reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.hej hej.

.dzięki dziewczyny za super popołudnie:-) no chłopakom też dziękuję:-p.trza to powtórzyć.

.aga ty olej taką rodzinkę ,na pewno niedługo uda wam się coś wynająć i będziesz miała wszystko w tyle;-). A co ty chcesz innego kombinować;-).

.iza ...no a gdzie fotki;-).

.czarnulka ty to niezmordowana jesteś:shocked2: zmywanie i pranie,ja tylko Lence namoczyłam ciuchy bo normalnie to chyba bym tego nie uparała:-D.
 
reklama
cześć
i my dziękujemy za miłe spotkanie:-):-)

Peter kimnął się kilka minut w aucie. w domu zameldował babci, co się działo. nietrudno się domyślić na kogo "najeżdżał".:-p:-p:szok::szok:poszło o to, że ten najeżdżany NIE SŁUCHAŁ SIĘ SWOJEJ MAMUSI!!!! jakby on święty był - czort jeden mały.
padł przed 22, ale ja chyba usnęłam przed nim.:-p:-p

popatrzyłam na n-k i wyszło, że ja stara w porównaniu do Was jestem. :confused::baffled::baffled:

Iza - zdjęcia wstawiaj nadworny fotografie, bo Ci się na kawę wszystkie zwalimy
:tak::tak::tak::tak:
 
Cześć dziewczyny! Kto nie był na naszym spotkaniu niech żałuje :-p. Dzięki Karola za możliwość jaką stworzyłaś :-).

Zaczynam wstawiać fotki, aczkolwiek (trudne słowo ;-)) na kawkę zapraszam jak najbardziej :-). Zaraz Was nimi zasypie :-p.
 
Ostatnia edycja:
Pierwsza tura :-), jak dacie mi maile na gg lub priv to wyślę Wam cały plik fotek pomniejszonych, tych które wstawiam. Całość i w oryginale tylko na płytce przy okazji kawki :-D. Te fotki są tylko pomniejszone, nic z nimi nie robiłam, więc też są oryginalne tylko mniejsze :tak:.
 
IZunia bardzo fajne zdjęcia :-) Ja poproszę na agulec81@tlen.pl

Kaśka nie przesadzaj że ty stara ;-)

Karolinko raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie i super spotkanie z którego My i nasze dzieci jesteśmy zadowoleni :-)

Aguś :*
 
laski bylo super a zdjecia jeszcze lepsze, ja dzisiaj bylam a zoo ;-) z mama , bratem, siostra i wikusiem fajnie bylo.

Agus gg juz wczoraj nie wlANCZALAM ;-) ZARAZ TO UCZYNIE ;-)

kasia ten moj wikus zaszedl piotrkowi za skore ;-D widze.

Karola no jak co innego dzieci do babc i nianiek jakis a my impreza hihih :-)

Izuniu ja poprosze na salik_agnieszka@op.pl
 
reklama
Do góry