reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.No i witam wieczorkiem.

.Dziękujemy za życzonka zdrówka.

.Mam nadzieję ze Lenka nie będzie się często budzic przez ten katarek:baffled:.


.mariaola haha...ha :-p oczywiście że Lenka nie bedzie chodzić w maseczce:-p.A co do jej dreptania po domu to w pełnym zaawansowaniu:-),tupta sobie wszędzie,wszędzie chce wejść ,gdzie ja stoję ,to ona musi tam stać,czyli rączką mnie odpycha,chwilę postoi i zmienia miejsce:happy:,słodkie.

.sandros
każdej z nas od czasu należy się chwila relaksu,a bylaś z R?jak on się czuje?.Fajny opis na gg:tak:.

.iza jedną ręką wózek a drugą parasol... respekt:rofl:.

.shinue jak tam skurcze:confused:;-).

.oliwka i buciki poszły znówm do szafy:confused: ,pewnie Oliwka niezadowolona;-).

.justyna to Liwia nie przesypia jeszcze całej nocy:szok:,a jak rzucanie karmienia piersią:confused:.

.No i już wieczór.




 
reklama
Dziewczyny dzięki!
Karolinka śpi już chyba 3 godzinę :szok: Jak się obudzi to ją nakarmię i pójdzie spać dalej, nie będziemy jej już kąpać. Czekałam na nią z deserkiem, kupiliśmy bananki i chciałam jej dać takiego pogniecionego :happy: a tu nici z deserku dziecko śpi i śpi :szok:

Karolinna dokładnie :-D jedną ręką parasol a drugą wózek :-D Oby Lenka szybko wyzdrowiała!

Oliwka Karolcia już tak robiła jak miała 4 miesiące :tak: Cieszyliśmy się ale to wcale nie było dobre :no: bo za wcześnie :tak:.

Spadam na MjM :cool2: a potem Na Wspólej :cool2:
 
MARIAOLA dzięki za informacje o książce .


Mała strasznie się rozpycha . Zapiera się nuszkami i chyba chce wyjść . Albo tylko mi się wydaje !
koleżanka mnie nastraszyła bo u nas w szpitalu jest paskudna epidemia wirusa żołądkowego . Atakuje małe dzieci i strasznie je męcz . Jest niesamowicie zarażliwe i wydaje się że dzieci to wynoszą właśnie ze szpitala . Fatalnie jest u nas w Wodziu i w Rydach . Nie ma wolnych łóżek.


NO nic muszę kończyc . Dobranoc >
 
witam wieczorkiem

ale mi ten dzien szybko czmychnął, miałm dokończyc ranny post i ..........już późny wieczór:szok:. Pomimo brzydkiej pogody nasza rodzinka maiał słoneczne humorki: ja odwiedziłam fryzjera i od razu manikużystkę więc coś dla ciała i ducha:happy: :-), a po południu pojechalismy w odiwedziny do znajomych którzy wybudowali domek i rok temu sie wprowadzili i kolezanka otworzyła u siebie kwiaciarnie (własnie minał m-c jej działalności) no i Kuba odwiedził swoją kolezanke 3 letnią Dominikę która była Kubusiem zachwycona ale od razu poprosiła mnie o to żeby Kubus nic nie zabrał jej do domu;-), było bardzo sympatycznie.
:A i moja psiapsiółka urodziła wczoraj o 17:30 syna Piotrusia (ma juz córeczke 3 letnią Hanie) :happy: :happy: Kuba ma nowego klolegę:tak: :tak:

mariola - ja tez, ja też chce książkę:tak: prześlij mi na maila kubusiowa@op.pl, a tak wogóle to dzisiaj popichciłyście sobie z oliwką aż pachniało na bb:-)

baska - super że Kamilek zachował sie na medal na chrzcianach (Kuba przespała całą msze i prawie całą swoją imprezkę, nawet do karmienia musiałam go budzić):-), a kropelki spokojnie możesz podawać10 kropelek, ja tak podawałam Kubusiowi (napisałam ci na gg)

czarnulka - o to odchudzamy sie razem!!!!:tak: A z córciami wyglądacie przefajnie, a te zdjęcie twojej zórci w różowej sukieneczce rewelacja (skąd taką sukienusie dorwałaś:confused: słodka:-) ) życzonka dla rodziców:tak:

karolina, mokkate - czwartek mam nadzieję aktualny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karolina - zdrówka dla Lenki:-)

iza - jak tam wasz śpioszek:-) obudził sie już:confused: a na tym zdjeciu to Krolinka raczkuje:confused: ;-)

sandros - własnie jak tam ze zdrówkiem u R:confused:

shinue - juz za momencik bedziesz tulic swoje maleństwo:happy: jak sie tak rozpycha! To gdzie bedziesz rodzić?

kochaniutkie gdzie jesteście???
 
Kurczę obudziła się po 20 i już nie chciała spać, wyspana chciała się bawić. Każda próba położenia jej spać kończyła się tym, że przekręcała się na brzuch i chciała fikać. W końcu się zdenerwowała i płakała, daliśmy ją do nosidełka, zgasiliśmy światło i zasnęła. Wcześniej oczywiście ją wykąpałam i nakarmiłam. Już myślałam że nie zaśnie i będzie pół nocy wojować.
 
reklama
Witam wieczorkiemja też się chciałąbym przyłączyć do odchudzania!!!!!!!!!!!!!Piotrek po naszej 10-12 godzinnej rozłące nie poznaje mnie. smutno mi z tego powodu. buuuuuuuuuuuuuuuua co się szykuje na czwartek?????? pewnie spotkanko w okolicach południa
 
Do góry