, bo połowa dotyczy nauki, np kolorów, cyferek, itp :)
jestem wykończona, od piątku od 23 do dzisiaj do 14 byli u nas znajomi z 4latką i drugą córeczką w wieku Seby, dodatkowo w sobotę do południa jeszcze kuzynka z moim 8letnim chrześniakiem :) było super, głośno, radośnie, ale jak wszyscy wyjechali to dopiero poczułam jak intensywny to był weekend :) ide spać, dobranoc!
 
Witam poweekendowo

Nam niedziela minęła zakupowo, pojechaliśmy do Dublina po prezent Mikołajkowy dla Ani, ale będzie radocha, na razie dostała ciastolinę, żeby nie szukać pozostałych:-p:rofl2:. prezent trafiony w dechę, dawno nie widziałam Ani tak zadowolonej z prezentu;-):tak:.

Uśmieliśmy się z jej powiedzonek dwóch: Kto to widział tak miskę stawiać, no kto:-p i drugie : Jestem złą, bo się boje Mikołaja:rofl2:
 
tygrynka super ze mialas udany wekend
asienka juz daliscie prezent na mikolaja a to nie jutro?
Ja bylam dzis na lumpach kupilam malej rurki next i szablony do rysowania
 
Martusiu na razie daliśmy ciastolinę, a reszta, czyli 2 zestawy puzzli i 2 zestawy lego duplo, sukienka jutro:-p. Wymyśliliśmy, że tato przyniesie jej prezent, jak przyjdzie na obiad i powie, że po drodze spotkał Mikołaja, który dał prezent dla Ani:-p. Młoda się Mikołaja trochę boi i jakby takiego z brodą zobaczyła, to chyba by uciekła i byłby ryk, a tak problem z głowy
 
reklama
Do góry