reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
frezja to mam rozumiec że piszesz się na skypa ? jutro wieczorem ? moze jest jeszcze ktoś chętny ? :)

beatko dzieki za linki! juz sobie dodałam do ulubionych ;D mniam,ja lubię pieczarki i na szczęcie nic mi po nich nie jest ;) nie masz się co wstydzić z tym bałaganem! przecież tak często pracujesz i jeszcze dzidzia! cud że w ogóle chce ci się jeszcze sprzątać ;)

my po spacerku,zdążyliśmy przed deszczem ::)

może ktoś chętny jutro na skype ??? koło 20!?
 
reklama
Karolcia u mnie za oknem jeszcze nie pada, ale chmurzysko takie, że ho ho... Cieszę się, że linki sie przydadzą :). Lenka kibicka świetnie wygląda!!!!

Z tym sprzątaniem to kiedys miałam świra na tym punkcie, ale teraz to juz czasem muszę sobie odpuszczać.

Ze skypem to u mnie problem - niestety. Muszę z kims pogadać jak i z czym się to je. Jakos zielona jestem z tych nowinek. Aż wstyd się przyznać.
 
witamy
u mnie pada i kapota ze spacerem.
Piotrek osiągnął zawrotną wagę 5300g. lekarka mówi,że na granicy normy przybiera. a je, więc co - chyba wszystko spala, bo już sama nie wiem ??????????????????

ja skypa używam niedawno, ale zawsze to mio pogadac z przyjaciółką, którą wywiało w okolice wysp Aran.
 
Hejka!
My już spacerek zaliczyłyśmy i była nawet niezła pogoda w tym czasie, nawet słoneczko wyszło. Dziękuję Wam za rady odnośnie prezentu dla Martynki, chyba jednak nie damy rady nic już kupić, kupimy jej coś fajnego na roczek, to już za dwa miesiące :)
Przed chwilą przygotowałam ciasto na placki ziemniaczane, mężuś przyjdzie za godzinkę i będzie wcinał :) Ja też kilka zjadłam mam nadzieje że malutkiej nic nie będzie. A potem będę piec serniczek na jutro :)
Karolinna - skypa nie mam i jakoś mój mąż nie kwapi się żeby to założyć a mnie tez specjalnie nie zależy, ale wiem że to fajna sprawa.

Ale to moje dziecię to naprawdę Aniołek :) jest taka grzeczniutka, ale nie chwale jej bo jak ostatnio to zrobiłam to mi dała w kość ;)
 
ciągle pada...a lejkami już strumienie wody płyną...jakaś para się okryła peleryną,przyglądają sie jak mokną bzy w ogrodzie... ::) :)

iza no to gratuluję takiego aniołka grzecznego :angel: placki smakowały ? :)

kaśka76 fajnie mieć koleżankę na wyspach aran ;D możesz ją np.odwiedzić ;D a te 5.300 to dużo czy mało ??? bo Lena waży 7300 ::)

beata hihi,dobrze że juz nie świrujesz ;D ;) mieszkanie jest do mieszkania a nie do sprzątania ;) a u ciebie już pada ?

mój chłop siedzi u kumpla i oglądają mecze,Lenka sobie śpi a ja chyba zaraz chwycę za jakąś robótkę ,oczywiście zerkając jednym okiem w ekran :)

co porabiacie o tej porze ?

 
kanoot hehe to faktycznie grubasek ;D a kąpiecie w jakimś mydełku albo oliwce ? bo ja sie trochę boję że mojej jakieś uczulenie wyjdzie :p (puk,puk-odpukać) ::)

oby jutro było fajnie bo chcemy skoczyć do teściów na grilla.Miałam tam dziś znów na noc z Lenką jechać ale jest zimno i u nich nie grzeje a my sobie w piecyku rozpalimy i jest ok :)
 
przewaznie w oilatum kapie,jak sie urodzila to tak zaczelam i smarowalam parafina ciekla,strasznie delikatna skore miala po urodzeniu,pozniej przeszlam chwile na johnson na dobry sen,ale jakichs chrostek podostawala to wrocilam do oilatum,buske kremem smaruje tez oilatum,nozki i raczki diprobase(parafina z wazelina)okropnie ma sucha skore,a reszte cialka oliwka jahnson i nic jej nia ma
 
A mój mały Kotek waży (wg domowej wagi 4800g - ale nie wiem czy dobrze waży) a kąpię ją w płynie do kąpieli i szamponie 2w1 Bobini od samego początku, i myję nim główkę, jak dla nas super i niedrogi. A później smaruję ją całą oliwką Bambino, nigdy nie miała żadnych krostek czy czegoś w tym rodzaju, a skórkę ma gładziutką.
My jutro mamy w planach grilla, mniam mniam ;)
A dziś Karolinka skończyła 2 miesiące :) Z tej okazji 2 fotki :)

Idę sprzątać :((

 
reklama
Do góry