reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hejka

U nas ciąg dalszy chorób :/ Normalnie padam na pyszczek :( Nos to mnie tak piecze z jednej strony że aż oko mi od łzawienia spuchło :/

Mamoboo gratulacje dla ciebie i bratowej :)
 
reklama
mama boo - to bedzie Wam we dwie weselej z brzuszkami:)) a młody wie ze bedzie miał rodzeństwo??

czarnulka - fajnie że sie odezwałaś:tak: ale masz juz pannice ho ho zdrówka zycze

a ja dalej mdłości /wykończe się :-(/
 
Boo pogratuluj bratowe, fajnie takwe 2 byc w ciazy:)
co do pracy to poki co czegos co mi bedzie godiznowo pasowalo obojetnie co to bedzie, chce czy nie musze byc max o 16 w przedszkolu.

czarnulka duzo duzo zdrowka dla was.
 
Kubusiowa Młodemu powiedzieliśmy i na początku nie wierzył i mówił: "Kłamczuszek ! Ty tam nic nie masz". Dopiero jak mu wytłumaczyłam, że dzidzia urośnie to chyba zrozumiał. Chyba do niego to nie dociera. Przypomina mu się jak np. oglądamy różne rzeczy w sklepie to mówi,że che kupić to i tamto bratu. Jeszcze to do niego nie dociera.
Ola to jest masakra z tymi przedszkolami. Nasze na szczęście do 17 otwarte. Dla Ciebie to chyba najlepsza teraz praca biurowa od 7.30 do 15.30.

Ja po egzaminach. Dzisiaj sprawdziłam teoretyczny na 70 pytań 57 mam dobrze a jeszcze 4 nie wiem jakie mają być odpowiedzi. Także jestem dobrej myśli :-) Na wyniki praktycznego muszę poczekać miesiąc niestety, ale też jestem dobrej myśli - zapisałam 11 stron... Nareszcie koniec szkoły...
A jutro wizyta u gina :happy2:
 
dzien dobry

Boo jezeli chodzi o prace z dojazdami najlepiej by bylo od 7 do 15... to by byly idealne godziny.
u siebie moge pracowac do 15.30...
jutro mam 2 rozmowy kwalifokacyjne, zobaczymy moze cos fajnego trafi...
 
Czarnulka zdrowka dla was wszytkich.

ja wcozrja bylam na 2 rozmowachw sprawie rpacy, i fajnie by bylo gdyby czasem prawde w ogloszeniach pisali....

teraz male pozadki, jakis obiadek i ide z mloda do jej kolezanki.
 
Olu a co tam nakłamali ? Nie martw się - w końcu znajdziesz pracę.
Czarnulka mam nadzieję, że już Wam lepiej.

Byliśmy u gina w czwartek. Jest ok, ciąża potwierdzona (na razie tyle mógł powiedzieć), jest w macicy, na USG widziałam pęcherzyk. Mamy przyjść 10.02 i wtedy lekarz powiedział, że już będzie widoczny pełnej krasy dzidziuś :-) Trochę się dołowałam po pierwszej wizycie, ale już mi przeszło i jestem pełna optymizmu.
Wczoraj byliśmy na urodzinach u Dziadka i dowiedzieli się, że będą mieli o dwóch prawnuków więcej (czyli 11.....).
 
reklama
witam:))

Boo jedna praca okazala sie faktycznie praca biurowa, ale na 2 zmiany... i do tego przy telefonie,gdyby bylo na jedna to luz, nawet takie cos bym wziela.
a druga oferta to praca w terenie... ofe, ubespieczenia... a ogloszenie bylo ze praca biurowa...

bede szukac dalej.

super ze ciaza potwierdzona:)
 
Do góry