reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Heja lasencje:-)
Ale kapuśniak na dworze :szok:
diablica widzisz ,niewpadłam na ten pomysł ale przy tej pogodzie isc tak daleko:no:
sandros ale ci zazdroszcze od jakiegos czasu marzy mi sie wypad na jakies riko tiko:szok::-Dale bym sobie potyniała jeszcze z panne to chodziłam co tydzien.:-D
shiune i jak tam ?
kawke zaparze i jestem dalej:-D
 
reklama
CZeść Dziewczyny!

Piję kawkę z Wami, Oliwka jesteś ??? :tak:

Spóźnione, podwójne życzenia dla K o r d i a n k a

kaśka Piotrek się mocno zmienił, tzn wydoroślał :tak: Powodzenia w pracy :-)
shinue coś czuję że paczka dzieciaków niedługo nam siępowiększy :tak:

karolinna umówimy się w następnym tygodniu, ten mam bardzo napięty, a jeszcze ja jestem niedoleczona :-(

Grześ ostatnio zrobił duże postępy, jest jeszcze bardziej kontakowy niż był w sklepie zaczepiał nawet manekina ;-) , przebija piątkę i robi cześć, pokazuje na jakiś przedmiot i mówi "da" . Dzisiaj poszedł do żłobka po tygodniowej przerwie i nawet nie płakał jak go Jarek oddawał. Dzielny chłopak :-D
 
cześć, jestem z kawusią:-)

sandros - no super, że wyjcie z domku udane:-) i to od razu na taaaaaaaka imprezke tylko pozazdrościć;-), nam tez szykuje sie wyjscie na zabawe taneczną 25 listopada a Kubusia przyjedzie pilnować mama Jarka az sie boje bo pierwszy raz :szok: (ale telefon w reku)

kaśka - gratki na ząbalka, a zdjecia boskie:-) ale te nasze bb dziewczyny maja szczęście że na wątku fajne chłopaki są :-)

chyba tego posta nie dokończe bo Kuba cały czas domaga sie zabawy.

Potem napisze dalej.................

smacznej kawusi:happy:
 
Czaść z rana .
Aja sobie siedze przy ......herbatce:baffled: .

SANDROS to żeś poszalała . Gdzie te czasy gdy jeżdziło się na koncerty :sick: :sick: :sick: .


mmm fajnie tak patrzeć jak dziecko się uczy :happy: . Powodzenia w dalszej nauce . Super że Grześ chętnie chodzi do żłopka .

DIABLICA ja jeszcze pujdę na prowokacje:baffled: :sick: .Boję się tego i napewno mnie to nie minie:no: . Ale z drógiej strony byłoby szypciej .
Żeby ta pogoda była ciut leprza to by człowiek miał leprze samopoczucie ale i tak idę dziś na miasto .
Wczoraj też byłam na krótkim spacerku chociaż padało .
 
ja też przy herbatce z cytrynką i miodzikiem i oczywiscie wcinam śniadanko. dostałam zamówienie na flaczki, więc już byłam w sklepie i wszystko sie pichci :happy:
 
Oliwia ..... ale to żadna sztuka .... teraz możesz już wszędzie kupić krojone i obgotowane. wrzucasz je tylko do garnka i zalewasz wodą lub rosołkiem (ja tak robię) dodajesz dodatkowej marchewki i pichcisz do miękkości flaczków, pamiętając by wcześniej wyciągnąć marcheweczkę. Gdy falczki zmiękną dodajesz przyprawę do flaków (też gotowiec), pieprz i ewentualnie sól do smaku i pichcisz jeszcze 10 min. Później dodajesz pokrojoną marchewkę i majeranek, a na koniec całość zaprawiasz zasmażką z masełka i mąki. Ot i całość roboty :happy:
 
reklama
Już po chrzcinach :-) ;-) :tak: :-D malutki był grzeczniutki i nie płakal tylko spał. Ksiądz przez calą mszę mówil troszkę przyciszonym glosem żeby się nie wystraszyl a organista też ciszej grał i śpiewano ciszej niż zwykle normalnie niesamowite. Impreza się udała. Kamilek dostał własciwie od wszystkich pieniądze i dodatkowo jeszcze takiego dużego psa-maskotkę(od moich rodziców) i od chrzestnego taki obrazek na ktorym jest dziecko z aniołkami i to jest z prawdziwego srebra- bradzo ładny powiesimy mu nad łóżeczkiem :-) ;-)

Iza - Kamilek byl w beciku od was ;-) :-) także normalnie na biało był ubrany. Nie wsadzilam go do kombinezona ;-)

Karolinna - niestety nie mam zdjęc zrobionych cyfrówką bo robila nam tylko jedna osoba aparatem normalnym i nie chcieliśmy już obciążać tyloma aparatami jednej osoby ;-)

Kubusiowa- wczoraj ciocia dała mi od znajmej te krople Sab Simplex od znajomej i mam pytanie ile kropli podawać miesięcznemu dziecku jak będzie mial kolkę???
 
Do góry