reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej

ja tak w przelocie,ostatnio za dużo mam roboty i na wszystko brak mi czasu :-(

Trysiu jestem tego samego zdnia co ty do tego przetargu
 
reklama
Agnieszka trzymam kciuki zby się udało nastepnym razem.
Mamo Boo uśmiałam się z tego egzaminu bez egzaminatora:-D:-D
 
Hej, ja już po szkoleniu i fryzjerze :-) I jak Wam się podoba ? Powiem Wam, ze ja jestem mega zadowolona i jeszcze zapłaciłam 30 zł, więc jeszcze lepiej :-)
Aga ja też nie wiem jak to jest z tymi spółdzielniami. Ale też mnie dziwi, że tzreba być zameldowanym, tak jakby to o czymś miało świadczyć... Można być zameldowanym i nic poza ty, ja jestem u teściów od 3 lat a tam nie mieszkam...
 
Boo fryzkę masz boską!!!!!!!! ja mam podobne cięcie ale niestety na moich puklach tego nie widać...:-) super wyglądasz!!!
A słyszałyście o projekcie uproszczenia naszej polskiej ortografii??? ma nie być chyba Ó,RZ,CH , ale numer, to teraz ja będę dyslektykiem :-D
 
Trysiu nie słyszałam o tym, ale nie wiem czy to dobre... A co do włosków to dziekuję i chciałam Ci powiedziec, ze ja tez mam naturalnie kręcone, ale tez bardzo podatne włosy, więc... prostownica w ruch :-)
 
.dziewczynki,

skoro pytacie co u mnie to wam napiszę:tak: tak w skrócie.

.Dziś byłam u Lenki na przedstawieniu z okazji Dnia Matki :-) mała pięknie mówiła wierszyki,tańczyła ,ach... cudnie:tak: a Daria... od półtora tygodnia raczkuje!!!! w końcu się doczekałam:-) Lenka nie raczkowała więc same rozumiecie,ledwo teraz posadzę Darunię na dywanie a ta już drepta pod kaloryfer bądź do kuchni:-D . No a dziś dostała kataru,ech.


.aga a podasz mi w końcu nazwę tej spółdzielni:-p .

.trysia oby nie zmieniali pisowni bo mnie ona pasuje;-).

.mamaboo mi jeszcze został angielski 6 czerwca a reszta zdana i luuuz:happy: . A fryzurka raz jeszcze napiszę extra!.

.czarnulka może kiedyś się umówimy na grilla? np.w czerwcu? .


.Miłego wieczoru.
 
reklama
Aga, jak pieso ogrodnika ;-), się nie obraź ale też na to zwróciłam uwagę że niezbyt Ci się widzi podawanie tych namiarów na spółdzielnię;-)
 
Do góry