reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam, witam, witam!!!
Ale pogoda- mokro i nieprzyjemnie. Mam nadzieję, że jednak choć trochę przestanie , żeby małą przewietrzyć.

Baśka- moja znajoma pielęgniarka mówiła, że można 10 kropli przed każdym karmieniem. Ale mnie osobiście wydaje się to bardzo dużo i z najczęściej dawałam 3-5 w razie potrzeby (tzn. kiedy bolał ją brzuszek). Jak już była troszkę większa (4-5 miesięcy) to dawaliśmy i 10 kropli. Teraz 5-6 kropelek wystarcza, ale nie podajemy zbyt często, bo brzuszek już nie boli i wzdęć jest coraz mniej.
Super macie w tym kościele. Wszystko dla dziecka.:-)

MariaOla- ja za flakami nie przepadam (delikatnie mówiąc), ale mój ślubny uwielbia:tak: .

Shinue- a myślałam, ze nas poinformujesz, że się zaczęło:tak: ;-) ....

Kaśka- fotki po prostu ekstra!!! A to pierwsze wsród liści....SUPER!!!!:tak:


Od kiku dni staram się Martynkę nauczyć przesypiania nocy i muszę powiedzieć, że nawet są efekty. A ja śpię już około 5 godzin w całości:-) (dziękuję Ci Tracy Hogg).
Poza tym ograniczam jej smoczek i też widzę poprawę. Oby tak dalej!!!
 
reklama
Aloha ;-)
A wiec u mnie nie najgorzej :-) dziewczynki rosną :) z Wiki rączką OK :-) Emilka suuuuper sie usmiecha :-) a ja sie ochudzam ;-) mam nadzieje ze mi sie uda :-) narazie chce schudną 10 kg :-) A pragne miec mniej o 25 kg ;-) zobaczymy jak mi pujdzie :-)
W Sobote szykuje dla męża przyjecie urodzinowe niespodzianka :-) konczy 30 latek :-)
A zła wiadomosc to taka ze aparat mi sie zepsuł buuuu... :-( nie chce sie włączyć :-( zobaczymy co powie w naprawie jak zaniose :-?
 
I obiecane foteczki :-)

1 i 2 fotka - Emilka

3 - moi rodzice :-)

4 - moje siostry :-)

5 - mój siostrzeniec który jest wzrostu Wiki a ma 3,5 miesiąca ;-) z Wikusią :-)


Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
 
uroczystość w kościele była super :-) Widziałam że moi rodzice się strasznie rozczulali idąc do ołtaża :-) Mi również się łezka w oku zakręciła ;-) A po powrocie do domu,oczywiście tato musiał mame przenieść przez próg ;-) i śpiewaliśmy gorzko,gorzko.... a więc było wesoło ;-)
 
Hej dziewczyny! Ostatnio mam mniej czasu na bb bo więcej poświęcam go Malutkiej tak jak sobie i jej obiecałam, a że w dzień mało śpi więc same rozumiecie ;-) Zreszta i tak nikt tu za nami nie tęskni ;-)
Czarnulka super foteczki :tak: Już teraz z Ciebie fajna laska a jak schudniesz.... :szok: Super że dziewczynki ładnie rosną i wszystko jest ok. Twoi rodzice brali ślub? Nawet nie wiedziałam, chyba coś przegapiłam. A z odchudzaniem to jestem na tym samym etapie, też chcę tyle zrzucić tylko nie umiem się do tego zabrać :baffled: Karmisz jeszcze Emilkę?
A Emilka to cała mamusia :tak: a Wiki tatuś :tak: ;-)

Sandros ale sobie zaszalałaś,koncert pewnie był super, ja też lubię Kult :tak:

Kaśka super foteczki! Szkoda że Karolcia jeszcze za mała i nie mogę jej porobić takich fajnych w liściach, a teraz to już i tak plucha się zrobiła :eek: Gratulacje dla Piotrka kolejnego zębalka! Karolci czwarty ząbek się przebija i nie umie się przebić :baffled:

Karolinna wróciliśmy wczoraj przed 11, padał lekki deszczyk Karolcia była pod folią.

