reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
czarnulka super fotki ale jestescie do mamy podobne i ta karnacja ;-),a maluszki cudenka:-)
karolinna zdrówka dla Lenki:tak: ,my tez warzywniak zaliczyliśmy i do domu :-D:-D:-D:-D
 
Łoooooo dziewczyny, grudniówki się sypią, nie bawem i na mnie przyjdzie kolej :baffled:

Oliwka .... jasne, ale podaj mi maila, bo w profilu coś nie działa :baffled:
 
Też byłam na spacerku :-) ja pod parasolem, mała pod folią, bałam się że będzie się denerwować pod tym workiem, ale leżała grzecznie i zasnęła :tak:
A to Karolcia ze swoim kuzynem :tak:
 
Witam,

Czarnulka milo poczytac, ze u Was juz wszystko gra. Przylacze sie do stwierdzen mamusiek, dobrze wygladasz.

Karolina oklepuj Lene, to flegma nie bedzie sie tak osadzala na oskrzelach, bedzie latwiej je kaszlec i choroba sie nie rozwinie.

MMM super, ze Grzes sie zaaklimatyzowal w zlobku. Gratuluje tez jego nowych osiagniec.

Iza na spacerek mozesz isc, a wrecz to wskazane, no chyba, ze na dworze jest ponizej -10, a jak narazie sie na to niezanosi...
Z Sonia wychodzimy codziennie, nawet jak Karolina z Lena, gdy jest przeziebiona - w koncu lepiej by sie przewietrzyla, niz w zarazkach przebywala ;-)

U nas wlasciwie nic nowego. Oprocz tego, ze Sonia chyba zaczyna bunt dwulatka, no, ale poradzimy sobie i z tym.

A koncert... Marzyl mi sie juz od dawna, jak bylam nastolatka, to co weekend gdzies chodzilam, teraz mi tego czasem brakuje. Milo bylo znow sie pobawic.

Pozdrawiam,
 
mariaola to tu ci ślę cos sie widocznie porobiło:wściekła/y: ;;; guguss1@buziaczek.pl a ty do mnie klikałaś na gg ??????????
iza widac ze Karolka silna dziewczynka,super fotka:-)
sandros bunt :szok:niemartw mnie ,juz niedługo oliwia konczy dwa lata:tak:
 
reklama
Do góry