reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej Babeczki :-)

Karolinko dziekuję za pamięć o mnie ;-)

Ja kochane znalazłam prace w salonie w Chorzowie :-) więc teraz za wiele mnie nie będzie :-( do puki nie wyremontujemy i uzbieramy na wszystko w naszym saloniku trzeba pracować u kogoś innego :sorry: Jak by było jakieś spotkanie to proszę o info sms-em 602-253-467 :tak:
 
reklama
czesc wam :-)

Karolinko ja dawalam malemu tez paracetamol w syropie i pomagalo, niech duuuuuuzo pije Daria, i szybko dochodzi do siebie.

Izuniu no nie wiem czy cie zrozumiemy ale sprobujemy :-)

Czarnulka ale ci fajnie ja tez szukam roboty w chorzowie wlasnie ehhhh ...

Kasienka napisz no na priva o co chodzi z Peterem :-) a kreda dobra rzecz tylko zeby nie byla rozowa do jedzenia :-D
 
Aga - to hektar masz do jeżdżenia.

Salik - jak będę mieć wenę to skrobnęCi. mam dziś 6kg wiśnie do wypestkowania. a w razie co powiem, jak się spotkamy.

dość mam upału. podobno miało się ochłodzić. wrrrrrrrr
 
Kaśka - jedziemy do Międzyzdroji, a co do kredy to cicocia Kamilkowi kupiła wiadereczko kolorowych kred i w sumie raz malowaliśmy na dworze :-D:tak:

Wymieniamy wewnętrzne drzwi i mamy troszkę niespodzianek ale to tak jest jak mieszka się w bloku i są metalowe futryny :zawstydzona/y::-( Mam nadzieję, ze w poniedziałek skończą bo we wtorek pakowanie...
 
.jak tam po słonecznej sobocie?.

.Po Lenkę przyjechała Babcia i zabrała ją na działkę,chociaż ona skorzystała :tak:. W dzień jakoś łatwiej opanować tę gorączkę,ale cały czas trzeba zbijać,aż mi się nie chce nocy,nie wiem czemu w nocy spaść gorączka nie chce:eek:.



.Zauważyłyście że ostatnio dziewczynom z bb się układa:happy: jedne znajdują mieszkania inne prace:-D ,to cieszy:happy:.


.diablica to dobrze ze jutro ma być tylko 16 stopni:-p. Jak tam znosisz ciążę w lato?.(edit: trzydniówkę ma Daria ;-) ).

.czarnulka gratki pracy a szybko swój salon otworzysz:tak:.

.baska życzę wspaniałej zabawy na wakacjach:tak:.

.kaska no to mam nadzieję że nie zapomnę tej łyżeczki:laugh2: no ale chyba znaleźne się należy:rofl2:. A my kredy kupowaliśmy w obi,tylko 7,99;-),spore pudełeczko a jakie kolorki to sama widziałaś;-).

.aga a Wiktor się nie pochorował po tej kredzie:confused:;-).

.iza no szkoda że cię nie będzie. Ja czytałam na necie skutki uboczne pyralginy i że to nie jest polecane w ogóle dla dzieci ale kiedyś pediatra powiedziała że Lence mogłam dawać ale gdyby już wszystko zawiodło w zbijaniu temp. ale jakoś nie jestem przekonana,sama nie wiem.


.Miłego wieczoru,ja siądę przy książce i będę zerkać jednym okiem na mecz na polsacie bo mężasty zamówił na tę godzinę tv;-).

.ps.ostatnio na działce znalazłam czterolistną koniczynę:-).
 
Ostatnia edycja:
.dla mamaboo osobny post nawet:-D.

.STO LAT STO LAT !

7cfde712.gif
77fcefb3.gif
 
reklama
Witajcie mamusie:-) Ja jestem jak najbardziej ze Śląska(Dolnego)-Wałbrzych,bo tam się urodziłam i wychowałam,mieszkałam tam do 21 urodzin,potem wyszłam za mąż i mieszkam w Bieszczadach u mężusia,ale odwiedzam Wałbrzych i tęsknię za tamtymi stronami-Sudety też są piekne!Pozdrawiam wszystkie Ślązaczki:-)
 
Do góry