Baska to dobrze że chrzciny się udały :tak: Wiedziałam że tak będzie, macie teraz w domu małego Aniołka :-) Gratulacje dla Niego!!!! Wiesz troszkę byłoby dziwne jakbyś dała małego do kombinezonu mają chrzcielny becik ;-) A w którym kościele był Malutki chrzczony, tym co braliście w nim ślub? Super że tak idą na rękę, a ile było chrztów, tylko Kamilek:confused:
A to zdjęcie Kamilka, skąd ja je znam ;-) :-) :-D
Szkoda że nie macie żadnych zdjęć cyfrówką :(

Mmm ale z Grzesia dzielny chłopczyk :tak: fajnie że dobrze znosi pobyt w żłobku. Gratulacje dla Niego nowych postępów!!!

MariaOla - odnośnie flaków to ja tak samo jak Mokkate ;-)

Mokkate gratuluję postępów w przesypianiu nocy przez Martynkę :tak: Karolcia jeszcze wciąż budzi się 2 razy i już regularnie codziennie ok. 7 jest wyspana :-D

Zastanawiam się czy jak jest deszcz to czy można na spacerek iść, bo przecież trzeba dziecko przewietrzyć. Dziś jeśli nie będzie bardzo lało to troszkę się z nią przejdę.
 
Właśnie wróciłam ze spacerku . Ale jestem zmachana , a jeszcze muszę iść do kumpeli bo obiecałam .
Ale to forum dziś zaflaczkowane :eek: .
MOKKATE napewno was poinformuję :tak: . Jeszcze się trzymam w kupie . Ta książka jest naprawde taka dobra . Słyszałam o tej pisarce ale nie wiem jaki to tytuł. Ciekawe czy bym ja dostała w bibliotece ?


CZARNULKA świetnie że z dziećmi już wszystko wporządku . Z tym odchudzaniem to wszystko przedemnną. Fajne fotki .

BAŚKA dobrze że tak szli na ręke i nie męczyli dzieci .
Ile trwa u was taka msza ?
 
.Witam deszczową ,ale przecież piękną, porą
garfielddeszczgifvn7.gif
.

.Lenka złapała niezły katar i kaszle,ten kaszelek to chyba przez ten katar bo leci jej z noska ze hej:dry:.Mam nadzieję ze się jej nie pogorszy ,jakby co to mamy iść do pani doktor,a póki nie ma goraczki to ja jestem szczęśliwa:-).Dostaliśmy przykazanie ile witaminek,ile psikania do noska itp.

.Wyszłyśmy z małą na spacer dziś,mimo że lało ale mnie to nie przeszkadza,ubrałam Lenkę nie za grubo, założyłam folię na wózek,sobie kaptur i krótki spacerek,zaliczając warzywniak ,zaliczony na dziś:tak:.

.baska ale fajnie się mieliscie z ta mszą,ładnie sie zachowali koscielni:cool2:,szkoda tych fotek,ale moze jak dorwiesz skaner to zrzucisz nam tu foteczki:confused:.

.czarnulka no ale chyba już sporo zrzuciłaś tych kg:confused: bo wygladasz bardzo fajnie.Faktycznie Wiki cały tata a Emilka cała mama:szok:.

.mokkate super ze się wysypiasz,chociaż trochę;-).

.Miałam napisac więcej ale moje dziecię wstało,postaram się wieczorkiem!!!!.


 
reklama
Shinue .... Tracy Hogg " Język niemowląt". Jak chcesz to ci przesle na maila, mam ją w PDF, ale widziałam ją też na Allegro w formie książkowej, używana kosztowała jakieś 20-30 pln

Czarnulka ..... dobrze że z Wikunią coraz lepiej, juz nie nosi aparatu :confused: A malutka Emilka słodziutka dziewczynka :tak: Wow :szok: być na ślubie rodziców, nie kazdemu się takie coś zdarza. Nie dziwię ci się wzruszenia :-p

Mokatte ..... noooooo toś się wyspała, choć śpioszki pewnie nie mają ci czego zazdrościć. Do mnie jeszcze nie dociera, że można tak przez kilka miesięcy nie przespać całej nocy i zachować w tym wszystkim pozytywny humor :baffled: To jest pewnie ta jeszcze niepojęta przeze mnie siła macierzyństwa ;-)

Iza .... jasne, nikt nie tęskni ;-) żarty sobie stroisz

Karolinna ... pewnie, co się deszczu bac, przecież nie jesteś z cukru ;-) Życzę Lence powrotu do zdrowia i oby ona nie musiała chodzić w maseczce ;-) A właśnie, jak tam Lenka z chodzeniem, pamiętam fotki z pierwszymi próbami, ale jak jej obecnie ta sztuka wychodzi ?
 
Do góry