reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam,

Zyczonaka dla solenizantow.

Kasia fajniste zdjecia. Tak mi sie przypomnialo, ze tez mam aparat i moze go w koncu uzyje :eek:

Ja wczoraj zaszalalam. Odstawialm Sonie do babci i ze znajomymi wybralam sie na koncert do Spodka na KULT.
Przypomnialam sobie dawne czasy i poszlam troszke "potanczyc", stwierdzam, ze kondycje mam fatalna, a i sie chyba zestarzalam. Mimo to wyszalamam sie porzadnie i mimo, ze troszke obolala, to rano wstalam wyjatkowo zrelaksowana, odprezona.
Tak wiec caly dzien mimo koszmarnej pogody zlecial mi fantastycznie, a w tym deszczu z Sonia zrobilysmy sobie godzinny spacerek - piesek sie wyszalal, a my przetestowalysmy kutrki zimowe ;-)

Pozdrawiam,
 
reklama
shinue... jesteś pewna że te skurcze to nic nadzwyczajnego?.... mi się też takie delikatne skurcze zaczęły.... takie "jak przy okresie".... to była 24.00 a o 8,24 Olo był już na świecie ... i urodziłam go w 38 tygodniu....:-D :-D :-D trzymam kciuki

Oliwka.... trzebabyło się z nudów na Jedłownik przejść.... swoją drogą.... też bym chciała się ponudzić :):-D :-D :-D ale albo mam robotę... a jak mam trochę wolnego czasu to nie wiem za co się zbrać.... lubięrobić dużo rzeczy.... więc nuda mi nie grozi.... co najwyżej czegoś mi się nie chce robić....
 
Diablica to szybciutko Ci to poszlo :-) tez tak chce hehe , ale moze niekoniecznie przed terminem, chciaz juz czuje napiecie bo wiem ze te dwa miesiace zleca szybciutko :-) z jednej strony nie moge sie doczekac a z drugiej strony troszke sie boje tego nieznanego :-)
 
reklama
Witam w ten dżdżysty poranek

Karlam .... masz rację dwa miesiące strzelą jak z bata, szczególnie, że po drodze mamy sylwestra no i przede wszystkim święta i te wszystkie przygotowania :baffled:

Diablica .... ale to o tej 24.00 nie spałaś, co ? No bo skoro te skurcze były "delikatne" to może ja mogłabym je przespać ;-)
 
Do góry